Skoči na vsebino

Kupujem skuter


astraboy

Priporočene objave

Kupujem skuter in sicer Aprilio SR, Piaggio NRG ali Gilera runner.

Ker s zgonjimi skuterji nimam izkušenj prosim za pomoč.

Zanima me:

- Ali imajo vsi trije skuterji enako Piaggovo mašino?

- Na skuter bi montiral kovček, ali je možna montaža na vse tri motorje?

- S skuterjem se bova občasno na krajše razdalje vozila 2. Očasno tudi oče. Kateri je najbolj primeren?

- Kako opravite tehnični pregled glede na to da skuterji presegajo zakonsko dovoljeno mejo 45 km/h? Ali kaj težijo na tehničnem če nimaš original izpuha?

- Na kaj moram biti pozoren pri nakupu zgornjih skuterjev? Kaj moram posebno preveriti pri nakupu pri motorju? Kakšna šibka točka?

Hvala za pomoč

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem skuter in sicer Aprilio SR, Piaggio NRG ali Gilera runner.

Ker s zgonjimi skuterji nimam izkušenj prosim za pomoč.

Zanima me:

- Ali imajo vsi trije skuterji enako Piaggovo mašino?

- Na skuter bi montiral kovček, ali je možna montaža na vse tri motorje?

- S skuterjem se bova občasno na krajše razdalje vozila 2. Očasno tudi oče. Kateri je najbolj primeren?

- Kako opravite tehnični pregled glede na to da skuterji presegajo zakonsko dovoljeno mejo 45 km/h? Ali kaj težijo na tehničnem če nimaš original izpuha?

- Na kaj moram biti pozoren pri nakupu zgornjih skuterjev? Kaj moram posebno preveriti pri nakupu pri motorju? Kakšna šibka točka?

Hvala za pomoč

No, na zadnjo točko ti lahko odgovorim... Če kak tak skuter kupuješ, glej, da preveriš podatke iz prometne in številke z motorja.. meni še vedno na tehničnemu težijo, ker imam na mojem motorju najbolj pogoste številke ukradenih vozil in potem se vse skupaj zavlačuje, letaš s policije do tehničnega, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja torej preden kupiš zahtevaj prometno(preveri številke šasije) in vse dokumente, po možnosti naj ti naredi kopijo.....drgače pa ne priporočam Gilere Runner, če jo milsiš parkirati na zlo vidnih točka...so prve na seznamu ukradenih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj drugi stock skuterji tudi nikam negrejo

vsi grejo 50 na uro :D

Js mam Peugeota Speedfight 2, pa je use stock razn odstranjene blokade, pa če ni vetra mi pride tudi do 80 km/h (po števcu) :P Pa sm se peljal zravn sošolca k ma tega NRG-ja, prav tako odblokiranega, pa sm mogu spustit gas če sm hotu da mi je pršu zravn :P:D

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pač nima do konca odblokiranga al pa je kej sfukan. ker sm js na einšpricu jet-forca dol poknu za šalo.

drgač pa astraboy:

1.vsi majo piaggio mašine (če gledaš nove)

2.da

3.gilera je največja

4.z odblokiranim prek vez, drgač pa zablokiraš tisti dan al pa z omejevalcem. men za avspuh niso težili, mi je sam reku nej tablco premaknem na vidnejše mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pač nima do konca odblokiranga al pa je kej sfukan. ker sm js na einšpricu jet-forca dol poknu za šalo.

drgač pa astraboy:

1.vsi majo piaggio mašine (če gledaš nove)

2.da

3.gilera je največja

4.z odblokiranim prek vez, drgač pa zablokiraš tisti dan al pa z omejevalcem. men za avspuh niso težili, mi je sam reku nej tablco premaknem na vidnejše mesto.

Ima do konca odblokiranega pa manj km prevoženih kot js, pa mu gre useeno cca. 5 km/h manj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam Peugeota Speedfight 2, pa je use stock razn odstranjene blokade, pa če ni vetra mi pride tudi do 80 km/h (po števcu) :P Pa sm se peljal zravn sošolca k ma tega NRG-ja, prav tako odblokiranega, pa sm mogu spustit gas če sm hotu da mi je pršu zravn :P:D

ja to je zato ker ima nrg močno mašino ni pa nujno da ma tudi ''hitro''

na mojem nrg sma se 2 težja pelala pa je šel komot 45 (ko še je bil zablokiran)

mogoče pa lahko ma on zračno hlajenje ti pa vodno

tudi v tem je razlika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je zato ker ima nrg močno mašino ni pa nujno da ma tudi ''hitro''

na mojem nrg sma se 2 težja pelala pa je šel komot 45 (ko še je bil zablokiran)

mogoče pa lahko ma on zračno hlajenje ti pa vodno

tudi v tem je razlika :D

Nima zračno, ma kar lepo vodno :P Pa meni je moj šou še z blokadami notr u dveh 55 km/h po števcu, kadar sm biu pa sam mi je na števcu pokazalo tudi 65 km/h če ni blo vetra :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je on težji od tebe :D :D

mogoče on nima tako lavfane mašine kot ti :D :D

mogoče pa je glih na takega naletel ko je za en drek :D :D

lp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je on težji od tebe :D :D

mogoče on nima tako lavfane mašine kot ti :D :D

mogoče pa je glih na takega naletel ko je za en drek :D :D

lp :D

Edini možen razlog bi lahko biu ta, da je moj zelo zelo dobro ulavfan :P Da je to eden izmed slabih primerkov dvomim ker tako katastrofalno pa spet ne gre, glih malo slabše od mojega :D Kar se tiče njegove teže pa je težek približno tolk kot js ;) Tko da......edina možnost je ta, da je slabše ulaufan kot moj, čeprav ga je tudi on nekej ulaufavou ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te je že to :D

jas sem vzel blokade ven pri 800km pa multivar pa sklopko pa še neke malenkosti pa mi nikam ni hoto it :D :D

Js sm uzeu blokade vn pri 2500 km in mi zdej gre ko prasica, če upoštevam da je vse original razn blokade dol vzete :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!