Skoči na vsebino

Kazen prekoročačitev hitrosti v naselju


Matt_23

Priporočene objave

Moj edini primer v 25.ih letih šoferskega staža:

Leto 2009

- 2.11.2009 v Lahatcu.

- pozdrav iz PU Ljubljane prispel 24.12.2009

- omejitev 50, moja hitrost 67 km/h

- 125€ v osmih dneh, 250 brez popusta...

Ja, dva dni do pol leta.

Kako je pa kej s temi policaji v civilu ki so zadnje čase dokaj popularni? Nekje sm nekej bral da posnetki civilistov ne veljajo kot dokazi, ampak to verjetno ni mišljeno za policaje v civilu? Če kdo ve kej več o tem nej mi prosim malo razloži :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol leta? :eek: A to resno? :unsure:

na območju Gorenjske so lani skor celo leto merili in pol pred koncem leta razposlali dopise naenkrat ...

Kako je pa kej s temi policaji v civilu ki so zadnje čase dokaj popularni? Nekje sm nekej bral da posnetki civilistov ne veljajo kot dokazi, ampak to verjetno ni mišljeno za policaje v civilu? Če kdo ve kej več o tem nej mi prosim malo razloži :blush:

Napačne stvari bereš in te pol samo zbegajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na območju Gorenjske so lani skor celo leto merili in pol pred koncem leta razposlali dopise naenkrat ...

Napačne stvari bereš in te pol samo zbegajo.

Hvala za odgovor, v zahvalo sm ti dal en + ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še zdaj me presenečajo kje gorenjski policisti postavljajo radarje. Zadnjič so ga imeli na cesti v Kranju od supernove proti kidričevi, kjer je dvopasovnica, vidi se daleč naprej, omejitev pa 50 km/h. Pomoje na tem odseku ceste ni prišlo še niti do ene prometne nesreče, medtem ko se je v Bitnjah v zadnjem letu zgodilo kar precej nesreč, predvsem so bili udeleženi pešci, pa nisem videl policajev tam že nekaj mesecev, kljub temu da se skoraj vse dan 2x peljem po tej cesti.

Si pač polnijo račun, barabe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdaj me presenečajo kje gorenjski policisti postavljajo radarje. Zadnjič so ga imeli na cesti v Kranju od supernove proti kidričevi, kjer je dvopasovnica, vidi se daleč naprej, omejitev pa 50 km/h. Pomoje na tem odseku ceste ni prišlo še niti do ene prometne nesreče, medtem ko se je v Bitnjah v zadnjem letu zgodilo kar precej nesreč, predvsem so bili udeleženi pešci, pa nisem videl policajev tam že nekaj mesecev, kljub temu da se skoraj vse dan 2x peljem po tej cesti.

Si pač polnijo račun, barabe.

Kako ti še ni jasno !!! stojijo tam kjer najbolj kasirajo,zakaj jim pa rečemo,da so inkasanti. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdaj me presenečajo kje gorenjski policisti postavljajo radarje. Zadnjič so ga imeli na cesti v Kranju od supernove proti kidričevi, kjer je dvopasovnica, vidi se daleč naprej, omejitev pa 50 km/h. Pomoje na tem odseku ceste ni prišlo še niti do ene prometne nesreče, medtem ko se je v Bitnjah v zadnjem letu zgodilo kar precej nesreč, predvsem so bili udeleženi pešci, pa nisem videl policajev tam že nekaj mesecev, kljub temu da se skoraj vse dan 2x peljem po tej cesti.

Si pač polnijo račun, barabe.

To si videl tisti prenosen radar v škatli trance_11_confused.gif Mene na njihovo srečo ta radar še ni vidu, če ne bi bil že v Savi headbang.gif banda inkasantska trance_39_thumbdown.gif Kje drugje je lažje zaslužit kot na dvopasovni obvoznici z omejitvijo 50 slap.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si videl tisti prenosen radar v škatli trance_11_confused.gif Mene na njihovo srečo ta radar še ni vidu, če ne bi bil že v Savi headbang.gif banda inkasantska trance_39_thumbdown.gif Kje drugje je lažje zaslužit kot na dvopasovni obvoznici z omejitvijo 50 slap.gif

na isti obvoznici .. ko ti dajo znak delo na cesti in omejitev 30 pa nobenega nikjer...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdaj me presenečajo kje gorenjski policisti postavljajo radarje. Zadnjič so ga imeli na cesti v Kranju od supernove proti kidričevi, kjer je dvopasovnica, vidi se daleč naprej, omejitev pa 50 km/h. Pomoje na tem odseku ceste ni prišlo še niti do ene prometne nesreče, medtem ko se je v Bitnjah v zadnjem letu zgodilo kar precej nesreč, predvsem so bili udeleženi pešci, pa nisem videl policajev tam že nekaj mesecev, kljub temu da se skoraj vse dan 2x peljem po tej cesti.

Jaz sem kar nekajkrat videl radar v Bitnjah ...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si videl tisti prenosen radar v škatli trance_11_confused.gif Mene na njihovo srečo ta radar še ni vidu, če ne bi bil že v Savi headbang.gif banda inkasantska trance_39_thumbdown.gif Kje drugje je lažje zaslužit kot na dvopasovni obvoznici z omejitvijo 50 slap.gif

točno ta radar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka je kazen za vožnjo 160 - 170 kmh na avtocesti?

Radar na Lopati....:headbang:

Če so še v veljavi ti podatki, je kazen 150€ + 3 točke zvestobe. Vendar pa je nad 100 km/h upoštevana varnostna razlika -7 km/h, tako, da mogoče padeš tudi pod prekoračenih 30 km/h in bo le plačilo v vrednosti 100€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se vidi k te slika? k druge na izvozu za NM(prvi izvoz) je postavljen prenosni radar, malo za znakom 60 je...tako da nwm če sm ga prevozu...k nism nč vidu da bi kej sliku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se vidi k te slika? k druge na izvozu za NM(prvi izvoz) je postavljen prenosni radar, malo za znakom 60 je...tako da nwm če sm ga prevozu...k nism nč vidu da bi kej sliku...

Vidš šele na sliki + položnica, ko pride pošta domov !!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se vidi k te slika? k druge na izvozu za NM(prvi izvoz) je postavljen prenosni radar, malo za znakom 60 je...tako da nwm če sm ga prevozu...k nism nč vidu da bi kej sliku...

Ja, jaz tudi ko grem mimo vedno se čudim, da zraven ne stoji en fotograf z črno rjuho čez glavo ...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se vidi k te slika? k druge na izvozu za NM(prvi izvoz) je postavljen prenosni radar, malo za znakom 60 je...tako da nwm če sm ga prevozu...k nism nč vidu da bi kej sliku...

Tisti radar je bolj za okras ker ga že pol manjka...(šipa je razbita, ohišje je počeno)

Mislim da policaji ne vedo da je spolh tam... hehehe

Popravljeno . Popravil drjanez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam pa eno idejo .... dajmo po naselju vsi lepo vozit pa jim bo slej kot prej zmanjkalo denarja za vzdrževanje radarjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut.....500 eur...pa 5 kazenskih pik......dal pritožbo za sodno varstvo......POPUŠIO!!!

Sam pr men je še policaj trdil sem celo stal na drugi strani ceste in ne tam kjer sem dejansko bil......adijo pamet.ej pa ko to poslušaš policajevo pričanje pred sodiščem...pa to te srat prtisne :headbang::headbang: ....ampak on je še vedno policaj...ti si pa ti!!!

Tak da sedaj morem še sodne stroške plačat......Za sodnika sem imel pa nekega vajenca, ki sem mu moral vse po 2x povedat da je skapiro......če je skapiral.. :headbang: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam pa eno idejo .... dajmo po naselju vsi lepo vozit pa jim bo slej kot prej zmanjkalo denarja za vzdrževanje radarjev...

ja točno tako... se obvezno opozarjat kje so v zasedi..

vozit po omejitvah.. od table do table... ker ponavadi za zadnjo tablo naselja je radar.

zdaj je lepo vreme, pazite se res, kresalova politika je ponorela, lovijo kot nori, postopki so mimo vseh načel in logike, pritožit se ne moreš, ker je rezultat znan, nabavljajo super avte in opremo z namenom kasiranja in vsak se mora sam odločit ali bo to podpiral s tem da predpise krši ali protestiral s tem da gre po omejitvah.

saj se da malo potegnit na odsekih, kjer se ve da ne morejo ustavljat, drugje pa ne tvegajte, točke se hitro nabere pa škoda je to državo futrat.

srečno!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja točno tako... se obvezno opozarjat kje so v zasedi..

vozit po omejitvah.. od table do table... ker ponavadi za zadnjo tablo naselja je radar.

zdaj je lepo vreme, pazite se res, kresalova politika je ponorela, lovijo kot nori, postopki so mimo vseh načel in logike, pritožit se ne moreš, ker je rezultat znan, nabavljajo super avte in opremo z namenom kasiranja in vsak se mora sam odločit ali bo to podpiral s tem da predpise krši ali protestiral s tem da gre po omejitvah.

saj se da malo potegnit na odsekih, kjer se ve da ne morejo ustavljat, drugje pa ne tvegajte, točke se hitro nabere pa škoda je to državo futrat.

srečno!!

jst sem takoj za da se vozmo tako.......sam, ko potem se pa najde budala, ki vozi za tabo vs živčen in misli, da je kej profitiru če v koloni prehiti 3 avte.....in potem prehiteva ko manijak in spravlja v nevarnost še druge......in po možnosti s kakšno zjebano kripo!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz to že en čas počnem, v bistvu s tem počiš dve muhi na en mah...na nek način protestiraš proti inkasanstvu, pa še po omejitvah se pelješ...če vidim radar v naselju spustim gas (ne zaviram), da se peljem 30km/h mimo, me je enkrat ustavil zaradi tega in me vprašal zakaj sem šel tako počasi, pa sem mu lepo povedal da se bojim njihovega radarja in imam strah pred prazno denarnico, in mi pravi da ne rabim pretiravat, pa mu pokažem da on pretirava, stal je namreč čisto pri tabli za konec naselja, seveda je tabla 100m naprej od vseh hiš, da bi šel pa k bližnji šoli merit pa ne, je rekel da jih tu najlažje dobi....prav, sem si rekel, pa se igrajmo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut.....500 eur...pa 5 kazenskih pik......dal pritožbo za sodno varstvo......POPUŠIO!!!

Sam pr men je še policaj trdil sem celo stal na drugi strani ceste in ne tam kjer sem dejansko bil......adijo pamet.ej pa ko to poslušaš policajevo pričanje pred sodiščem...pa to te srat prtisne :headbang::headbang: ....ampak on je še vedno policaj...ti si pa ti!!!

Tak da sedaj morem še sodne stroške plačat......Za sodnika sem imel pa nekega vajenca, ki sem mu moral vse po 2x povedat da je skapiro......če je skapiral.. :headbang: ....

to je še dobr :D Jst sm jim dau 1000€ kazni + 9 kazenskih točk + 1 mesec prepoved vožnje... nato je sledila še položnica za 375 sodnih stroškov :photo:

ja točno tako... se obvezno opozarjat kje so v zasedi..

vozit po omejitvah.. od table do table... ker ponavadi za zadnjo tablo naselja je radar.

zdaj je lepo vreme, pazite se res, kresalova politika je ponorela, lovijo kot nori, postopki so mimo vseh načel in logike, pritožit se ne moreš, ker je rezultat znan, nabavljajo super avte in opremo z namenom kasiranja in vsak se mora sam odločit ali bo to podpiral s tem da predpise krši ali protestiral s tem da gre po omejitvah.

saj se da malo potegnit na odsekih, kjer se ve da ne morejo ustavljat, drugje pa ne tvegajte, točke se hitro nabere pa škoda je to državo futrat.

srečno!!

Do 22. Aprila majo še posebno akcijo za motoriste... poostren nadzor! pazmo nase :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut.....500 eur...pa 5 kazenskih pik......dal pritožbo za sodno varstvo......POPUŠIO!!!

Sam pr men je še policaj trdil sem celo stal na drugi strani ceste in ne tam kjer sem dejansko bil......adijo pamet.ej pa ko to poslušaš policajevo pričanje pred sodiščem...pa to te srat prtisne :headbang::headbang: ....ampak on je še vedno policaj...ti si pa ti!!!

Tak da sedaj morem še sodne stroške plačat......Za sodnika sem imel pa nekega vajenca, ki sem mu moral vse po 2x povedat da je skapiro......če je skapiral.. :headbang: ....

Zgleda da te bo počasi izučilo, glej že naš star pregovor pravi "nese z bikom bost"

Srbin pa pravi; Tako ti dođe, kad se rogati sa šuhatim bode!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz to že en čas počnem, v bistvu s tem počiš dve muhi na en mah...na nek način protestiraš proti inkasanstvu, pa še po omejitvah se pelješ...če vidim radar v naselju spustim gas (ne zaviram), da se peljem 30km/h mimo, me je enkrat ustavil zaradi tega in me vprašal zakaj sem šel tako počasi, pa sem mu lepo povedal da se bojim njihovega radarja in imam strah pred prazno denarnico, in mi pravi da ne rabim pretiravat, pa mu pokažem da on pretirava, stal je namreč čisto pri tabli za konec naselja, seveda je tabla 100m naprej od vseh hiš, da bi šel pa k bližnji šoli merit pa ne, je rekel da jih tu najlažje dobi....prav, sem si rekel, pa se igrajmo :naughty:

A to so te v Šentjerneju ustavl, ker tam so ponavadi postavljeni vedno pri tablah, na konc vasi - ti poženeš, on kasira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem takoj za da se vozmo tako.......sam, ko potem se pa najde budala, ki vozi za tabo vs živčen in misli, da je kej profitiru če v koloni prehiti 3 avte.....in potem prehiteva ko manijak in spravlja v nevarnost še druge......in po možnosti s kakšno zjebano kripo!!!!!!!

1. vzameš telefon v roko

2. 113 + zelena tipka

3. Dober dan, sem Justin Bieber, vozim po cesti iz smeri A v smer B, trenutno sem nekje pri C. Opozoril bi vas na Gospoda Kretena z vozilom XX in registrsko tablico YY, ki vozi noro in ogroža soudeležence v prometu. Naredil je to-in-to, prej to-in-to. Upam, da ne bo povzročil nezgode in koga poškodoval.

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!