Skoči na vsebino

Lafarge Cement Trbovlje


jernej666

Priporočene objave

Pozdravljeni

Ker se zadnje dni dosti govori o zasavju in Cementarni Trbovlje sem sklenil da objavim

nekaj slik o čistem zraku v Trbovljah in kakšno svinjarijo dela Lafarge cement

Zgodaj zjutraj

post-17508-091713400 1280318643_thumb.jpg

post-17508-011434800 1280318745_thumb.jpg

Popoldan ko se dim malo razkadi

post-17508-038373300 1280318935_thumb.jpg

post-17508-021240800 1280319009_thumb.jpg

LP,Jernej

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

revirji ?! saj vas podpiram ! a zgleda da na drugi strani nimate sogovornika in je samo blagajna polna EUROv !

tako kot ste zaustavili na cesti Pahorja, tako dajte še tiste ki delajo v cementarni ! iztrebljeni boste skoraj v obeh primerih ! žal !

dvomim da se lahko na kake politično zelene zaneseš, edino civilna iniciativa ! verjamem tudi da je lažje ustaviti "neekološke" projekte ki se šele želijo postaviti- vetrnice, plinski terminal, ...

ekoterorizmu in kemičnemu poslancu Jerovšku sem se še pred kratkim režal, a zgleda bo treba tudi tako ! terorizirati !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Ker se zadnje dni dosti govori o zasavju in Cementarni Trbovlje sem sklenil da objavim

nekaj slik o čistem zraku v Trbovljah in kakšno svinjarijo dela Lafarge cement

Zgodaj zjutraj

post-17508-091713400 1280318643_thumb.jpg

post-17508-011434800 1280318745_thumb.jpg

Popoldan ko se dim malo razkadi

post-17508-038373300 1280318935_thumb.jpg

post-17508-021240800 1280319009_thumb.jpg

LP,Jernej

A to si iz Škofje riže posnel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ekoterorizmu in kemičnemu poslancu Jerovšku sem se še pred kratkim režal, a zgleda bo treba tudi tako ! terorizirati !

Jap! Izgleda tako. In to predvsem zaradi VOLilcev brez mozga.

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: Sranje na kvadrat. :naughty:

Lafarge, bi bilo potrebno zapreti. Ampak potem bo še nekaj več ljudi na cesti!

Problem je v "pametnem" in skor...... župančku, ki nima pošlihtanih pojmov.

Drug problem je zakonodaja, ki dopušča delovanje takih podjetji.

Tretji problem so inšpekcije.

:headbang: Kaj nuca, če se vsi tam doli na glavo postavite, ko pa vsi trdijo, da je vse v redu! :alien1:

Meritve onesnaženja dela državni merilec, inšpektor je uradniček, ki se boji samega sebe, župan pa VLADA.

Ko iz Lafarga pokličejo župana in jih malo :bum: , ta takoj ukrepa, in takoj se sproži veriga, kjer je vsem naročeno, da se nikogar, ki svinja ne sme :l_01: na suho.

No, Lafarge tu in tam koga povabi na :kava: , spotoma jim poklonijo ša kak dopust, in na koncu je vse v mejah normale.

Dokler se bo samo raja v Trbovlah puntala - bo malo zaleglo. :blush:

Ko bomo vsi dojeli, da nam Francozki svinjajo celo slovenijo - in bo kdo malo bolj organizirano postavil zadeve - takrat se bo pa morda kaj premaknilo.

:slap: Ampak kaj, ko smo slovenceljni TAKOOOOOOOO poceni, in se za male pare prodamo. :devil:

Vsaj nekateri- :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Ker se zadnje dni dosti govori o zasavju in Cementarni Trbovlje sem sklenil da objavim

nekaj slik o čistem zraku v Trbovljah in kakšno svinjarijo dela Lafarge cement

lahko je večina samo vodna para in kaj podobnega. :whistle:

Bi blo treba eno neodvisno analizo zraka oz. izpustov nardit, pa bi se točno vedelo, če in koliko je škodljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike so iz Podmeje v okolici gostilne Jager.

Glavni problem je župan Trbovelj je edini ki podpira sežig odpadkov v cementarni, v zameno pa Lafarge donira

občini rešievalna vozila,otroška igrala...verjetno dobi tudi župan kakšno vrečo eurov.

Lafarga ni treba zapret če bi imel proizvodnjo cementa na plin,kurilno olje,drva ali premog, če se jim pa

to neizide pa naj zaprejo. Boljše je 200 ljudi brez službe kakor pa da ima 20.00 ljudi raka na dihalih in prebavilil.

Odkar ima Cementarna Trbovlje dovoljenje za sežig gum.plastike in odpadnega olja je cement stranski proizvod

in največ zaslužjo s sežigom,na dan skurijo 100ton odpadnih gum takšno količino gum slovenci pridelamo v enem leti.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je večina samo vodna para in kaj podobnega. :whistle:

Bi blo treba eno neodvisno analizo zraka oz. izpustov nardit, pa bi se točno vedelo, če in koliko je škodljivo.

Rad bi verjel da je samo vodna para.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se sploh bunite in čudite.. niste še dojeli kako deluje sistem... ??

predpisi so prilagojeni tistim, ki radi podmažejo zakonodajalni stroj-politiko. žal.

lep svež primer je sprememba uredbe o svetlobnem onesnaževanju na račun spomenika balkanskih poslov- stadiona stožice :rolleyes:

boljše da ne spremljamo sprememb na zakon o varovanju okolja, o ohranjanju narave, o graditvi objektov, kmetijskih zemljiščih, transportu nevarnih snovi, urejanju prostora,... sploh pa kleščenje zakonov in prelaganje urejanja našega življenja na nivo občinskih odlokov :) tu se strateško dogajajo anomalije in izkoriščanja zaradi interesov lokalnih prijateljskih navez ...

v takem idiotizmu živimo dragi motorist-i/ke, v sloveniji pa to izkoriščanje še posebej pride do izraza ker so že od nastanka države isti kreteni na položajih, ustvarili so si omrežje, zakonodajo, tok kapitala, način manipuliranja z ljudstvom preko medijev in so lahek ubogljiv podčlen nadrejenih v sistemu imperija zahodnega kapitalizma.

situacija mora pripeljat narod do te stopnje ko bo kdo ponorel in prerešetal z zarjavelim kalašnikom katerega od izkoriševalcev na položajih.

dokler narod dela za kruh in mleko in odplačilo doživljenskih obrokov za betonske stene, ki ga obdajajo, ali še na to ubogljivo čaka po nekaj mesecev in ponižno pomilosti nadrejenega kriminalca... do takrat ne bo sprememb.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep svež primer je sprememba uredbe o svetlobnem onesnaževanju na račun spomenika balkanskih poslov- stadiona stožice :rolleyes:

Kako je pa to urejeno v tujini, v t.im. "razviti Evropi"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše je 200 ljudi brez službe kakor pa da ima 20.00 ljudi raka na dihalih in prebavilil.

Odkar ima Cementarna Trbovlje dovoljenje za sežig gum.plastike in odpadnega olja je cement stranski proizvod

in največ zaslužjo s sežigom,na dan skurijo 100ton odpadnih gum takšno količino gum slovenci pridelamo v enem leti.

Poslanci in župani delajo v okviru štiriletnih mandatov za to, da bi dobili še en štiriletni mandat. Lafargeova delovna mesta, 'darila' in denar pridejo in imajo učinek ZDAJ, rak pa šele čez desetletja. Upam, da razumeš, kaj hočem povedati.

...v sloveniji pa to izkoriščanje še posebej pride do izraza ker so že od nastanka države isti kreteni na položajih, ustvarili so si omrežje, zakonodajo, tok kapitala, način manipuliranja z ljudstvom preko medijev in so lahek ubogljiv podčlen nadrejenih v sistemu imperija zahodnega kapitalizma.

situacija mora pripeljat narod do te stopnje ko bo kdo ponorel in prerešetal z zarjavelim kalašnikom katerega od izkoriševalcev na položajih.

dokler narod dela za kruh in mleko in odplačilo doživljenskih obrokov za betonske stene, ki ga obdajajo, ali še na to ubogljivo čaka po nekaj mesecev in ponižno pomilosti nadrejenega kriminalca... do takrat ne bo sprememb.

Welcome to reality. Situacija pa ne bo prišla do meje, razen če ne bodo elite zblaznele ali pa jim bo zadeva čisto ušla iz rok. Saj so pametni in vedo, da je rajo najbolje spraviti na raven životarjenja in jo skregati med sabo, tako je najbolj vodljiva. Večina ljudi pa se itaq že tako obnaša kot, da so ovce. Ovce pa pač strižeš, molzeš in vsake toliko kakšno zakolješ.

Kako je pa to urejeno v tujini, v t.im. "razviti Evropi"?

Enako, zato pa gre vse v PM (ne, ne mi pisat na PM :P ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je večina samo vodna para in kaj podobnega. :whistle:

Bi blo treba eno neodvisno analizo zraka oz. izpustov nardit, pa bi se točno vedelo, če in koliko je škodljivo.

Definitivno ni samo vodna para, oz se marsikaj "nevidnega skriva" v dimu. Vsakič ko se mimo peljem zelo smrdi po SO2-ju (žveplovem dioksidu). Ne rabiš nobenega laboratorija in analiz, nos pove vse. Ne me prepričevat nasprotno, sem kemik in zelo dobro pozna ta vonj.

Mi je zelo žal za ljudi, ki dihajo tole vsak dan. Kadar piha južni veter pa dim itak nese po celotnih Trbovljah navzgor.

lp

T

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po večih fabrikah je tako, da se čez dan vije bel dim od pare, zvečer pa zanetijo čisto kaj drugega... :whistle: Kot že prej napisano -nos ne laže. Če kdo poda prijavo, pa inšpektor itak pride čez da, takrat pa je vse O.K. Je vse povezano in dobro podmazano. :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike so iz Podmeje v okolici gostilne Jager.

Glavni problem je župan Trbovelj je edini ki podpira sežig odpadkov v cementarni, v zameno pa Lafarge donira

občini rešievalna vozila,otroška igrala...verjetno dobi tudi župan kakšno vrečo eurov.

...

LP

njegovi politični somišljeniki so imeli tajne račune v Lichtensteinu !!?? hmnja pa na cesti so bili tudi prehitri ! :naughty:

a za letos pripravlja presenečenje za Trbovljce ! Bo spremenil ime, ker karakter in nadarjenost in pištolo ima itak njegovo, dobrodošel kanditat za župana Ernest Hemingway ! :kva2: z napako ! možgansko !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavest pri onesnaževanju okolja se začne pri vsakem posamezniku. Torej mi motoristi smo zelo osveščeni, saj se radi vozimo po neokrnjeni naravi, jo gledamo , slikamo in z globokimi vzdihi zajamemo polna pluča svežega zraka. Nato z levjim skokom na motor, WROM WROM in na naprej potepanje po neokrnjeni naravi. Saj, mi vsi, vozimo električne motorje ;) .

Zelo ekološko ... :lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Bo spremenil ime, ker karakter in nadarjenost in pištolo ima itak njegovo, dobrodošel kanditat za župana Ernest Hemingway ! :kva2: z napako ! možgansko !

Mogoče se pa pripravlja na njegovo zadnje dejanje? Čimprej prosim! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!