Skoči na vsebino

nekaj vprašanj o registraciji mopeda...


umek

Priporočene objave

Gledal sem že po netu ampak nisem našel odgovore na naslednja vprašanja

Imam 20 let star APN6S ki bi ga rad registriral. Je predelan (60 ccm, Elko bat, Lipnik izpuh)

Imam samo garancijo v kateri je napisana št. okvirja, serija, tip, žig+podpis),

Računa pa nimam.

Zanima me:

-če je za lastništvo dovolj garancija, ali bi moral ker nimam računa ali česa drugega k notarju da mi da

kakšno dokazilo o lastništvu....

-ali na tehničnem pogledajo če je mašina predelana... 60 ccm..

-ali bi moral imeti za Lipnik izpuh kake papirje o A testu

-kakšna je skupna cena registracije, tehničnega pregleda in vsega ostalega kar pač moram imeti da dobim

prvo registracijo

-ali se da registrirat za manj kot 1 leto, kot je to naprimer pri težkih motorjih kjer lahko registriraš

baje tudi za samo pol leta (moped uporabljam samo poleti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh. Lahka ti sam rečem glede cene, tuki sn js za skuterja plačo(podaljšanje registracije,tehnični,zavarovanje...) 70€,potem glede izpuha bi blo dober met kej da je ta homoligiran, glede mašine pa ga dajo na trak,kjer zmerijo hitrost(vsaj za skuter)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja potem pa neb prišel čez ker gre moped sigurno več ko 70 km/h.

To bi mogoče zrihtal tako da bi dal notr najmanjšo dizo, v avspuh bi dal pa košček preluknjane plute da bi zadušil moč in tudi hrup iz avspuha.

Upam da bo še kdo kaj napisal da bom vedel kako moram nardit da bo ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja potem pa neb prišel čez ker gre moped sigurno več ko 70 km/h.

To bi mogoče zrihtal tako da bi dal notr najmanjšo dizo, v avspuh bi dal pa košček preluknjane plute da bi zadušil moč in tudi hrup iz avspuha.

Upam da bo še kdo kaj napisal da bom vedel kako moram nardit da bo ok.

jas ti priporočam da pelješ takega kot je na tehničnega ,no vsaj pri nas kdor pelje APN ne tehničnega pride vsaki skoziworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Lep pozdrav ... doma v garaži se mi valja en TOMOS kolibri , ki pa je brez papirjev (računa) , ker so se v preteklih letih izgubili. Moped bi rad registriral, ravno toliko da bi se v trgovino popeljal ipd. Zanima me, kakšen je postopek registracije kolesa z motorjem, ki je brez papirjev, bil pa je kupljen v trgovini ... hvala že vnaprej za kakršenkoli odgovor in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!