Skoči na vsebino

Hayabusa TURBO


jrakus

Priporočene objave

ampak hiter pa ni nevem kako, mogoče ker vozi v ameriki? no je pa lep motorček ni kaj, saj se tudi iz hayabuse da kaj lepega naredit :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak hiter pa ni nevem kako, mogoče ker vozi v ameriki? no je pa lep motorček ni kaj, saj se tudi iz hayabuse da kaj lepega naredit :twisted:

Kaj bi blo pa po tvojem mnenju hitro :?: :shock: Tip je števc zamenjal zato ker mu je originalen premal kazou. Tko, da tisto kar si videl na posnetku je blo s števcem, ki ma na koncu 220 mph to je ca. 350 km/h :shock: :shock: :shock: Pospešuje pa pr 140 mph (224 km/h) bolj kot moja Hondica pr 80 km/h.

Oblikovno mi pa busa ni všeč niti originalna niti predelana :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je busa zlo ušeč. Je zadnje kar vidm k grem spat pa prvo k se zbudim. 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je en eleganten motorček, podobna stvar kot XX, ampak je zame prevelika krava, to je motor za orenk dedce in seveda une k majo velik zelencev!

jest pa nažalost ne spadam v nobeno od teh dveh skupin :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je en eleganten motorček, podobna stvar kot XX, ampak je zame prevelika krava, to je motor za orenk dedce in seveda une k majo velik zelencev!

jest pa nažalost ne spadam v nobeno od teh dveh skupin :cry:

AH No..... :wink: :D

P.S: Ma sej si gorenc, kaj da nisi orenk dec.....sej smo itak vsi gorenci, pa ne pravm da drugi niso....... :wink:

Lp, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak hiter pa ni nevem kako, mogoče ker vozi v ameriki? no je pa lep motorček ni kaj, saj se tudi iz hayabuse da kaj lepega naredit :twisted:

Kaj bi blo pa po tvojem mnenju hitro :?: :shock: Tip je števc zamenjal zato ker mu je originalen premal kazou. Tko, da tisto kar si videl na posnetku je blo s števcem, ki ma na koncu 220 mph to je ca. 350 km/h :shock: :shock: :shock: Pospešuje pa pr 140 mph (224 km/h) bolj kot moja Hondica pr 80 km/h.

Oblikovno mi pa busa ni všeč niti originalna niti predelana :roll:

že že ampak če dobro pogledaš se tam čez ovinke vozita okoli 100 ali manj mph (160- km/h), pol ga sicer zategne tja do enih 260 km/h ampak osebno sem prepričan, da mu števec krepko laže. poglej kako počasi dohiteva tista avta pred njim pa drevesa in znake ob cesti in črte na cesti. primerjaj video "princa" okoli pariza in to pa boš videl da to dosti počasneje zgleda. sicer pa če si se peljal kdaj okoli 240-250 veš da ko vidiš avto si že za njim.

nevem saj ne rečem nič proti, ampak meni se zdi malo počasi napram številkam na števcu.

:shock: je pa užitek videt pospeške :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primerjaj video "princa" okoli pariza in to pa boš videl da to dosti počasneje zgleda. sicer pa če si se peljal kdaj okoli 240-250 veš da ko vidiš avto si že za njim.

nevem saj ne rečem nič proti, ampak meni se zdi malo počasi napram številkam na števcu.

Poglej realnih 320, sicer žal iz stoječe kamere. Saj tudi ne zgleda tako hiter, motor kar nekaj časa vidiš v kadru....

http://www.qsl.net/n5mya/200_up.mov

Lep pozdrav,

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se da buso dobr navit, tko de leti okol 400. To sem nek prebov. A drži :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurn da se da, saj ma dost kubikov. Sam kakšnega prav velikega smisla v tem početju pa res ne vidim. Vem da američančki delajo razne dragster verzije, jih predelajo na nitro, povrtajo na 1500ccm, dajo gor turbo - nekje sem bral celo 300Nm navora.

Potlej pa vidiš v prvem filmu, kako se po ovinkih vozjo :shock: :shock: :cry: :cry: :cry:

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurn da se da, saj ma dost kubikov. Sam kakšnega prav velikega smisla v tem početju pa res ne vidim. Vem da američančki delajo razne dragster verzije, jih predelajo na nitro, povrtajo na 1500ccm, dajo gor turbo - nekje sem bral celo 300Nm navora.

Potlej pa vidiš v prvem filmu, kako se po ovinkih vozjo :shock: :shock: :cry: :cry: :cry:

busa

Američani to delajo, kdo pa drug. Potistih ravninah bi ga tut jst žgav :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filmčka sicer če nism še pogledu, sem pa gledal XX z onboard kamero in pri 300 in tudi ni zgledalo nevem kako hitro mimo tovornjakov ki so šli max 100-120, to je fora kamere, ki naredi tak čuden kot gledanja

black prince je pa odštekan, je pa spet tipičen primer zavajanja kamere in na sploh slabega posnetka

še ena HAYA pr 320, v prometu, ki ne zgleda da bi šla tolk

http://www.bikepics.com/movies/000122/

tale turbo suzuki tut poje ko rožica :D

http://www.bikepics.com/movies/000542/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

če je to bil un hec, ko v nekaj sekundah na ravnini pride do 300ke, je po mojem povsem verjetno

(hayabusanikakornitraktorpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo morgen

Če si se že kdaj peljal vsaj 250 poglej na nasprotni vozni pas pa boš videl da avtomobili padajo nasproti ne malo ampak precej hitreje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer strani ni mogoče odpreti, sam ozdi se mi da je to un muvi z beri hayabuso TURBO, katere končna hitrost je blokirana pri (za njo)"skromnih" 350 km/h. Pospeški so temu primerni!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je ta film. Se spomnem kakšne debate so mel okrog tega... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!