Skoči na vsebino

Samo bolezen


Priporočene objave

komad zarad katerega je Slovenija u luftu (objavljen je bil v Maturant&ka)

Sestre: Samo bolezen

Rit okrogla kot balon,

pobrita in napudrana

in driska iz riti tece ti.

Na svetu pedrov mnogo ni,

a njih stevilo se mnozi,

vsakemu le iz riti tece kri.

Lahko ti podarim samo bolezen,

hepatitis, sifilis in aids.

Zdaj danko mi razpri in globoko mi prodri,

vem, da ga v riti cutis tudi ti.

(Saj ga v riti cutis tudi ti.)

Kar zelis si, to je greh,

to je kuga, to ni smeh.

Nategnem te, da te boli,

ceprav zatiskas rito si.

Potem resilca se poklicem ti.

Dolgo casa si bil zdrav,

zdaj te peder je ugnal

in na koncu mi bos se v krsti dal.

Lahko ti podarim samo bolezen,

hepatitis, sifilis in aids.

Zdaj danko mi razpri in globoko mi prodri,

vem, da ga v riti cutis tudi ti.

(Saj ga v riti cutis tudi ti.)

kul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet nova fora, za povečanje naklade Maturantka oz. zdaj veliko ljudi ve zanjo

:wink:

Saj vem da bom spet popljuvan, Samo a ni zanimivo nad geji se zgražamo, vendar če pa se dve mački dol dajeta pa se po mojem nebi noben prtožval- kdo bi verjetno še pomislil da bi se pridružil

:0X: :drinking:

hja,najbrz bi _katera_ od forumasic gledala "drugace" na to.

popljuval? nope.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se tako razburjate nad tem tekstom? .....a pedri/lezbe pa niso neokusni/e? njih se lahko tolerira? ........dvojna morala se tukaj nekje skriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se tako razburjate nad tem tekstom? .....a pedri/lezbe pa niso neokusni/e? njih se lahko tolerira? ........dvojna morala se tukaj nekje skriva.

Dvojna morala? Kdo pa nam lahko določa, kaj se nam MORA zdeti neokusno! Morda ti?! Meni osebno so neokusni zeleni lasje. In kaj potem? To je pač moja stvar, ki je ne bom razglašala naokoli (no zdajle sem jo ampak samo kot primer) in ne bom žalila in zasmehovala nekoga, ki se je pobarval na zeleno. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V razpravah o drugačnosti mi je vedno nekaj fenomenalno. Namreč: po večini vzamejo ljudje stališče nevtralnosti in neodobravanja tistih, ki pač imajo jajca in povedo, da jih nekaj moti, da jim gredo pedri na kurac, ko se slinjo in želijo posvojit otroka in da ne naštevam ostalih stvari. A največji šit je pa to, ker prav ti ljudje potem potihem: mislijo enako. Skratka so pussyi.

Tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, zanimivo...

Meni so pa bistveno bolj pussyji tisti, ki se jim npr tale pesmica ne zdi pravzaprav nič napačna, če bi pa nekdo napisal pesmico v stilu "zarini mu tisti glupi grozno prdeči motor v goltanec" bi se pa lufta prijeli... :roll: :wink: . Dokaz za tole izjavo lahko vidite v enem drugem topicu, se mi zdajle ne da iskat/delat linka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki,ti diferenciras med pesmijo/tekstom in fizicno groznjo? ....s tem tvojim "pussyjem" se namrec cutim ogovorjenega.in pesem kot pesem se mi ne zdi grozna,ne.

ker:

1. je ironija (ceprav dokaj brutalna,o stilu in okusu ne bom)

2. original se mi zdi dokaj bolj "perverzen" s sestrami vred

3. ce mi nekdo napise,da mi bo motor zarinil v trebuh.....heh.... ima dva poskusa (prvega in zadnjega)

4. moralo sem vpletel zato,ker se mi zdi,da je za vecino enakospoln "ljubezen" nekaj povsem normalnega.sorry,se ne strinjam.homoseksualcev/alk ne mislim preganjati in jim kaj prepovedovati,samo fakt,da so drugacni jim po moje se ne daje pravice se "riniti povsod v ospredje".in konec koncev sestre kot konkreten primer same(i?) izpostavljajo dvojno moralo slovenije.

in da preventivno odgovorim vsem liberalcem: homici me ne motijo,dokler ne prestopijo moje osebne meje morale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se tako razburjate nad tem tekstom? .....a pedri/lezbe pa niso neokusni/e? njih se lahko tolerira? ........dvojna morala se tukaj nekje skriva.

Dvojna morala? Kdo pa nam lahko določa, kaj se nam MORA zdeti neokusno! Morda ti?! Meni osebno so neokusni zeleni lasje. In kaj potem? To je pač moja stvar, ki je ne bom razglašala naokoli (no zdajle sem jo ampak samo kot primer) in ne bom žalila in zasmehovala nekoga, ki se je pobarval na zeleno. :evil:

dada :roll: punca,preberi kaj sem napisal.ti ni treba za vsako vprasanje takoj "v luft".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki,ti diferenciras med pesmijo/tekstom in fizicno groznjo? ....s tem tvojim "pussyjem" se namrec cutim ogovorjenega.in pesem kot pesem se mi ne zdi grozna,ne.

ker:

1. je ironija (ceprav dokaj brutalna,o stilu in okusu ne bom)

2. original se mi zdi dokaj bolj "perverzen" s sestrami vred

3. ce mi nekdo napise,da mi bo motor zarinil v trebuh.....heh.... ima dva poskusa (prvega in zadnjega)

4. moralo sem vpletel zato,ker se mi zdi,da je za vecino enakospoln "ljubezen" nekaj povsem normalnega.sorry,se ne strinjam.homoseksualcev/alk ne mislim preganjati in jim kaj prepovedovati,samo fakt,da so drugacni jim po moje se ne daje pravice se "riniti povsod v ospredje".in konec koncev sestre kot konkreten primer same(i?) izpostavljajo dvojno moralo slovenije.

in da preventivno odgovorim vsem liberalcem: homici me ne motijo,dokler ne prestopijo moje osebne meje morale.

Ice, jest v tem ne vidim nobene razlike: poniževanje je poniževanje, tako ali drugačno (se pa strinjam, da je lahko bolj ali manj grdo, nasilno itd). Pač moje mnenje, nič obveznega. Tudi jest gayev ne podpiram (toplo vodo imam rad samo v pipi, no ja, tudi v tušu :lol: ), samo se mi zdi skrajno bedno, da se kogarkoli takole ponižuje/zaničuje. Skratka, trudim se le za to, da zavestno in namenoma ne ponižujem drugačnih od sebe kar tako, a priori, samo zato, ker so drugačni. Mogoče sem premehka dušica, al kva... :wink:

Ne pozabimo pa tegale: Sestre (ali kdorkoli drug) niso "slavne" zaradi njih ampak zaradi nas - zaradi tega kar smo mi naredili iz njih! Kažejo našo in ne njihovo dvojno moralo - in prav to je bila poanta mojega posta. Pussyji so le napis na nabiralniku za pošto dvoličnežev, mi je žal in se opravičujem če ni bilo tako razumljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se zafrkavajo a mislis glede eme pa to???? sej jih je una Misa narpej poslala tko da tle niso oni krivi ...

Anenene, za dogovor je potrebno vec ljudi, ne samo ena Misa, bi sel stavit, da se je v nekem ozkem krogu to vnaprej vedelo :wink: In v tem krogu so sestre/bratci/whatever zelo verjetno bili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se zafrkavajo a mislis glede eme pa to???? sej jih je una Misa narpej poslala tko da tle niso oni krivi ...

Anenene, za dogovor je potrebno vec ljudi, ne samo ena Misa, bi sel stavit, da se je v nekem ozkem krogu to vnaprej vedelo :wink: In v tem krogu so sestre/bratci/whatever zelo verjetno bili :D

Aua. Boli. Hudo. :shock: Miša jih pa res ni nikamor poslala. Miša je fejst baba, ki ve, kako se reči streže. 8) Miša je Miša. S plastično operacijo ali brez. Tudi, če jih v bistvu nima, jih pokaže. Jajca, mislim (sori). :oops:

In če tudi koga (sestre, brate i sve po spisku) kam pošilja, good, yeah. :roll:

Zakaj jo pa poslušajo :arrow: Torej je avtoriteta. Tam kjer pač je. 8)

Svaka čast. In kdor jo šinfa in opravlja s tem samo kaže svojo nevoščljivost in dokazuje čredni nagon Slovencev ( v stilu: "če vsi tako pravijo, moram pa še jaz")

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki,ti diferenciras med pesmijo/tekstom in fizicno groznjo? ....s tem tvojim "pussyjem" se namrec cutim ogovorjenega.in pesem kot pesem se mi ne zdi grozna,ne.

ker:

1. je ironija (ceprav dokaj brutalna,o stilu in okusu ne bom)

2. original se mi zdi dokaj bolj "perverzen" s sestrami vred

3. ce mi nekdo napise,da mi bo motor zarinil v trebuh.....heh.... ima dva poskusa (prvega in zadnjega)

4. moralo sem vpletel zato,ker se mi zdi,da je za vecino enakospoln "ljubezen" nekaj povsem normalnega.sorry,se ne strinjam.homoseksualcev/alk ne mislim preganjati in jim kaj prepovedovati,samo fakt,da so drugacni jim po moje se ne daje pravice se "riniti povsod v ospredje".in konec koncev sestre kot konkreten primer same(i?) izpostavljajo dvojno moralo slovenije.

in da preventivno odgovorim vsem liberalcem: homici me ne motijo,dokler ne prestopijo moje osebne meje morale.

Ice, jest v tem ne vidim nobene razlike: poniževanje je poniževanje, tako ali drugačno (se pa strinjam, da je lahko bolj ali manj grdo, nasilno itd). Pač moje mnenje, nič obveznega. Tudi jest gayev ne podpiram (toplo vodo imam rad samo v pipi, no ja, tudi v tušu :lol: ), samo se mi zdi skrajno bedno, da se kogarkoli takole ponižuje/zaničuje. Skratka, trudim se le za to, da zavestno in namenoma ne ponižujem drugačnih od sebe kar tako, a priori, samo zato, ker so drugačni. Mogoče sem premehka dušica, al kva... :wink:

Ne pozabimo pa tegale: Sestre (ali kdorkoli drug) niso "slavne" zaradi njih ampak zaradi nas - zaradi tega kar smo mi naredili iz njih! Kažejo našo in ne njihovo dvojno moralo - in prav to je bila poanta mojega posta. Pussyji so le napis na nabiralniku za pošto dvoličnežev, mi je žal in se opravičujem če ni bilo tako razumljeno.

Spet te moram met rada :oops: 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zakaj jim pravite sestre če so pa tipi??? :shock:

(in to nagravžni :x )

To maš pa prov. Pa en je še iz Litije :oops: :microwave:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj piskrček:

1) Sestre kot drag-queen fora okej, kot popevka leta pa čisto mimo... :(

2) Na EMA niso bili kaj prida - niso se ravno nekam visoko uvrstili. Zakaj potem še kar naprej morijo in težijo? Upam, da bodo čimprej zginili, pa da bomo živeli normalno naprej...

3) Zgledajo kot ene u iber nagravžne babe, kar je malo bolano. Dana International je vsaj na prvi pogled "u iber dobra bejba". :shock:

4) EMA je v bistvu tekmovanje za popevko. Kar pomeni, da naj bi bilo vseeno, kdo jo poje, predvsem naj bi bilo bistveno, kako jo zapoje. Naše nagravžne sestre pa nimajo nekih hudo dobrih in šolanih vokalov in drugih zadev, potrebnih za "dobro izvedbo dobre popevke". V glasbeno-izvajalskem smislu so zgolj povprečna pop-štanca. Očitno (smo) jih na EMA poslali samo zaradi tega, ker so "dobra fora". In ker to nima veze z "popevko", ehhh...

5) Sicer pa - blagor jim, če uživajo in se imajo fajn. Jaz njihovega cedeja ne bom kupil.

6) Popačena pesmica - heh, zakaj morajo mnogi geji, transvestiti, drag-queeni in druga taka s spolnimi organi narobe opremljena raja, biti vedno najbolj glasni v okolici, se truditi, da ja izstopajo, vreščati, privlačiti pozornost? Mi ni jasno, in mi tudi ne bo. Podobno, kot vsi pijani tipi, pretepači, ... Skratka, meni se zdijo en tak značilen simptom bolne družbe, polne frustracij, potrebne ekscesov, da se ja skušamo izogniti neki zdravi normalnosti - verjetno zgolj zato, ker je zaradi frustracij nismo sposobni doseči?

Mislim - naj gredo na Jerry Springer Show, ne pa na EMA :twisted:

In ja - podpiram objavo takih bolanih pesmic, ker so pač čisto sinhronizirane z pošiljanjem takih transvestitskih skupinic na tekmovanja, kjer naj bi zastopale celo državo. Mislim - raje ima mtam Avsenika, je vsaj v glasbenem smislu perfekten, čeprav mi njegov jodljodl ni všeč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj cveti tisoč cvetov. Kako bi bil svet dolgočasen brez vseh nas in vas in vseh drugih, ki smo si tako različni :D Tukaj se začne demokracija, pa svoboda pa... vse to, kar daje temu življenju smisel. Alternativa je pa znana: Adolf :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj cveti tisoč cvetov. Kako bi bil svet dolgočasen brez vseh nas in vas in vseh drugih, ki smo si tako različni :D Tukaj se začne demokracija, pa svoboda pa... vse to, kar daje temu življenju smisel. Alternativa je pa znana: Adolf :twisted: :twisted: :twisted:

:shock: :shock: :shock:

:twisted: 8)

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot povzetek:

sestre na emi in evrosongu ok,"presnova" pesmice pa ne?! :shock: hmmm.....

a samo delno "sokantno" je ok,_do konca_ pa ne?! :shock: hmmmm.....

suzuki sem narobe razumel smisel tvojega posta.

ponizevanja osebno tudi ne podpiram,se pa sprasujem,koga v bistvu ponizije ta tekst? avtorja (glede IQ),original pesem in njenega avtorja,izvajalca (sestre),pedre,publiko,koga drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aua. Boli. Hudo. :shock: Miša jih pa res ni nikamor poslala. Miša je fejst baba, ki ve, kako se reči streže. 8) Miša je Miša. S plastično operacijo ali brez. Tudi, če jih v bistvu nima, jih pokaže. Jajca, mislim (sori). :oops:

In če tudi koga (sestre, brate i sve po spisku) kam pošilja, good, yeah. :roll:

Zakaj jo pa poslušajo :arrow: Torej je avtoriteta. Tam kjer pač je. 8)

Svaka čast. In kdor jo šinfa in opravlja s tem samo kaže svojo nevoščljivost in dokazuje čredni nagon Slovencev ( v stilu: "če vsi tako pravijo, moram pa še jaz")

Sploh ni res. Tisti ki so tiho in ki na tak način Mišo podpirajo, tisti so ovčke. In kdor jo šimfa ima prav in ni nujno nevoščljiv. Komu in zakaj pa bi naj bil? Sestram, da so šle sramotit Slovenijo?

Mišo bi bilo potrebno precej po riti, ker je z svojim dejanjem vsem tistim, ki niso glasovali za sestre rekla: "Vas uboščekov nerazgledanih ki ne veste kaj je "IN", za povrh pa še nimate posluha, sploh nebomo upoštevali!"

Miša je torej zakon......poteptajmo in obsodimo nevoščljivosti vse, ki ji oporekajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aua. Boli. Hudo. :shock: Miša jih pa res ni nikamor poslala. Miša je fejst baba, ki ve, kako se reči streže. 8) Miša je Miša. S plastično operacijo ali brez. Tudi, če jih v bistvu nima, jih pokaže. Jajca, mislim (sori). :oops:

In če tudi koga (sestre, brate i sve po spisku) kam pošilja, good, yeah. :roll:

Zakaj jo pa poslušajo :arrow: Torej je avtoriteta. Tam kjer pač je. 8)

Svaka čast. In kdor jo šinfa in opravlja s tem samo kaže svojo nevoščljivost in dokazuje čredni nagon Slovencev ( v stilu: "če vsi tako pravijo, moram pa še jaz")

Sploh ni res. Tisti ki so tiho in ki na tak način Mišo podpirajo, tisti so ovčke. In kdor jo šimfa ima prav in ni nujno nevoščljiv. Komu in zakaj pa bi naj bil? Sestram, da so šle sramotit Slovenijo?

Mišo bi bilo potrebno precej po riti, ker je z svojim dejanjem vsem tistim, ki niso glasovali za sestre rekla: "Vas uboščekov nerazgledanih ki ne veste kaj je "IN", za povrh pa še nimate posluha, sploh nebomo upoštevali!"

Miša je torej zakon......poteptajmo in obsodimo nevoščljivosti vse, ki ji oporekajo.

:cry: :shock: Ne me kregaaaaat!!! Maaaamiiiiiiiii! :cry: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morm verjeti.. še vedno pogrevate zgodbo sedaj že skoraj eno leto staro zgodbo???? :shock: :shock: :shock: :?

No tako, tisti, ki ste proti in tisti, ki ste za.... toliko se ni govorilo o nobeni popevki evrosonga... Dosegli so svoje....

:twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!