Skoči na vsebino

italjet formula 50 - vprasanja


twix13

Priporočene objave

Hojla

Sem nov na forumu in se ze vnaprej opravicujem za napake pri vpisovanju teme... :)

V ponedeljek bom verjetno kupil skuter Italjet formula 50 1996 letnik. Do sedaj sem imel samo "šterke" in poznam use podrobnosti glede masine in predelave in na kaj je treba biti pozoren....

Z skuterji je pa malo drugace. Zato prosim koga, ki mogoce ima tak skuter, da mi da msn in mi po msnju svetuje.

Zanima me pa:

- na kaj moram biti pozoren pri nakupu rabljenega skuterja (razen na to da ni ukraden in da ima prometno in racun)

- kje ima ta model skuterja blokade in kako jih odstranim tako, da jih bom lahko ko ga bom zelel registrirati dal nazaj notri

- se sploh še da registrirati tako star skuter? (1996)

- katere dele (auspuh, filter.... ) se mi splaca kupit. Se pravi da niso predragi in da dolgorocno ne unicujejo skuterja. Kje te dele lahko kupim.

Sedaj pa samo se prosim za povezavo do seznama ukradenih motorjev, ker sam ga nenajdem.

Najlepsa gvala ze zato, ker ste si prebrali in selepsa hvala za dogovore ze vnaprej. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem zagledal to temo, sem enostavno moral odpret, ker je kolega nekje 10let nazaj mel enak skuter

blokade ima, kje, pa sem pozabil :P

glede predelave tistega časa ni bilo ravno velike izbire za ta motor, mogoče je dan danes kaj drugače

letnik 96 se seveda da registrirat v kolikor ima vso dokumentacijo kot vsa ostala vozila (saj lahko registriraš tudi 50let+ star motor in avto)

ukradena vozila: http://www.policija.si/seznami/ukradenavozila/uv_prikaz.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem zagledal to temo, sem enostavno moral odpret, ker je kolega nekje 10let nazaj mel enak skuter

blokade ima, kje, pa sem pozabil :P

glede predelave tistega časa ni bilo ravno velike izbire za ta motor, mogoče je dan danes kaj drugače

letnik 96 se seveda da registrirat v kolikor ima vso dokumentacijo kot vsa ostala vozila (saj lahko registriraš tudi 50let+ star motor in avto)

ukradena vozila: http://www.policija.si/seznami/ukradenavozila/uv_prikaz.php

a mi lepo prosim na PM posles njegov kontakt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen, sam imam namrec redek primer italjet formulo 125 dvocilindras vendar razen masine je oblika enaka dobro je da bos kupil 50kubicnega se dobi deli masina je namrec franco morini ne tolko znana mislim znana nedobis dosti rabljenih delov kot naprimer minareli/piagogilera masine se pa dobi in so tudi malo drazji deli glede stajlniga nebos dobil veliko ce se ti kaj zlomi ali kaj drugace pa motor ima dobre lastnosti vožnje. vendar bi ti raje priporocil kaksno aprilijo ali piagoo, gilero ker imas dosti vec rabljenih delov ce ti kaj crkne kakor pa pri italjetu in pa niso nevem kaj drazji teli motorji lp tilen

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen, sam imam namrec redek primer italjet formulo 125 dvocilindras vendar razen masine je oblika enaka dobro je da bos kupil 50kubicnega se dobi deli masina je namrec franco morini ne tolko znana mislim znana nedobis dosti rabljenih delov kot naprimer minareli/piagogilera masine se pa dobi in so tudi malo drazji deli glede stajlniga nebos dobil veliko ce se ti kaj zlomi ali kaj drugace pa motor ima dobre lastnosti vožnje. vendar bi ti raje priporocil kaksno aprilijo ali piagoo, gilero ker imas dosti vec rabljenih delov ce ti kaj crkne kakor pa pri italjetu in pa niso nevem kaj drazji teli motorji lp tilen

tole je bilo bolj nasplosno. Jas sem ze trdno odlocen, da bom kupil italjet formula 50...tudi zato, ker ga ima sosolec in je res dober motor tudi za voznjo. Nisem uprasal za nasvet kater skuter kupit, ampak sem uprasal na kaj moram biti pozoren pri nakupu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen, sam imam namrec redek primer italjet formulo 125 dvocilindras vendar razen masine je oblika enaka dobro je da bos kupil 50kubicnega se dobi deli masina je namrec franco morini ne tolko znana mislim znana nedobis dosti rabljenih delov kot naprimer minareli/piagogilera masine se pa dobi in so tudi malo drazji deli glede stajlniga nebos dobil veliko ce se ti kaj zlomi ali kaj drugace pa motor ima dobre lastnosti vožnje. vendar bi ti raje priporocil kaksno aprilijo ali piagoo, gilero ker imas dosti vec rabljenih delov ce ti kaj crkne kakor pa pri italjetu in pa niso nevem kaj drazji teli motorji lp tilen

V šoli še niste imeli slovenščine? Kje so vejice in pike razen tiste ene?...

Malo se potrudi fant :closedeyes:

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!