Skoči na vsebino

Hayabusa TURBO


jrakus

Priporočene objave

Ja fantje ... ko berem tele clanke se sprasujem .... a je kdo odvas mel BUSO ??? a jo je kdo vozil ??? Jst sem jo vozil in vem da pri tem motorju ni vprasanje koliko hitro potegne od 0 - 100 km/h ampak od 0 - 300 km/h

zato verjamem v ta filmcek se posebej ce ima turbino ... motor je res fantasticen .... samo kaj ko nebi bil tko neroden ... verjemite :D

sej verjamemo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kaj imajo od tega?

Če bi imel njihov naslov, bi jim poslal številko mojega računa, kamor bi nakazali denar, ki ga imajo očitno preveč. Obljubim, da bi ga mnogo bolj koristno uporabil!

Sicer pa: 100 ljudi, 100 čudi. Vsak tele ima svoj vesele.

in vsak ima svoj račun in svoj dnar a ne? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj kot gledam film bolj so mi stvari sumljive. saj ne rečem da motor tega ni sposoben če ima turbo (drugače v cca 21 sek. busa NE pospeši na 300), ampak moti me hitrost nasprotnega prometa, prometni znaki in odcepi, pri več kot 300 bi zadeva morala bolj "padat" mimo.

nevem enostavno zgleda prepočasi, če primerjam s tem kako vse leti če se pelješ med 250 in 300 (po lastnih izkušnjah). no mogoče pa kamera ustvari tak efekt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem enostavno zgleda prepočasi, če primerjam s tem kako vse leti če se pelješ med 250 in 300 (po lastnih izkušnjah). no mogoče pa kamera ustvari tak efekt.

al pa je model mal sprogramiru števc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sn primerjal ta filmčk z enmu ki sn ga dubu na Imeshu (Getaway with MC- 300 kmh.mpeg) ko gre tip 300 km/h z hondo. In približno enak hitr okolica mim šviga tak de verjamem Hayabusi. Edin če sta oba filmčka fotomontaža <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa sem še sam malo testiral, sem digitalca prijel v roko in snemal med vožnjo na morju, pri 100 km/h zgleda kot da bi šel 200. očitno ima pri 300 kamera kontra efekt. (hehe). pa naj jim bo, jim verjamem ampak če me bojo hoteli popolnoma prepričat morem NUJNO sam probat, torej prosim - čakam na povabilo.

PS: smeškoti mi ne delajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo nekej mi je čudno..ko je kolo prednje v luftu- če je..zakaj se hitrost na šteucu povečuje? al meri hitrost kje drugje? al ma pogon tudi na prvo kolo????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo nekej mi je čudno..ko je kolo prednje v luftu- če je..zakaj se hitrost na šteucu povečuje? al meri hitrost kje drugje? al ma pogon tudi na prvo kolo????

novejsi suzukiji vecinoma "merijo" hitrost nekje v masini in ne vec na prvem kolesu (polza ni vec).za tocen podatek kje bi moral po service manual,kar se mi trenutno absolutno ne da. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novejsi suzukiji vecinoma "merijo" hitrost nekje v masini in ne vec na prvem kolesu (polza ni vec).za tocen podatek kje bi moral po service manual,kar se mi trenutno absolutno ne da. ;)

Na prednjem verižniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!