Skoči na vsebino

Tomos Targa a35


Snoopy007

Priporočene objave

Lep pozdarv, dobro jutro.

Sem novi na tem forumu. Imam Tomos Targo (letnik:2000), sam dela mešanico, dobila sem ga pred 2 mesci, na njem sem naredil že malo. Zračni filter se dol snel in dal gor krpo, vplinjač (karburaot) sem štimal očistil dizno in izpuh (lipnika). Lepo gre 45-50 hitri pospeški. Zanima me vse o tem motorju, predelave, posebnosti, blokade vse kar veste o tem motorju (a35 mašina).p.s. Slike pridejo danes proti večeru.

Najlepša Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdarv, dobro jutro.

Sem novi na tem forumu. Imam Tomos Targo (letnik:2000), sam dela mešanico, dobila sem ga pred 2 mesci, na njem sem naredil že malo. Zračni filter se dol snel in dal gor krpo, vplinjač (karburaot) sem štimal očistil dizno in izpuh (lipnika). Lepo gre 45-50 hitri pospeški. Zanima me vse o tem motorju, predelave, posebnosti, blokade vse kar veste o tem motorju (a35 mašina).p.s. Slike pridejo danes proti večeru.

Najlepša Hvala.

Krpa namesto filtra je najslabša rešitev,poizkusi z najlonko in večjo dizo(56 ali 57) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!