Skoči na vsebino

Meteorski dež


Mačica

Priporočene objave

....zaenkrat še nč...razen da sem skori zmrznu sred poletja.....bom šu čez urco spet na plano....imam toliko želja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdaj je blo jasno .. pa ni blo nič videt ... :cry:

v roku ene minute pa se je dvignila megla :krneki: ... tko da gledam kmico ... :BUA:

a je kdo kaj videl ? :?

kmica je prekmurski izraz za temo ... :P

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva sva sedaj 30 minut gledala in jih opazile enih 15...pri nas je še vedno jasno...govoril sem s kolegom s škofje loke, pravi da je pri njih oblačno in zato ne vidijo nič....

nasmeh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Utrinki kar padajo in padajo. Nedajbože, če se mi vse želje uresničijo :D Nč, grem še malo ven, ker mi še nekaj želja ostaja :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm bil zuni od 00.01 do 00.54 ves ta čas sm se pogovarju po telefonu, klic je bil 53min 24sek :OK: Tko da sm se menu in umes gledu gor v nebo, vidu sm prbližno 30 utrinkov, ene 5 jih je blo lepših, svetlejših in daljših, željo sm mel pa sam eno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh kuko lipoooo :love1: :D

jst pa nism nč vidu ker nobena ni hotla z mano gledat,sam pa tud nism hotu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem okrog 23 stal zunaj kakih 5 minut in malo gledal. VIdel nisem nič pa se mi več ni dalo stati. Od gledanja gor mi je že malo slabo postalo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mal gledu uzun, pol se je pa nahitr pooblačl, pol sm šu pa notr, ker me je zebl. želje bojo pa že počakale :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pol se je pa nahitr pooblačl...

Pr nas je blo pa tko lepo, jasno, mal preveč vpliva Ilirske Bistrice in luči od tam, sam drgač pa :worship: Rimska cesta direkt nad bajto, zvezd miljon ej, niti pikice oblačka, dve uri prej pa sm še vozu proti luni, ki je bla dokaj velika :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa nism nč vidu ker nobena ni hotla z mano gledat,sam pa tud nism hotu :whistle:

Mamo očitno podobne probleme :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa jih je blo res full ..... Tinchy lahko potrdi, sva jih skupi gledale (nekje sred Krasa), ker pač ni blo nobenga moškega osebka kje v bližini, ki bi nama delal družbo ...... no ja, al pa noben ni bil primeren ..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrco...ccc...kaj se ne spomnis kdo je lezal med nama??? En tip brez kocin, zraven sta bla pa dva majmuna... :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa jih je blo res full ..... Tinchy lahko potrdi, sva jih skupi gledale (nekje sred Krasa), ker pač ni blo nobenga moškega osebka kje v bližini, ki bi nama delal družbo ...... no ja, al pa noben ni bil primeren .....  :lol1:

Ufffffffffffff........ :blush: :blush: utrinki in to s kolegico...........

:blush: :blush: :blush: Le kaj naj si človek ob tem misli :blush: :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tud z mojo predrago 1,5h u nebo gledal :004 Spalka, pivo in romantika- Krasno!

Vidu pa cirka 60 kom (takrat k sem čas mel :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:004  :004  :004  :004

Ma bi bil z veseljem poleg :blush:  :blush:  :blush:  :blush:  :blush:

Ja, kje s pa bil??

Kako že pravjo .... zamujeno, ne vrne se nobeno .... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa jih je blo res full ..... Tinchy lahko potrdi, sva jih skupi gledale (nekje sred Krasa), ker pač ni blo nobenga moškega osebka kje v bližini, ki bi nama delal družbo ...... no ja, al pa noben ni bil primeren .....  :lol1:

Pa bi si kakega zaželele, da ne bi bile same.

Pri tolikih utrinkih bi se vama prav gotovo izpolnila želja..... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kje s pa bil??

Kako že pravjo .... zamujeno, ne vrne se nobeno ....  :cry:

Ja.......zgodba mojega življenja........

Sam zato sem pa še zmeri lep, pa dobr ohranjen.....pa oh in sploh......

:blush: Še dobr, d se mam tok v čislih .) :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bi si kakega zaželele, da ne bi bile same.

Pri tolikih utrinkih bi se vama prav gotovo izpolnila želja..... :lol1:  :lol1:  :lol1:

Sej se nama je .... pol v soboto .... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!