Skoči na vsebino

gilera runner 2008


tomazbratovz

Priporočene objave

imam runerco ki sm ji zamenjal valjčke in izpuh!!! pa mi po klancu navzdol ful vleče ko se pa začne hrib pa jo skos neki muri zdej pa ne vem kaj je narobe sej so use blokade odstranjene! gre do 9000 obratov pol jo pa zamori pa pade pod 7000 tko da gre 40-45 max kwa je narobe č kdo ve k jest bom živce zgubu aja pa a je možno da ma še kkšno blokado gilera runnerSP 2008 letnik????? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam runerco ki sm ji zamenjal valjčke in izpuh!!! pa mi po klancu navzdol ful vleče ko se pa začne hrib pa jo skos neki muri zdej pa ne vem kaj je narobe sej so use blokade odstranjene! gre do 9000 obratov pol jo pa zamori pa pade pod 7000 tko da gre 40-45 max kwa je narobe č kdo ve k jest bom živce zgubu aja pa a je možno da ma še kkšno blokado gilera runnerSP 2008 letnik????? :)

Si odstranil v prenosih tisto podložko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf po je pa neki druzga narobe k motor bi mogu jt k na elektronki ni nč da bi omejeval tko da nimam pojma najbol da kšnmu serviserju mau pelš pokazat bo meu takoj rešn.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

si tud kej dizo al pa filtr za zrak menjal?

to moraš zrak naštelat zaliva ga meni isto za popizdt mal dvigni iglo ko je cist spuscena al pa filter od stare runnerce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!