Skoči na vsebino

Baotian CAMOX Rocky mnenja


matejkink9

Priporočene objave

mene pa samo nekaj zanima jst bi rabla motor za mal dalše razdalje ricimo 40 km v obe smeri in to večkrat na mesec.gledala sem sicer ta motor ampak, po vaših komentarijih ta motor in dober za daljše razdalje.zanima me tudi ali je veliko stroškov s tem motorjem?če bi bili nameso mene kaj bi naredili oz. ker motor bi mi priporočali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa samo zanima zakaj kupujete te kitajce ki niso ne lepi ne kvalitetni?

Ali samo zaradi cene al je se ksn pameten vzrok za nakup?

Moje mnenje je da raje malo rabljen skuter priznane firme kot pa kitajce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa samo nekaj zanima jst bi rabla motor za mal dalše razdalje ricimo 40 km v obe smeri in to večkrat na mesec.gledala sem sicer ta motor ampak, po vaših komentarijih ta motor in dober za daljše razdalje.zanima me tudi ali je veliko stroškov s tem motorjem?če bi bili nameso mene kaj bi naredili oz. ker motor bi mi priporočali.

Za take razdalje ne kupuj kitajca, ker ne boš prišla do cilja.

piaggio, gilera, yamaha, aprilia... vodno hlajenega ti priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Za take razdalje ne kupuj kitajca, ker ne boš prišla do cilja.

piaggio, gilera, yamaha, aprilia... vodno hlajenega ti priporočam.

jah mal sem pozen videm, ampak vseeno. sem bil tud lastnik novega baotiana rockya in kar se tiče relacij ni blo problema, ljubljana kranj za šalo. men je šu 60 brez blokad in zamenjan vario in lažji valjčki 3g, noter so bli 4 gramski. garancijski servis sem mu sam enkrat k je zaribu ležaj na sklopk in sem ga užigov tko, da sem ga mogu porint.( če bi ga še mu bi dal not 2,8 gramske, mogoče zgubiš mal hitrosti zaradi rotacijske sile varia sam vleče pa v klanc k norc) poraba relacija 3,5 mesto 5l/100km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!