Skoči na vsebino

Vzajemni skladi


Priporočene objave

Jst sem se vbadu s tem, dokler je blo aktualno. V 3 letih je šlo gor za več kot 110 posto. Zdej je stvar mal zamrla, sam kolikor poznam bajukov odnos do domačega kapitala, bo kmalu spet čas za vzajemce saj se namerava tujcem prodat Krko, Luko, Železnico, Merkator....... :BUA:  Če se pa prodajajo firme, je pa veliko dotoka svežega kapitala, pa še delnice se prodajajo po vrtoglavih cenah. Vem da sem takrat, ko so Lek prodal, zaslužu 15 posto v enmu tednu.

Kar se tiče tujine je slabi kot pri nas. Tam je gospodarstvo že dokaj lepo zasidrano, kar pomeni da ni tveganj in prevzemov. Juga je potencialno dober trg za vlaganje kapitala, ker še ni nasičen. Sam še ni bojazni da bi kej zamudil.

Kam bi pa ti npr. na Hrvaškem vložil svoj kapital??? Katera firma se ti zdi pa tok noro perspektivna???

Ja, zanimivo to branje, res :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče tujine je slabi kot pri nas. Tam je gospodarstvo že dokaj lepo zasidrano, kar pomeni da ni tveganj in prevzemov.

Emmm ... odpri kdaj DELO ... pa glej in se čudi, koliko prevzemov se dogaja v tujini ... in tveganje ... ta beseda dobi svoj pravi pomen šele v povezavi s pojmom "tujina" ...

Kam bi pa ti npr. na Hrvaškem vložil svoj kapital??? Katera firma se ti zdi pa tok noro perspektivna???

Ja, zanimivo to branje, res  :grim

In potem bo on te svoje razgledane buče prodajal svojim sovaščanom - kmalu ga bodo z vilami lovili ... ;)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bi pa ti npr. na Hrvaškem vložil svoj kapital??? Katera firma se ti zdi pa tok noro perspektivna???

Ja, zanimivo to branje, res  :grim

Jst nikamor, ker se na to ne spoznam, to naj počnejo borzni posredniki. Ne mi pa rečt, da ko bo šla Hrvaška v Eu ne bo poplava tujega kapital. Po moje ni tok fora vlagat, ampak kupt pol pa prodat po višji ceni.

Pa Buba ti kar. Z veseljem prisluhnem tvojemu poznavanju. Povej nam kaj.

Emmm ... odpri kdaj DELO ... pa glej in se čudi, koliko prevzemov se dogaja v tujini ... in tveganje ... ta beseda dobi svoj pravi pomen šele v povezavi s pojmom "tujina" ...

Ja mpak kljub vsemu, je dobiček tujih vzajemcev še vedno manjši kot slovenskih. Ali pač ne. Sej u bistvu ne vem.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mpak kljub vsemu, je dobiček tujih vzajemcev še vedno manjši kot slovenskih. Ali pač ne. Sej u bistvu ne vem.

v bistvu je tako, kot če bi rekel, da imajo vsi kmetje v slo slabši krompir kot vsi kmetje na svetu........

:hmm: :hmm: :hmm: res??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem zasledila v hrvaših cajtengih je tam sklad Viktorija, (se mi zdi...čez okno trafike se ne da vsega prebrati so pa barve KD group-a), ki dela z donosom 110% (kot pri nas par let nazaj) ....pa me zanima kako lahko pri nas SLO naložim v to Viktorijo...? Ali lahko iz skladov Rastko in Galilejo prenesem denar tja...a je spet vstopna provizija....oz malo več o temu?.....

prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem zasledila v hrvaših cajtengih je tam sklad Viktorija, (se mi zdi...čez okno trafike se ne da vsega prebrati so pa barve KD group-a), ki dela z donosom 110% (kot pri nas par let nazaj) ....pa me zanima kako lahko pri nas  SLO naložim v to Viktorijo...? Ali lahko iz skladov Rastko in Galilejo prenesem denar tja...a je spet vstopna provizija....oz malo več o temu?.....

prosim

V sklad Victoria vložiš na TUKAJLE

Imaš ves support v slo jeziku.

Pa 10.10. so ravno znižal vstopno s 5% na 3,5%...

Popravljeno . Popravil urban+
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in kaj se ti zdi tako noro perspektivnega na jugu  :hmm:

deviškost borznih trgov.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Pupa, kje si, da odgovoriš??!!!

.)

Ja sej ne zna. Zna se samo nam nevednikom posmehovat, kateri bolj ali manj pri sebi razmisljamo, da bi pa ona expert kej svetovala, da bi mi vedel kam vlagat, to pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Buba ti kar. Z veseljem prisluhnem tvojemu poznavanju. Povej nam kaj.

ja, sej vem, da sem skos v tvojih mislih :P :huh:

sam o vzajemnih skladih pa res nimam pojma ;) B)

bo pa PUPA znala kaj rečt o tem :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdelo nemogoče ja, v enem popoldnevu 6 strani na klofat ! take pucmahere bi jaz tudi kdaj pa kdaj rabil ! .)

samo določit se je treba kam "nalagat", najboljše še, če se pravilno oz. donosno ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, včeraj sem bil na enem predavanju o vzajemnih skladih v Ljubljani na Viču. Kjer imajo vsak teden trikrat zvečer taka predavanja. Moram reči, da v uri in pol razložijo kaj sploh skladi so in kako delujejo. Po tem predavanju je jeasno vsakemu kaj to je. Vlagajo pa v svetovne sklade.

Če koga interesira tako predavanje, se obrnite na tole številko in se zmenite za predavanje. Je brezplačno in brez kakršnih koli obveznosti.

041 595 889

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, včeraj sem bil na enem predavanju o vzajemnih skladih v Ljubljani na Viču. Kjer imajo vsak teden trikrat zvečer taka predavanja. Moram reči, da v uri in pol razložijo kaj sploh skladi so in kako delujejo. Po tem predavanju je jeasno vsakemu kaj to je. Vlagajo pa v svetovne sklade.

Če koga interesira tako predavanje, se obrnite na tole številko in se zmenite za predavanje. Je brezplačno in brez kakršnih koli obveznosti.

041 595 889

Lp

ja ja, ti kar nalagaj v te sklade ja............ :OK:

btw lini sem napisala odgovor na PM. Sem tudi napisala, če koga kaj zanima, pišem po pm-u, ne pa tu.......

Zakaj? ker se ne mislim prepirat s pametnjakoviči, ki mislijo, da vse vejo. Jaz lahko povem kako stvari stojijo, naprej pa vsak po svoje dela, ok?

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko povem kako stvari stojijo, naprej pa vsak po svoje dela, ok?

.)

Odvisno kako jih v roke vzameš ... drugače pa o skladih imaš tolko na internetu, da ne rabiš ne predavanja ne Pupe ne Lojzeta, če te zanimajo ...

vehementnostpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kako jih v roke vzameš  ... drugače pa o skladih imaš tolko na internetu, da ne rabiš ne predavanja ne Pupe ne Lojzeta, če te zanimajo ...

vehementnostpress

bravo.... s tem se strinjam. Sem tudi sama v prvi vrsti ponudila internetne strani, kjer si lahko kaj prebere............

samo pristopnih izjav preko neta pa vseeno ne more narediti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, ti kar nalagaj v te sklade ja............ :OK:

btw lini sem napisala odgovor na PM. Sem tudi napisala, če koga kaj zanima, pišem po pm-u, ne pa tu.......

Zakaj? ker se ne mislim prepirat s pametnjakoviči, ki mislijo, da vse vejo. Jaz lahko povem kako stvari stojijo, naprej pa vsak po svoje dela, ok?

.)

Se popolnoma strinjam.

Namreč, ko enkrat veš za kaj se gre in stvari poznaš, se skladi pokažejo čisto v drugi luči. Vendar mislim da se jih ljudje bojijo ker jih ne poznajo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo.... s tem se strinjam. Sem tudi sama v prvi vrsti ponudila internetne strani, kjer si lahko kaj prebere............

samo pristopnih izjav preko neta pa vseeno ne more narediti  .)

Greš v prvo stavbo kjer se s tem ukvarjajo in jo narediš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam.

Namreč, ko enkrat veš za kaj se gre in stvari poznaš, se skladi pokažejo čisto v drugi luči. Vendar mislim da se jih ljudje bojijo ker jih ne poznajo.

Lp

btw tisto je bilo mišljeno v ciničnem pomenu... v smislu :BUA: :SS

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, ti kar nalagaj v te sklade ja............ :OK:

Men so tut silili na ta predavanja. Pa nisem hotu it. Mi je vse skup kr neki deloval. Še najhujši so pa tisti, kateri po domovih hodjo, pa prepričujejo stare mame z 5 let starimi podatki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim moderatorje naj zbrišejo moje poste v tej temi, ker dobivam po pm-jih sporočila da sem neumen in razne grožnje z zaporom .)

Prosim izbrišite jih, ker sem tudi dobil podatek, da so popolnoma neresnični. Še en dan, ko sem izvedel veliko stvari in ne živim več v zmoti :OK:

Hvala bogu, da sem na motosvetu :OK:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Mnenja o KD balkan.

meni se zdi zanimivo.

da nije možda malo naduvano (situacija, ne tvoje mnenje ;))

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnenja o KD balkan.

meni se zdi zanimivo.

Meni se zdi to tudi dobra opcija, amapk trenutno ni dinarčkov, da bi kaj vložil :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!