Skoči na vsebino

Magija


Priporočene objave

Ice, a ti to misliš, da bi blo bolj pametno, ko bi jo jaz nekam zbrisal v en kot, pa česna okol, pa s križi se obložit, pa žegnano vodo pa sveče prštimat?

Zgleda da so te punce bl od hudiča, kot sem najprej mislil. :shock: :shock: :? :? :o :o :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, slab se nam piše. tale Koalicija Manuela & Alla bo pa trd oreh.

Da je pa še huj, so se pa še z magijo začele ukvarjat.  

Bo treba spet grmade uvest!  :wink:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  

(OdprimoLovNaČarovnicePress)

Pa res misliš, da bo potrebno?

:angel: :B-fly: :Fade-color :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem.  :?  :oops:

A zdej si pa že manj siguren vase.

Res je magija na delu.

:twisted:

A potem res deluje :?: :P

Sem že dobila občutek, da se zastonj matram.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem. :? :oops:

A zdej si pa že manj siguren vase.

Res je magija na delu.

:twisted:

A potem res deluje :?: :P

Sem že dobila občutek, da se zastonj matram.. :cry:

Manu, počakaj da izpiliva tehniko, pol bo šele delovalo.........:D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decki,njet panik zganjat.......... jim bomo malo tople vode "odhladili",jim malo snegeca poslali,kaksnega severnega medveda za trim..... saj veste ICEtours vedno na uslugo. :twisted: :P :wink: 8) 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decki,njet panik zganjat.......... jim bomo malo tople vode "odhladili",jim malo snegeca poslali,kaksnega severnega medveda za trim..... saj veste ICEtours vedno na uslugo. :twisted: :P :wink: 8) 8) 8) 8)

sori, ajsmen...... tud tle si oplel :lol:

ti dobr veš, da kr se slabga vremena tiče pr družabnih dogodkih :twisted: :twisted: :twisted: ....... si totaln vajnc zame :idea: :!: :!: :!:

punce, z mano mate tud ta resor pokrit 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decki,njet panik zganjat.......... jim bomo malo tople vode "odhladili",jim malo snegeca poslali,kaksnega severnega medveda za trim..... saj veste ICEtours vedno na uslugo. :twisted: :P :wink: 8) 8) 8) 8)

sori, ajsmen...... tud tle si oplel :lol:

ti dobr veš, da kr se slabga vremena tiče pr družabnih dogodkih :twisted: :twisted: :twisted: ....... si totaln vajnc zame :idea: :!: :!: :!:

punce, z mano mate tud ta resor pokrit 8)

V tem trenutku...Alla in jaz....(resda je že too late) pokrivava resor ves itaq (Manta je spet neki za želodec slabga skuhu press) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decki,njet panik zganjat.......... jim bomo malo tople vode "odhladili",jim malo snegeca poslali,kaksnega severnega medveda za trim..... saj veste ICEtours vedno na uslugo. :twisted: :P :wink: 8) 8) 8) 8)

sori, ajsmen...... tud tle si oplel :lol:

ti dobr veš, da kr se slabga vremena tiče pr družabnih dogodkih :twisted: :twisted: :twisted: ....... si totaln vajnc zame :idea: :!: :!: :!:

punce, z mano mate tud ta resor pokrit 8)

ronci srce.....ti si samo za slabo vreme,icetours ti zrihta ZIMO..... :P 8) :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decki,njet panik zganjat.......... jim bomo malo tople vode "odhladili",jim malo snegeca poslali,kaksnega severnega medveda za trim..... saj veste ICEtours vedno na uslugo. :twisted: :P :wink: 8) 8) 8) 8)

sori, ajsmen...... tud tle si oplel :lol:

ti dobr veš, da kr se slabga vremena tiče pr družabnih dogodkih :twisted: :twisted: :twisted: ....... si totaln vajnc zame :idea: :!: :!: :!:

punce, z mano mate tud ta resor pokrit 8)

ronci srce.....ti si samo za slabo vreme,icetours ti zrihta ZIMO..... :P 8) :lol: 8)

si ti pozabu sneg v Kandršah?.... ups...... spet haram po temi, kjer je dovoljeno le in edino 2 čarovnicama.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decki,njet panik zganjat.......... jim bomo malo tople vode "odhladili",jim malo snegeca poslali,kaksnega severnega medveda za trim..... saj veste ICEtours vedno na uslugo. :twisted: :P :wink: 8) 8) 8) 8)

Ice, a pa na tej tvoji slavni agenciji severne jelene tud posojate? jst bi februarja rabla en prevoz do Kirune (na robu Arktike) in nazaj ... pa se bojim da metla ne bi zdržala take razdalje :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, a pa na tej tvoji slavni agenciji severne jelene tud posojate? jst bi februarja rabla en prevoz do Kirune (na robu Arktike) in nazaj ... pa se bojim da metla ne bi zdržala take razdalje :lol: :lol: :lol:

skoda skoda lucy..... bi ti lahko izredno ugoden prevoz zrihtal 24.12. ali v noci iz decembra na januar..... s severnimi jeleni,muziko in plesom vred.na zalost februarja doticna "spedicija" bolj po ruskem carstvu hara. :lol:

charter,se mi zdi,da odpade,ali ne? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ti pozabu sneg v Kandršah?.... ups...... spet haram po temi, kjer je dovoljeno le in edino 2 čarovnicama.........

heh......spet "se kranclajo" s tujim perjem :twisted: ........ronci,to je bilo ekstra special posebno po narocilu samo zate.od koga na zalost ne smem razodeti (clientconfidentialitypress). 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ups...... spet haram po temi, kjer je dovoljeno le in edino 2 čarovnicama.........

Kakšen prizvok pa jaz tukaj slišim.... :?: :?: :?:

Alla

S pokrivanjem resorja je bilo mišljeno pokrivanje v točno določenem trenutku - z Allo sva viseli na forumu in chatu opolnoči.

Tudi jaz sem zaznala cinizem, tega pa ne maram najbolj, ker resnično ni bilo mišljeno tako, Roni. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kak čarovnik al pa čarovnica prisotna..nej prosim zrihta kup snega do marca za lepo smučarsko sezono :lol: ....pol pa sonce, sonce do sred novembra za kvalitetne furce :lol: , dež pa sam ponoč da mal sfriša klimo.... 8)

Sej to zmorete, a ne??? :wink: :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kak čarovnik al pa čarovnica prisotna..nej prosim zrihta kup snega do marca za lepo smučarsko sezono :lol: ....pol pa sonce, sonce do sred novembra za kvalitetne furce :lol: , dež pa sam ponoč da mal sfriša klimo.... 8)

Sej to zmorete, a ne??? :wink: :onfire:

Eh, samo delajo se, da to zmorejo.... veliki gobcki, mala dejanja... :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, samo delajo se, da to zmorejo.... veliki gobcki, mala dejanja... :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :D

Ti kar izzivaj.............. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Mhm. Ja. Saj pravim.

:evil: :twisted: :evil: :twisted: :arrow: .......maščevanje je zmeraj sladko........ :evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opažam da nekateri že krepko pogrešajo zbadanje v križu... :P :P :D :twisted: populacija pernatih živali se je na mojem teritoriju že kar okrepila ...tako da lahko zopet usposobim svoj kotel in s polno paro ........sej veste kaj.....hi hi hi :P :P :twisted: :D :D

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že tako..... od nekdaj je bilo. Petelinčki in kokoši.

Včasih sem tako rada kokoš!!!! Dokler se za "kokošarstvo" zavestno odločam, se dobro počutim in uživam v tem. 8)

Presneto hudo pa je, kadar se nekdo tega ne zaveda in mu niti na misel ne pade, da bi lahko "to bilo to". Pa je še kar naprej moder v svoji modrosti. :shock:

In kokoši, lepo "depilirane", vržene v lonec z vrelo vodo.... malce korenčka še zraven, pa dovolj peteršilja in za malenkost pora? Pa nekaj uric lahnega brbotanja.....

Odlična juhica. Sploh če jo čez noč pustiš v hladilniku in naslednji dan pobereš z vrha tisto, kar se je nabralo.

Ja, res bo treba pričeti s kuho kokoši.

8) :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!