Skoči na vsebino

Kosilnice, takšne in drugačne


znj

Priporočene objave

Torej odpiram temo, ker druge nisem dobil.

Sam imam kosilnico 158cc, 4 taktno, znamka ne vem. Zanima me kaj je narobe če se iz kosilnice pokadi bel dim. Sicer sem kosil, naenkrat je ugasnila, takrat sem spucal vso travo ki je bila pri rezilu saj sem mislil, da jo je zabilo. Ko sem jo ponovno vžgal se je iz motorja pokadil bel dim. Sedaj pa me zanima kaj bi lahko bilo narobe? Olje? Ali kaj drugega? Hvala za odgovore, če pa ta tema že obstaja moderatorje naprošam, da jo zaklene, zbriše, vprašanje pa prestavi v določeno temo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker si počistil kosilnico odspodaj, si verjetno moral kosilnico dvignit oz jo obrnit. ker imaš 4T mašino imaš pod cilindrom motorno olje (kot v motorju ali avtu). ker si imep obrnejno kosilnico na stran je verjetno prišlo kaj tega olja v izgorevalni prostor, posledično je na začetku fajn belo zakadila, ko si jo zakurblal, saj je olje nabrano v cilindru moralo "izgoret".

s kosilnico ni nič narobe :grrr

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bel dim torej ni kosilničina duša...

kakšne barve je te duša kosilnic???

Običajno so te kosilnice brez duše,to dela,dela,dela..........Razen če jo brez olja goniš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Običajno so te kosilnice brez duše,to dela,dela,dela..........Razen če jo brez olja goniš :naughty:

Kaj pa takrat spusti? ...ali se reče samo, da je "crknila". :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje hvala za odgovore, ampak vseeno sem jo razkopal in ugotovil, da so sokrivci tudi batni obročki. Je pa jeba, ker je kosilnica angleška in potem ni noben ključ pravi :) 7 je premajhna, 8 prevelika :grim . Aja znamka je briggs stratton :) Sedaj pa me zanima kje lahko naročim batne obročke? Gre za kosilnico briggs stratton al-ko 158cc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kosilke delajo na principu kot večina elektronskih aparatov - na bel dim. Ko se pokadi ven iz aparature, le-ta ne dela več :whistle:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje hvala za odgovore, ampak vseeno sem jo razkopal in ugotovil, da so sokrivci tudi batni obročki. Je pa jeba, ker je kosilnica angleška in potem ni noben ključ pravi :) 7 je premajhna, 8 prevelika :grim . Aja znamka je briggs stratton :) Sedaj pa me zanima kje lahko naročim batne obročke? Gre za kosilnico briggs stratton al-ko 158cc :)

V Sevnici(Boštanj) imaš servis za Brigs motorje sam sem tam naročl zaganjač za snežno Brigs frezo.Tel;041/885 552

Ali v Domžalah Vovk Dušan Taborska 9 1230 Domžale tel. 01/72 480 93

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!