Skoči na vsebino

Gilera Nexus modeli in letniki


cimek

Priporočene objave

Zanima me ali kdo ve kako je možno da so nekateri Nexusi letniki 2006 že novejše oblike, nekateri 2007 pa so še stare?!? Npr. tale... http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=3961399 je 2007 in ima še staro obliko, medtem ko npr. http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=3953031 letnik 2006 in je že novejši model?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma je letnik 2006 možen star in nov model. "Nova" Gilera Nexus je prišla na trg mislim da sredi leta 2006. Če je katera "stara" letnik 2007 potem je to verjetno datum prve registracije (prodajalec pač narobe vpisal podatke :hmm: , možno da je prišla k nam s uvoza)

Nexus 500 do leta 2006 in "posodobljeni" Nexus 500

Razlike med modeloma so v izgledu in motorju EURO2 - EURO3 izpuh. Mislim da je "ciklistika" ostala ista, aja pa sedež je za 25mm nižji pri starejšem. Druge razlike so (v velikosti dolžina, širina)) po moje samo zaradi spremenjene "plastike". Je pa novejši model pridobil na teži (4kg).

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(prodajalec pač narobe vpisal podatke :hmm: , možno da je prišla k nam s uvoza)

Da se je prodajalec zmotil sem mislil tudi jaz, sem ga klical in pravi da je letnik 6/2007. Za uvoz ga nisem vprašal, se pa nebi čudil če bi bil, ker so skoraj vsi.

Razlike med modeloma so v izgledu in motorju EURO2 - EURO3 izpuh. Mislim da je "ciklistika" ostala ista, aja pa sedež je za 25mm nižji pri starejšem. Druge razlike so (v velikosti dolžina, širina)) po moje samo zaradi spremenjene "plastike". Je pa novejši model pridobil na teži (4kg).

Če se ne motim sem bral na forumu da so servisni cikel podaljšali iz 6000km na 10000km pri novejšem modelu. Begajo me ravno ti 2007 v stari obliki... ali ima novo ali staro mašino?!? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se je prodajalec zmotil sem mislil tudi jaz, sem ga klical in pravi da je letnik 6/2007. Za uvoz ga nisem vprašal, se pa nebi čudil če bi bil, ker so skoraj vsi.

Če se ne motim sem bral na forumu da so servisni cikel podaljšali iz 6000km na 10000km pri novejšem modelu. Begajo me ravno ti 2007 v stari obliki... ali ima novo ali staro mašino?!? :)

:hmm:

Poglej na izpuh, če ima "lambda" sondo potem je sigurno EURO3. Mogoče ti lahko @Drejči, @Debitel (imata Nexusa) in @X raider kaj pomagajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!