Skoči na vsebino

Runer 180 Vžig?


Priporočene objave

Pr moji runnerci me pa tole jebe...

Ne da iskre, zdj pa svečka ni sm menju, kabl za svečko ni sm menju, cink špula ni sm menju, una rdeča škatlca k ne vem točn kaj je :) tut ni sm menju...baje da je pick up una rdeča pizderija pr magnetu.

Mislm pa da je pick up zato ker če ga dam dol pa mal podrkam pa nazaj gor pol da iskro in skuter vžge ampak laufa od minute do 10 minut in pol crkne in spet ni iskre.

A se komu kej sanja oz a je meu kdo kšno podobno težavao pa če ve kaj nardit?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr moji runnerci me pa tole jebe...

Ne da iskre, zdj pa svečka ni sm menju, kabl za svečko ni sm menju, cink špula ni sm menju, una rdeča škatlca k ne vem točn kaj je :) tut ni sm menju...baje da je pick up una rdeča pizderija pr magnetu.

Mislm pa da je pick up zato ker če ga dam dol pa mal podrkam pa nazaj gor pol da iskro in skuter vžge ampak laufa od minute do 10 minut in pol crkne in spet ni iskre.

A se komu kej sanja oz a je meu kdo kšno podobno težavao pa če ve kaj nardit?

Hvala

Moral boš zamenjat ta Pick-up.To crkne zato ker verglate motor brez svečke(češ da ga spihaš).TAKRAT PA CRKNE pick-up ,ko nima kam metat iskro.Zato vedno ko sprobavaš iskro moraš imeti na kablu svečko in dobro na masi,kajti tudi,če ti npr.pade svečka z rok ali spustiš ko te rukne ta moment nima kam metati iskro in ta visoka napetost udari nazaj na elektroniko in jo poškoduje.Če sta pick-up in modul v enem kosu moraš zamenjat komplet, včasih pa je pick-up posebej in modul vžiga posebej ali skupaj z vžigalno tuljavo.Namreč jaz pišem to nasplošno, ker konkretno tvoj skuter nepoznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!