Skoči na vsebino

Samo bolezen


Priporočene objave

evo prvo o sestrah:

- niso mi všeč kot muzika ali babe ( :? ) so pa cool ker so pokazale, da smo slovenci ful zaplankana bitja. vsi smo liberalni dokler se taki primerki skrivajo, ko pa se pokažejo (kar je v razvitem svetu normalno) je panika in vsi homofobi začnejo kričati o neki sramoti. kaka sramota, mene je bolj sram za slovenijo ko slišim da so neki srednješolci na maturancu pijani demolirali hotel ali da so slovenca v angliji aretirali z tono heroina. transvestite in transseksualce poznajo povsod in so postali del družbe ter celo zelo priljubljeni na zabavnih dogodkih.

sestre sploh nebi zmagale če nebi bilo takega odziva in tako so vsi gay-i in lezbijke organizirano volili za njih pa tudi dosti ljudi, ki se jim je zdelo idiotsko obnašanje večine slovencev.

o pedrih: me ne motijo, če me ne nadlegujejo (me tudi še niso pa sem že srečal tako družbo in se noben ni vtikal v nas, ki smo bili samo pol metra stran). seveda mi je njihov način obnašanja čuden (blago rečeno) ampak še vedno rajši vidim skupino pedrov kot "krepke domače" fante, ki po litru ali dveh čutijo, da morejo pokazati kakšni pravi moški so.

mislim da je brezveze razpravljati kaj se komu zdi prav in narobe, družba postaja vedno bolj odprta do drugačnih in tudi na razne sestre se boste morali privaditi, tako kot se bodo nekateri morali privaditi na motoriste (tudi tu srečamo kake nestrpne in netolerantne, a ne?).

glede članka pa ne morem komentirati ker ne poznam revije, v vsakem primeru je to stvar urednika, ki konec koncev tudi odgovarja za to in mu lahko sledi celo tožba zaradi podpihovanja nestrpnosti. je pa pesem butasto prirejena, lahko bi isto sporočilo podal na bolj elegantni način ampak verjetno to presega IQ pisca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morm verjeti.. še vedno pogrevate zgodbo sedaj že skoraj eno leto staro zgodbo???? :shock: :shock: :shock: :?

:twisted:

Da se ne bi ponovila lanska zgodba ko je Mišin glas veljal več kot ne vem kolk 000 slovencev in slovenk.

Saj sceno so res naredile ampak uvsrtitev pa niti pod razno niso dosegle takšne kot so jo napovedovale še nekaj ur pred nastopom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sestre od nekdaj niso ble ušeč. Ob njih mi gre na kozlanje. Posebi ob unem Dafne al kaj je :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je to???

jest jih ne poznam glih po imenih ampak men je najbl smotan un k ma tak ukrivljen nos :?

Un k Viko Potočnikovo imitira?????????????''

Sam si nekaj pozabil.....ON JE LEPŠI OD NJE!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je to???

jest jih ne poznam glih po imenih ampak men je najbl smotan un k ma tak ukrivljen nos :?

Un k Viko Potočnikovo imitira?????????????''

Sam si nekaj pozabil.....ON JE LEPŠI OD NJE!!!!!

To pa ni teško :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!