Skoči na vsebino

Vzajemni skladi


Priporočene objave

No, Pupy, kaj boš kej povedala o skladih, zdej ko so korekcije močne? Običajno so vsi upravljalci pametni, ko vse raste. Ko pada, se pa poskrijejo in ne dajejo komentarjev. :rolleyes:

1. nisem upravljalka skaldov

2. korekcije so normalne in logične

3. nimam se za kaj skrivat.... jaz nisem nikomu rekla, naj vloži v sklad - to je izbira vsakega posameznika

4. če imaš možnost bi jaz na tvojem mestu zdej še kak tolar notri vložila

5. Galileo je kljub vsemu letos naredil nekaj nad 5%........ ni tolk slabo, kot izgleda .)

6. čiči pa čaki bi rekli pametni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. nisem upravljalka skaldov

2. korekcije so normalne in logične

3. nimam se za kaj skrivat.... jaz nisem nikomu rekla, naj vloži v sklad - to je izbira vsakega posameznika

4. če imaš možnost bi jaz na tvojem mestu zdej še kak tolar notri vložila

5. Galileo je kljub vsemu letos naredil nekaj nad 5%........ ni tolk slabo, kot izgleda .)

6. čiči pa čaki bi rekli pametni .)

1. Kokr se spomnem, si oglaševala upravljalce. Torej samo PR?

2. Se strinjam

3. Točka 1

4. Bi, pa nimam več. B) Še to, kar mam, bom zgubu. Damn :unsure:

5. BRIC je mel letos že 22%, RCM podobno...

6. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Kokr se spomnem, si oglaševala upravljalce. Torej samo PR?

2. Se strinjam

3. Točka 1

4. Bi, pa nimam več. B) Še to, kar mam, bom zgubu. Damn :unsure:

5. BRIC je mel letos že 22%, RCM podobno...

6. B)

1. eno je delati v DZU-ju - torej družbi za upravljanje, drugo je biti Upravljalec sklada in tretje je biti svetovalec za sklade, kar se nanaša na tretjo točko

3. jaz lahko svetujem nikomur pa ne morem reči, naj vloži.......... sploh ne na kratek rok

4. kot sem rekla - čiči pa čaki - nič ne boš izgubil

5. ja je imel........ pa nima več - Galileo ima pa ta trenutek tako situacijo - 5,48% do danes v tem letu

Ne paničari...... korekcije so se dogajale in se vedno bodo....... nihče ne sme pričakovati vsako leto 10% donos, ker bo razočaran. Bistvo je v POVPREČJU - torej eno leto +20%, naslednje leto 4%, naslednje -10%, pa spet plus itd...... ok??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sklade se pumpa ogromo dnarja in jasno je da pri taki masi sredstev postanejo nestabilni saj ne morejo niti približno nič več zagotavljati ... če si majhen komot zagotavljaš stalno rast, ko postaneš velik player je igra nekoliko drugačna ...

mehurčki pokajo, spet

baje naj bi jeseni veliko skladov doživelo spet -15 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sklade se pumpa ogromo dnarja in jasno je da pri taki masi sredstev postanejo nestabilni saj ne morejo niti približno nič več zagotavljati ... če si majhen komot zagotavljaš stalno rast, ko postaneš velik player je igra nekoliko drugačna ...

mehurčki pokajo, spet

baje naj bi jeseni veliko skladov doživelo spet -15 ...

1. ni problem skladov, ampak je problem svetovne borze, ki ima korekcijo navzdol. Če bi bili res problem slovenski skladi, potem ne bi padali razni Prvi izbori in podobni skladi skaldov, ki vlagajo v tuje vzajemne sklade.

2. spet -15????

kdaj pa je imel kak slovenski sklad -15? jaz ga očitno ne poznam..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede velikosti mas prav, ce veste kaj se je zgodilo z Balkan-om, potem to zelo drzi kar je rekel Symru

kje pa si to nasel: glede jeseni ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto o -15 mi je povedala Lina, ki je prebrala v finacah, ko so citirali neke angleškega analitika :D

jaz mam do konca meseca pavzo s svetovnim gospodarstvom, julija bom pa back in business :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede velikosti mas prav, ce veste kaj se je zgodilo z Balkan-om, potem to zelo drzi kar je rekel Symru

kje pa si to nasel: glede jeseni ?

z balkanom se zgodba še začela ni.......... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto o -15 mi je povedala Lina, ki je prebrala v finacah, ko so citirali neke angleškega analitika :D

jaz mam do konca meseca pavzo s svetovnim gospodarstvom, julija bom pa back in business :D

ja, to je torej govoril za svetovne sklade.......... ne pa za naše..... no, čeprav tudi naši vlagajo samo še v tujino več ali manj.....

malo, cist cist cist malo

kaj malo??

lej, nekatri upravljalci sploh še nimajo pogodb z državami, da se lahko pri njih kupuje delnice. Prav tako države še niso prišle v dobo tranzicije, kot je bila SLO, ko se je največ delalo..... je že res, da bodo eni blazno obogateli, samo to še ne pomeni, da se nekaj napihuje kar tako....... zadeva se še začela ni.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tak nacin se res ni

glede velikosti kot je Symru rekel je mal bilo

poleg tega niti ne vem, ze nisem gledal 2 tedna, naj je kot je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!