Skoči na vsebino

Magija


Priporočene objave

uuu - jest tud - dej zame še eno VTR-o prčarej :D

Če s mislu vtr-o čarat je pa ne morš ker jih je ža zmanjkal :lol: jst sm si tazadno prčaru sam sm se mogu ene tri mesce prej učit :D pol pa hokus pokus-paj kr prletela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magija je čudovita. Na Slivnici imamo čarovnice vsak mesec vsaj enkrat srečanje, ki se prične ob 23.22 in končna naslednje jutro ob 7.43. :shock:

Zelo važen je točen začetek in pravočasen konec seanse, če ne je vse delo zaman :arrow:

vabim vse (resne) motosvetovke, ki vas zanima čaranje, copranje, priprava posebnih napitkov za različne priložnosti :twisted: in v različne namene :wink: , da se vpišete kar na tej strani. Ker je število mest omejeno, bomo sprejeli le še tri (da bi se katera pridružila po liniji vez in poznanstev ne pride v poštev). 8)

Manu, povej kdaj bo naslednje srečanje........ Zanesljivo pridem, da izpopolnem svoje veščine...... :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu, povej kdaj bo naslednje srečanje........ Zanesljivo pridem, da izpopolnem svoje veščine...... :twisted: :twisted: :twisted:

Ze brez tega jebem jeza, a potem bom pa cisto oplel?! :shock: :wink: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magija je čudovita. Na Slivnici imamo čarovnice vsak mesec vsaj enkrat srečanje, ki se prične ob 23.22 in končna naslednje jutro ob 7.43. :shock:

Zelo važen je točen začetek in pravočasen konec seanse, če ne je vse delo zaman :arrow:

vabim vse (resne) motosvetovke, ki vas zanima čaranje, copranje, priprava posebnih napitkov za različne priložnosti :twisted: in v različne namene :wink: , da se vpišete kar na tej strani. Ker je število mest omejeno, bomo sprejeli le še tri (da bi se katera pridružila po liniji vez in poznanstev ne pride v poštev). 8)

Manu, povej kdaj bo naslednje srečanje........ Zanesljivo pridem, da izpopolnem svoje veščine...... :twisted: :twisted: :twisted:

Tebe sem itak mela že na spisku :twisted: Vedela sem, da se ne boš mogla upreti. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magija je čudovita. Na Slivnici imamo čarovnice vsak mesec vsaj enkrat srečanje, ki se prične ob 23.22 in končna naslednje jutro ob 7.43. :shock:

Zelo važen je točen začetek in pravočasen konec seanse, če ne je vse delo zaman :arrow:

vabim vse (resne) motosvetovke, ki vas zanima čaranje, copranje, priprava posebnih napitkov za različne priložnosti :twisted: in v različne namene :wink: , da se vpišete kar na tej strani. Ker je število mest omejeno, bomo sprejeli le še tri (da bi se katera pridružila po liniji vez in poznanstev ne pride v poštev). 8)

Manu, povej kdaj bo naslednje srečanje........ Zanesljivo pridem, da izpopolnem svoje veščine...... :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Ej a čarovnike tudi rabite 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magija je čudovita. Na Slivnici imamo čarovnice vsak mesec vsaj enkrat srečanje, ki se prične ob 23.22 in končna naslednje jutro ob 7.43. :shock:

Zelo važen je točen začetek in pravočasen konec seanse, če ne je vse delo zaman :arrow:

vabim vse (resne) motosvetovke, ki vas zanima čaranje, copranje, priprava posebnih napitkov za različne priložnosti :twisted: in v različne namene :wink: , da se vpišete kar na tej strani. Ker je število mest omejeno, bomo sprejeli le še tri (da bi se katera pridružila po liniji vez in poznanstev ne pride v poštev). 8)

I'm in! :lol: 8) (Še dobr da nismo v srednjem veku)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magija je čudovita. Na Slivnici imamo čarovnice vsak mesec vsaj enkrat srečanje, ki se prične ob 23.22 in končna naslednje jutro ob 7.43. :shock:

Zelo važen je točen začetek in pravočasen konec seanse, če ne je vse delo zaman :arrow:

vabim vse (resne) motosvetovke, ki vas zanima čaranje, copranje, priprava posebnih napitkov za različne priložnosti :twisted: in v različne namene :wink: , da se vpišete kar na tej strani. Ker je število mest omejeno, bomo sprejeli le še tri (da bi se katera pridružila po liniji vez in poznanstev ne pride v poštev). 8)

I'm in! :lol: 8) (Še dobr da nismo v srednjem veku)

Daj da te objamem in stisnem k sebi. Welcome on b. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a čarovnike tudi rabite 8)
... ne morm verjet, da si se sam ponudu :D , poldy.

Jaa, seveda.... pri receptu za polnočni zvarek ponavadi ko nore skačemo okrog in iščemo kakšnega moškega, ker nujno rabimo par kapljic.. no.. khm... življenskega soka :oops: ...pa se zmeraj zavleče in potem ne rata ravno najboljše. Če bi pa ti prišel zraven (ampak o tvoji funkciji čarovnika bi morale še odločat) bi pa prej omenjeno in iskano imele pri roki in nam ne bi blo treba ponoč po tem presnetem dežju in vlagi na metlah letat okrog.

Te bom priporočila.Samo, odločam pa ne jaz. Jaz sem samo namestnica podpredsednice tajnice Jage babe. 8) :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poldy, a si ti čist zmešan. A nič ne zastopiš, kakšnga zoska rabjo te metlojahačice? Ej, boš že še pogruntal. Samo da boš vedel, sem slišal, da ko ti zoska iztočjo, se menda pipca posuši in to za zmeri! Kaj boš pa pol??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poldy, a si ti čist zmešan. A nič ne zastopiš, kakšnga zoska rabjo te metlojahačice? Ej, boš že še pogruntal. Samo da boš vedel, sem slišal, da ko ti zoska iztočjo, se menda pipca posuši in to za zmeri! Kaj boš pa pol??

Horjo nč bat, ka pa če sm pesionist :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poldy, a si ti čist zmešan. A nič ne zastopiš, kakšnga zoska rabjo te metlojahačice? Ej, boš že še pogruntal. Samo da boš vedel, sem slišal, da ko ti zoska iztočjo, se menda pipca posuši in to za zmeri! Kaj boš pa pol??

Oj... oprosti.....A je bilo res TAKO hudo :?: :shock:

(pa ne okol govort, je rekla šefica, da morš bit lepo tiho, če ne ne bomo nkol več nobenga dobile) :wink:

Glede pipce pa smo na zadnjem srečanju odkrile čisto neki novi recept, ki bi mogoče ugzfdhdbc mv,mbljkiufivjhghrhsnxnv............ te zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upssss, tlele je pa nevarn. Se men zdi, da bom še doma najmanj 2m stran od metle hodu. Kjer je metla, je lohk tud črovnca. Ahtat!!! :? :? :shock:

Zdaj so že motorizirane in uporabljajo sesalce :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še koga včasih zamika, da bi znal žensko po "čarovniško" razžagat pa samo en del samo vzet :twisted: ? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še koga včasih zamika, da bi znal žensko po "čarovniško" razžagat pa samo en del samo vzet :twisted: ? :wink:

Ja sem ker del. Mislem de odločitev ni teška :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa zdej, ko bodo robotski sesalci :lol:

Bojo pa čarovnice, samo napisale kam hočejo it, pa bo sam prisesal do cilja?? :wink:

Čarovnice, brez zamere (da me ne bote vročile), če se držite rajši metl vas razumem(sesalec se lahko na dežju pokvari) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še koga včasih zamika, da bi znal žensko po "čarovniško" razžagat pa samo en del samo vzet :twisted: ? :wink:

Ja sem ker del. Mislem de odločitev ni teška :twisted:

Mislim, da odločitev res ni težka. Kateremu moškemu bi pa škodilo, če bi s sabo nosil žensko glavo? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še koga včasih zamika, da bi znal žensko po "čarovniško" razžagat pa samo en del samo vzet :twisted: ? :wink:

Ja sem ker del. Mislem de odločitev ni teška :twisted:

Mislim, da odločitev res ni težka. Kateremu moškemu bi pa škodilo, če bi s sabo nosil žensko glavo? 8)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Manu....................Kako resnične so tvoje besede.............!!!

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, slab se nam piše. tale Koalicija Manuela & Alla bo pa trd oreh.

Da je pa še huj, so se pa še z magijo začele ukvarjat.

Bo treba spet grmade uvest! :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

(OdprimoLovNaČarovnicePress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!