Skoči na vsebino

Access motor


kobja

Priporočene objave

Lp, zanimam se za nakup motorja access cross, kot je naprimer tale http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=3911015 Zanima me če se nakup splača in če mate kakšne izkušnje z access motorji a se obnesejo ali so ''šklump''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je s to zadevco,...motorčki glede na ceno so zelo ugodni samo so pa zelo nezanesljivi

skoz nekaj poka šraufi kar letijo ustran da ti ne govorim o elektriki lezaji so najslabši na svetu pomoje še v mongolijo bolše nardijo če imaš nekaj ključev doma pa zagotovljene rezervne dele se ti splača

drugače je bolš da mal pršpara pa kupiš eno znamko recno japonca starga k je 95% bolš material pa ga daš recva enkat na dve leti na servis pa boš mel mir kitajc je pa tako da se morš po vsaki vožni posvetit pa pregledat vse

jst sm mel drgač atv 200ccm k je bil agregat full dobr mi je zdržu 2 leti(olje sem menjal na 10ur) sam sem pa skor vse šraufke zamenu in ležaje elektrika mi je pa tut šla po dveh mescih sm bil pol kr brez

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je zanesljivost najslabsa sem slisal in tudi verjamem. Drugace ima moj oce tako delavnico doma da nemores verjet saj ima vse kar hoces.. Zato pa se zanimam ker ce gre kaj narobe lahko vse popravim. Zanimajo me samo rezervni deli.. Me najboljs skrbi.. Kaj pa masina drugace dobro laufa??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče šraufkov jih dobiš po raznih trgovinah železninah....če mate delavnico pol mate tut kak šraufek k se skriva pod delovno mizo 100%bolš k originalni oz.si jih lahko tut sam nardiš,ležaje se tut da dobit kako stikalo tut lahko nabaviš v kaki elektro trgovini sam ne original nazaj dajat.

druge stvari so pa čišt odvisne od modela agregata

jst mam zdej trenutno 250ccm kros k sm ga zamenu za atv 6mescov nazaj je bla pa fora k je prejšnji lastnik narobe zamenu olni filter in je zadeva mal zahrustala

nism mogu vrjet dobil sem odmično gred z ventili in kapo za 60€ sedaj pa ne morm nikakor dobit tesnila tako da mi stoji že cel mesec(problem k ima eno tesnilo železni obroček drgač druge smo že nardil)

Lahko si mal pomagaš z (aavvvtttooo.neeeet)om tam je neki Buco s.p. pa MotoBrinovec sam jst jih nikakor ne morm dobit na telefon se ne oglašajo in na maile ne odpisujejo,mogoče imam pa samo jst to smolo.

Popravljeno . Popravil yacko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z mašinco sem bil pa presenečen za mene je delala odlično!!! sam morš mal poznat motorje niso spet tako slabi če se imaš namen voziti 2 do 3 urce na teden je to Top zadevca...probi ga dobit čim cenejš pa tut če ga mal sam popraviš doma sam d je agregat OK

jst osebno včasir rad kak ključ primem pa motor spoznaš v piko ;)

Popravljeno . Popravil yacko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo da je mašinca vredu pa je dobr.. zanima me sam še tole menjanje olja v menjalniku in druge obveznosti k jih moreš delat pri cross motorju, motor bom imel predvsem za po ravnem, po gozdu in po potkah v okoliških gozdovih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je en model reku k je včasih vozul PRO kroske(honda,yamaha,husvarna) da morš olje menat na 5 delovnih ur

jst sm ga pa na približno 10(v enem letu 4krat) pa nisem imel nikol problemou z agregatom sam elekrtiko je blo treba menjat(nevem točn kaj ena stvar majhna pa je spet delou k nor)oljni filter sem pa kar v čistem bencinu opral pa je blo OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Višina sedeza?...nimam pojma bi mogu mal pomert je pa tak jst sem 170cm pa glih dosežem do tal ;)

Motorček zelo lepo izgleda upam da mi ga bo uspelo sestaviti do konca ;)

Popravljeno . Popravil yacko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že kupuješ pitbike, kupi neko firmo, ki je priznana in dobro deluje.... Tale angležki pitbike, je prava racing mašina, s katerim tekmujejo v supermoto pitbike prvenstvi in tudi v motokros prvenstvu...če te zanima pokliči

STOMP KZR150 model 2010-2011

stomp-kzr-150-2010-2011-.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yacko, ko ga zriktaš in če, za koliko bi ga prodal? Lepa mašinca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da je lep, ampak je tudi kvaliteten za razliko čistih kitajcev!

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

take bi mogle bit cene za te motorčke k več res niso vredni kakor so narjeni oz. sestavljeni

A še prodajaš tele pitbike? Koliko pride, od kod si (je možna dostava), kako je z rezervnimi deli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

access motorji so uredu vendar nimajo dobrega ogrodja sam motor je dober jaz ga imam že 4leta na začetku ali je odpadel kolo ali kaj takega a ko sem dal drugo ogrodje ( g štil ) nimam več problemou vrejm mi :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!