Skoči na vsebino

dovgčas


str33tar

Priporočene objave

zivjo....

se še kir dovgočasi doma,pa bi rd šov kam z motorjem glede na to da je lep sončn dan?:):)

mam kolege k se vozjo bl k ne samo po pijačah:) je kir za?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo....

se še kir dovgočasi doma,pa bi rd šov kam z motorjem glede na to da je lep sončn dan?:):)

mam kolege k se vozjo bl k ne samo po pijačah:) je kir za?

Moj nasvet. Če ti bo še kdaj dolgčas, vzemi v roke knjigo in beri, beri, beri. :whistle:

Mogoče ti kdaj uspe napisati stavek, ki ga bo kdo celo razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden ga naucite pravopisa, naj si dec pogleda se v "on and offroad" temo najava dnevih vozenj. Drugace pa zastopim kako je to, ce so vsi kolegi samo po ostarijah. Na koncu pa se vec denarja zapravjo za tiste kafetke, kot pa jaz za bencin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa ni dofgcajt ... pa tud kofetkam rad na furci :P ... pač ... koffi rajder :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil si seveda povedat od kod si, da bi se ti lahko kdo pridružil na turco

sam se tudi rad vozim, vendar če se na uro pa pol enkrat ne ustavim mi prvo kot prvo rit odpade, drugo pa umrem od žeje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še neki res, če se vlačiš po barih, pršparaš na becinu, pa še motor imaš zmeri nov, z mal km.

sori Alla, kr mi slovenčina ni prou čista. Se bom potrudu drugič.trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prisparas pomoje nic kaj dosti...zapravis na kofetih ali pa za benz..trance_19_hmm.gif

mene pa kar zivcno dela, da predolgo sedim na pijaci, motor pa caka...saj pride prav, ce si zejen pa zmatran,amapk motor je za vozitbounce.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prisparas pomoje nic kaj dosti...zapravis na kofetih ali pa za benz..trance_19_hmm.gif

mene pa kar zivcno dela, da predolgo sedim na pijaci, motor pa caka...saj pride prav, ce si zejen pa zmatran,amapk motor je za vozitbounce.gif

Tukaj pa imaš prav. Skoraj, da bi predlagal, da se vsedeva na eni pijački pa malo obširneje podebatirava o tej temi?

Recimo: če sediš v baru, je ena prednost-vedno imaš prilagojeno hitrostwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz pripišem nekaj besed :yes:. Motor je za vozit, ustavim se predvsem na črpalkah, redkokdaj pa na kakšni :kava: ali pivu.

@str33tar, če se pa prijatelji vozijo od gostilne do gostilne, jih pusti tam, ti se pa usedi na motor in se odpelji dogodivščinam naproti. Sigurno boš kje našel nekoga, ki je enakih misli, pa boste potem skupaj uživali na skupnih vožnjah :yea1:.

Še malo :topic::

Na forumu pa poskušam pisati knjižno slovenščino, da me lahko razume prekmurec in primorec in še kdo vmes :grim. Pa brez zamere str33tar, sem moral kar malo pomisliti, kaj si hotel napisati v prvem prispevku.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je pa res dovgčas-dolgčas, ko namesto, da bi pisali o temi, ki jo je človek odprl na novo, pišete o njegovem

pravopisu. Ko, da res ne bi razumeli, kaj je napisano. Ma saj ni važno, kako je napisano, samo , da se pišeeee.

Ja vleče pa se , vleče tale čas kadar je dež, pa nas motor mal heca, pa hecamo mi njega, dolgi je čas , ahaaaaa

post-28412-127801471579_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...saj pride prav, ce si zejen pa zmatran,amapk motor je za vozitbounce.gif

Pa ceprav od Laike do Time-outa, ane Vesna? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ceprav od Laike do Time-outa, ane Vesna? whistle.gif

drustvo jebatschev Mojstrana?

sicer ne vem (in me v bistvu ne zanima) kateri od lokal patriotov si; si pa ocitno ostal v casu (tako, kot vsi, ki obiskujejo omenjene 'luknje'), ker niti sama ne vem, kdaj sem se nazadnje tam videla-odkar je moped, gotovo netrance_03_alien.gif ....hvalabogu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino prav. Sicer pa sem res za casom. Me ni blo v mojstrani ze doooolgo casa, ker jo ponavadi pihnem samo mimo in potem naprej v It/at.

Pa lep pozdrav v dolino.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist vsi k ste mel kej za pripomnit čez njegovo objavo, verjamem da ste razumeli kaj je človek napisu, ampak ne, dejmo ga mal jebat ;) prou fajn se da prebrat, aja brat morte znat to pa res!! da nam :topic: nimam motorja pa se ne morem vozit :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je pa res dovgčas-dolgčas, ko namesto, da bi pisali o temi, ki jo je človek odprl na novo, pišete o njegovem

pravopisu. Ko, da res ne bi razumeli, kaj je napisano. Ma saj ni važno, kako je napisano, samo , da se pišeeee.

Ja vleče pa se , vleče tale čas kadar je dež, pa nas motor mal heca, pa hecamo mi njega, dolgi je čas , ahaaaaa

čist vsi k ste mel kej za pripomnit čez njegovo objavo, verjamem da ste razumeli kaj je človek napisu, ampak ne, dejmo ga mal jebat ;) prou fajn se da prebrat, aja brat morte znat to pa res!! da nam :topic: nimam motorja pa se ne morem vozit :(

Brez vaju večina nas ne bi niti slutila, kakšni bedniki smo. Hvala :worship:

Back on topic: ni mi dovgčas, niti dolgčas. Nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez vaju večina nas ne bi niti slutila, kakšni bedniki smo. Hvala :worship:

Back on topic: ni mi dovgčas, niti dolgčas. Nikoli.

samo, da te popravim, nikjer ni napisano, da ste bedniki in tudi tako ni mišljeno,

le dovgčas-dolgčas, pa dlako v jajcu iščemo vsi skupaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo, da te popravim, nikjer ni napisano, da ste bedniki in tudi tako ni mišljeno,

le dovgčas-dolgčas, pa dlako v jajcu iščemo vsi skupaj :)

sem ti mogu + prpopat :) matori, ne interpretiraj si drugače kot je napisano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dež ni izgovor da se ne bi peljal okrog, ker nekje je 100% sonce :closedeyes:

danes, ko so se vsi skrivali pred nevihto, sva se edina z kolegom zapeljala na motozbor, čeprav mokra, ampak je blo toliko bolj zanimivo :beer1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

str33tar mi smo na kavicah zato , ker te je vedno treba čakat :))) drgač pa se lahko podava v lep sončen dan (sam da vodo zrihtam ) :))

lp , Uroš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če komu dovgčas, nej pridem men avto spucat...pa če mu bo še zmer lohka pol še motor...

pa če še ne bo mel dost, mi lah pa travo pograb...:P :P

no pa še kej se bi najdl....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če komu dovgčas, nej pridem men avto spucat...pa če mu bo še zmer lohka pol še motor...

pa če še ne bo mel dost, mi lah pa travo pograb...tongue.giftongue.gif

no pa še kej se bi najdl....

Kam pridem ? :)))))))))))))

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!