Skoči na vsebino

Gillera Runner ne vžge


T0xiic

Priporočene objave

Pozdravljeni! Imam Gilero Runner letnik 07 in mi ne vžge. Svečka je nova in kompresijo ima. Bencin pride tudi ker vsakič ko sem hotel vžgati z gasom mi je svečko zalilo.

Kaj bi lahko bilo narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Imam Gilero Runner letnik 07 in mi ne vžge. Svečka je nova in kompresijo ima. Bencin pride tudi ker vsakič ko sem hotel vžgati z gasom mi je svečko zalilo.

Kaj bi lahko bilo narobe?

Zdaj sem ugotovil da motor nima iskre. In me zanima kaj bi se lahko pokvarilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svečka je čisto nova. Koliko pa pride ta elektrika? In jo je težko zamenjati? Pa oprostite ker sem falil del foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm......na tvojem mestu bi za začetek pogledal kako je s CDI enoto....če se ti zdi da je ''skurjena'' jo je potrebno menjati, če pa ni to, pa je lahko, da ti je cinšpula crknila oziroma da ti je navitje šlo, kar pa dvomim pri toliko starem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svečka je čisto nova. Koliko pa pride ta elektrika? In jo je težko zamenjati? Pa oprostite ker sem falil del foruma.

elektrike niso glih poceni

kako pa se menja pa nevem zato ti nemorem povedat če je težko ali ne

hmm......na tvojem mestu bi za začetek pogledal kako je s CDI enoto....če se ti zdi da je ''skurjena'' jo je potrebno menjati, če pa ni to, pa je lahko, da ti je cinšpula crknila oziroma da ti je navitje šlo, kar pa dvomim pri toliko starem motorju.

jas tudi dvomim da bi blo navitje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!