Skoči na vsebino

Težave z aprilo rs 125


Priki46

Priporočene objave

ja pa štandgasa nismo mogli nikoli nastavit, zdaj ma orig cilinder gor brez povečanih kanalov pa se vse da yes.gif, moči pa ma zdaj isto kot druge, ni več vedno po ravnini spredaj grrr.gif, lahko da tudi zaradi tega nemoreš/ težje nastaviš štandgas

Popravljeno . Popravil NoLimit46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tototot končno najdo probleem!:) pri razdelilcu zajl:) je bla zajla ko gre v oljno pumpo iz nastavka in je skoz žgalo olja na polno:))) sedaj dela kot urcaa:P:P čaooo:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tototot končno najdo probleem!:) pri razdelilcu zajl:) je bla zajla ko gre v oljno pumpo iz nastavka in je skoz žgalo olja na polno:))) sedaj dela kot urcaa:P:P čaooo:D

a veš mogoče kdo ti je izpušni kanal brusil? pa če maš nikasil prevleko ali gus pušo, ker eni pravjo da če to delaš na nikasilu da se kasneje okol kanala rado odlomi in zariba. ker sam razmišljam da bi na moji tudi malo "pilil" evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE ME JEBAT!! ...nastavim oljno pumpo za 1mm sm jo bol odpr kot pa je standardna...se peljem do bencinske motor lavfa u nulo....se peljem iz aupuha se je zelooo močno res uno ful kadilo bel dim..malce sive...nakar mi zelo tako po malem in po tiho poči iz auspuha pa sm meu kuma 6000 obratov...znižam na 5000 se peljem še do doma kakšne pou km...pridem na mesto prtisnem sklopko in motor ugane...od poka dalje se je pa iz aupusha kadila lepa modra barva(pač modra takšna ki je menda pri dobri mešngi) motor ugasne ptem... probam pržgat nič...nč nč od nč...se koma kaj sanja?? js bom znoro:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE ME JEBAT!! ...nastavim oljno pumpo za 1mm sm jo bol odpr kot pa je standardna...se peljem do bencinske motor lavfa u nulo....se peljem iz aupuha se je zelooo močno res uno ful kadilo bel dim..malce sive...nakar mi zelo tako po malem in po tiho poči iz auspuha pa sm meu kuma 6000 obratov...znižam na 5000 se peljem še do doma kakšne pou km...pridem na mesto prtisnem sklopko in motor ugane...od poka dalje se je pa iz aupusha kadila lepa modra barva(pač modra takšna ki je menda pri dobri mešngi) motor ugasne ptem... probam pržgat nič...nč nč od nč...se koma kaj sanja?? js bom znoro:D:D

Poglej kaka je svečka, če ma kšne opilke gor pa če je zjebana vidt je bla detonacija :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej kaka je svečka, če ma kšne opilke gor pa če je zjebana vidt je bla detonacija :S

Svečka je zgledala normalno....kakšna detonacija?? ka pa ribnala je mogoče?

Svečka je zgledala normalno....kakšna detonacija?? ka pa ribnala je mogoče?

Aja pa pol ko sm jo užigu pač zverglu ko ni hottla užgat..je pa res fejst poknalo i asupuha...je možno da je sedaj ferg tko razštelan??..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svečka je zgledala normalno....kakšna detonacija?? ka pa ribnala je mogoče?

Aja pa pol ko sm jo užigu pač zverglu ko ni hottla užgat..je pa res fejst poknalo i asupuha...je možno da je sedaj ferg tko razštelan??..

No sej s tem sm mislu ribnla x))... Ja če ti užiga, pol maš neizgorel bencin u auspuhu... porin ornk pa probi če kresne v prestavi. A un šraufk si nastavu kokr je blo napisan prej. Do konca notr pol pa 2 obrata vn, od tm naprej se pa za četrt obrata naenkrat igraš gor al pa dol dokler se ti ni zdi da je gud :D. Če pa nebo to zalaufalo pol pa glavo dol pa pogledat kako je v mašini. Al pa avspuh dol pa z lučko posvett v kanal, če se kej vid da je zaružilo. Aja prej mi nis odgovoru. A si uno ploščico nad izpušno luknjo uzeu vn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej s tem sm mislu ribnla x))... Ja če ti užiga, pol maš neizgorel bencin u auspuhu... porin ornk pa probi če kresne v prestavi. A un šraufk si nastavu kokr je blo napisan prej. Do konca notr pol pa 2 obrata vn, od tm naprej se pa za četrt obrata naenkrat igraš gor al pa dol dokler se ti ni zdi da je gud :D. Če pa nebo to zalaufalo pol pa glavo dol pa pogledat kako je v mašini. Al pa avspuh dol pa z lučko posvett v kanal, če se kej vid da je zaružilo. Aja prej mi nis odgovoru. A si uno ploščico nad izpušno luknjo uzeu vn?

jajkss...:) ja pač ko štarter prtiskam niti slučajno ne užge..zvergla pač...pol je pa poknalo....zdej sm ja tko sm naredu meu sm ga na tak okolo 2.5 obrata vn.... zdej prvo bom probo se z šravfkom igrat.... sam ni mi jasno zakaj se je prej belo kadilo vn..misliš da je lahk kaj bol blagega kot pa to da je ribnala?...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajkss...:) ja pač ko štarter prtiskam niti slučajno ne užge..zvergla pač...pol je pa poknalo....zdej sm ja tko sm naredu meu sm ga na tak okolo 2.5 obrata vn.... zdej prvo bom probo se z šravfkom igrat.... sam ni mi jasno zakaj se je prej belo kadilo vn..misliš da je lahk kaj bol blagega kot pa to da je ribnala?...:)

2.5 je preveč. Od 1,5 do 3 so meje, seprau če daš na 2 maš lih zlato sredino, tm more motor sigurno VSAJ delat. Ei nimam idej kaj bi lohka blo. Ju3 jo probi zrint če zalaufa, če ne pol more bit neki narobe :S kakšne barve pravš da je svečka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.5 je preveč. Od 1,5 do 3 so meje, seprau če daš na 2 maš lih zlato sredino, tm more motor sigurno VSAJ delat. Ei nimam idej kaj bi lohka blo. Ju3 jo probi zrint če zalaufa, če ne pol more bit neki narobe :S kakšne barve pravš da je svečka?

aja.....kk zvem če je bla ribjena če gan apotisk užgem? ...bom probo še šravfk ja... stari jebemti ej..:) končno ugtovim ka je z pumpo pol pa to zjebe..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.....kk zvem če je bla ribjena če gan apotisk užgem? ...bom probo še šravfk ja... stari jebemti ej..:) končno ugtovim ka je z pumpo pol pa to zjebe..:D

Ja če ti na postisk vžge, ga lepo mal laufi na mestu, posluš če use lepo dela, če kaj ruži sam ugasn hitr. Če si meu un šraufk čist razštelan pol lahk da zard tega kaj zajebava... Ju3 dej šraufk najprej raj za 1,5 do 2 obrata vn, nikakor več in potem probi zadevo užgat. Če ne da nč od sebe pol je možn da maš škodo v mašini :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če ti na postisk vžge, ga lepo mal laufi na mestu, posluš če use lepo dela, če kaj ruži sam ugasn hitr. Če si meu un šraufk čist razštelan pol lahk da zard tega kaj zajebava... Ju3 dej šraufk najprej raj za 1,5 do 2 obrata vn, nikakor več in potem probi zadevo užgat. Če ne da nč od sebe pol je možn da maš škodo v mašini :S

bom probo ja..če ma še kdo kkšno idejo naj pove...:) Hvala Kvasko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom probo ja..če ma še kdo kkšno idejo naj pove...:) Hvala Kvasko

nedelaj tega, čimprej raztavit mašino in pogledat kaj je šlo. Samo celinder si boš čist uničil, če že ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajkss...:) ja pač ko štarter prtiskam niti slučajno ne užge..zvergla pač...pol je pa poknalo....zdej sm ja tko sm naredu meu sm ga na tak okolo 2.5 obrata vn.... zdej prvo bom probo se z šravfkom igrat.... sam ni mi jasno zakaj se je prej belo kadilo vn..misliš da je lahk kaj bol blagega kot pa to da je ribnala?...:)

dej ga v 1 pa ga pomalo potisni na makadamu, če zblokira zadnji še ma vsaj kompresijo. res raje prej vse preglej preden boš ka kurblu, pa posebej bodi pozoren na oljno pumpo ker si jo rihtal da se nebi slučajno ti zajla snela ali kaj, pa poglej če vodo troši. bat pa itak preglej kot so ti že napisali. pa da nebi ti na bencinski kaj druga nalil kot benz tongue.gif.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

aja.....kk zvem če je bla ribjena če gan apotisk užgem? ...bom probo še šravfk ja... stari jebemti ej..:) končno ugtovim ka je z pumpo pol pa to zjebe..:D

če ti pod štantgasam ne dela tko kokr tij preh pa d ti užge na poriv in ne na el.štarter potem je vrjetno zaribala.. men jo je sicer 1x med vožno zablokiral. sicer pa kok maš motor odprt tole kar je bl onapisan za ferg je vse krnekej :D jest ti ga naštelam za male pare :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.....kk zvem če je bla ribjena če gan apotisk užgem? ...bom probo še šravfk ja... stari jebemti ej..:) končno ugtovim ka je z pumpo pol pa to zjebe..:D

a je tk težko preventivno dou vrzt pumpo pa sam delat mesanico?

itak pr aprili mas pod zadnjem zicu tok placada gre ceu liter

olja not tk, da prosi boga da ti ni zaribala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!