Skoči na vsebino

sesalnik in večnamenski aparat kirby


Priporočene objave

A je kdo že slišal za to mašino, al pa jo že kdaj v rokah mel :?:

En moj kolega bo začel za eno firmo "prodajat" tele mašine, pa je obljubljen kar lep zaslužek, se mi zdi že kr preveč fajn :?

No on je pa do fula optimističen tko, da zavrača vsake pomiselke in dobronamerna opozorila :?

No mašina naj bi delala vse, od sesanja do brušenja...., cena pa se giblje od 400 do 600 tisoč SIT :!:

To pa je že neki dnarja-si za to kupiš kar neki posameznih mašinc :!:

Kaj bi si vi mislili :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že slišal za to mašino, al pa jo že kdaj v rokah mel :?:

En moj kolega bo začel za eno firmo "prodajat" tele mašine,

...predvsem mu želim obilo sreče...te mašine se že kar nekaj časa prodajajo in tisti, ki jih mislijo imeti so jih že kupili...

...plačilo pa dobiš ko prodaš kako mašino - in če imaš srečo je to ena na mesec...poznam nekaj ljudi, ki so to probali pa končali z izgubo

...btw na netu je kar nekaj oglasov za rabljene sesalce kirby - cena med med 200.000 in 300.000 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej tud ta moj frend je že mal manj optimističen,upam da ga bomo spravli kpameti :?

Pa menu se je že kolk bo do spomlad pokasiral, pa drugi motor nabavil :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že slišal za to mašino, al pa jo že kdaj v rokah mel :?:

En moj kolega bo začel za eno firmo "prodajat" tele mašine, pa je obljubljen kar lep zaslužek, se mi zdi že kr preveč fajn :?

No on je pa do fula optimističen tko, da zavrača vsake pomiselke in dobronamerna opozorila :?

No mašina naj bi delala vse, od sesanja do brušenja...., cena pa se giblje od 400 do 600 tisoč SIT :!:

To pa je že neki dnarja-si za to kupiš kar neki posameznih mašinc :!:

Kaj bi si vi mislili :?:

Moja tašča je par let nazaj kupla sesalnik Kirby. Iz prve roke ti povem, da je stvar dobra samo za živciranje sostanovalcev in sosedov. :shock: Upravljalec tega stvora je po končanem sesanju nagrajen s trajno izgubo sluha in prijetno vibrira še pozno v noč. Tašča se je po par mesecih spametovala in kupila Elektroluxov sesalnik za 40 kSIT, ki si to ime dejansko zasluži in prekaša ameriško spako v vseh pogledih.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo to sranje doma, pa sej je še kar ok, samo servisi tega kur** so pa svinjsko dragi (40 ksit)!!!! :?

Tip, ki jih bo prodajal bo rabu velik sreče da bo kašnga prodal!!! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo to sranje doma, pa sej je še kar ok, samo servisi tega kur** so pa svinjsko dragi (40 ksit)!!!! :?

Tip, ki jih bo prodajal bo rabu velik sreče da bo kašnga prodal!!! :roll:

Kako ti ga je pa ratalo pokvariti :shocked!:

Jest sem hudiča 2 x po stopnicah spustila iz 1. štuka v klet pa nič :evil: :evil: :evil:, je prej mat prišla k pameti.

Pa za vse bodoče kupce - ne padajte na fore prodajalcev, ki s filter listki zagotavljajo neko kvazi čistočo. Kirby je totalno štorasta, težka, hrumeča, neuporabna zadeva, za čiščenje po kotih je pa sploh neuporabn ... ma sicer tisoč in en priključek ....za katere pa rabiš kr neki cajta da jih zamenjaš.

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah....

veš če posesaš kakšne trde predmete :oops: ti zjebejo turbino, pol jo je pa treba menat, pol pa še kšn kondenzator crkne pa smo tam...

:(

najboljš so uni industrijski sesalci k jih uporabljajo čistilni servisi, z njimi lahko sesaš cele skale pa ne bo nič!!! (preverjeno :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi pa mamo neko čudno stvar, ki ji jaz pravim star ship enterprise in dela nekaj z vodo. vglavnem ga sploh ne znam sestavit tako da tudi sesat ne morem :twisted: . stvar je štorasta ko hudič pa pomoje tudi ni bila poceni.

pol pa razsipaš malo sladkorja pa rabiš eno uro da sestaviš sesalec in posešaš :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk pa kva je z vam???? to košta 400-600kekov (as they say), ka pa če bi si kupil nove gume za motor(tanajboljše/najdrazje)+optimizacija motorja(tuning)+kakšen NOS sistem(al kaj že)pa še ti ostane še pa še za sesauc!!!!!!!

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud moja mama si je omislila to čudo. No comment. Čist mim! Je ful glasen in za moje pojme posesa slabše kot moj novi Elektrolux. Pa še 10x cenejši je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta denar najamem čistilko, ki mi hodi dve leti po nekaj ur tedensko čistit, pri tem pa uporablja sesalec za 40kSIT in počisti celo stanovanje pa še perilo zlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta denar najamem čistilko, ki mi hodi dve leti po nekaj ur tedensko čistit, pri tem pa uporablja sesalec za 40kSIT in počisti celo stanovanje pa še perilo zlika.

Pa še čistilko lohk za kej druzga ponucaš :twisted: 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še čistilko lohk za kej druzga ponucaš :twisted:  8)  :wink:

ja to so tvoje fantazije :P

ampak realnost je bolj kruta :x :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu to čudo u petk u LJ, nov elektrolux-ov kušta 350.000 SIT.Je bil na probo, ga je Killy pržgal pa je zadeva nucala pol ure da je gun kvadratn metr posesava-total useless!!!

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še čistilko lohk za kej druzga ponucaš :twisted:  8)  :wink:

ja to so tvoje fantazije :P

ampak realnost je bolj kruta :x :!: :!:

sam de nimaš kekšne bosanke za čistilko :evil: Pa brez zamere bosancem :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu to čudo u petk u LJ, nov elektrolux-ov kušta 350.000 SIT.Je bil na probo, ga je Killy pržgal pa je zadeva nucala pol ure da je gun kvadratn metr posesava-total useless!!!

LP by gebre

Pa si siguren, da nista sesala s pralnim strojem??? :lol: :lol: :lol: :lol:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
sm vidu to čudo u petk u LJ, nov elektrolux-ov kušta 350.000 SIT.Je bil na probo, ga je Killy pržgal pa je zadeva nucala pol ure da je gun kvadratn metr posesava-total useless!!!

LP by gebre

A misliš Trilobyte - avtomatski sesalnik. Meni se pa dopade. Itak ti lahko ponoči sesa. Zaradi mene, če rabi avtomatski sesalnik pol ure, da posesa en 1 m2, samo da ni meni treba sesati. On ima pa itak čas 24 ur na dan, da sesa.

Kar se pa tiče Kirbija, je pa zadeva tako obupno hrupna, pa še take neprijetne frekvence ima, da sem nanj alergičen. Kadar punca sesa, se umaknem najmanj na drug konec hiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!