Skoči na vsebino

Izrael vs Palestina


Schumy

Priporočene objave

...

Mislim da je resnica nekje vmes.

...

Počasi prihajaš do pomembnih spoznanj :)

Še vedno pa se zapletenih zgodovinskih in mednarodno-političnih dogodkov lotevaš preveč površno (recimo pogromi nad Judi ali pa razvoj Cionizma). Eno je prebrati veliko količino informacij, nekaj popolnoma drugega pa te informacije razumeti, analizirati in narediti smiselno sintezo.

Da ne boš razumel vse kot kritiko - napreduješ, manj je pavšalnih ocen in več argumentov in to je vsekakor pohvalno. Predlagam ti študij zgodovine ali politologije, ker te ta področja očitno zelo zanimajo in boš z veseljem študiral. Ampak to je samo moje mnenje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boš razumel vse kot kritiko - napreduješ, manj je pavšalnih ocen in več argumentov in to je vsekakor pohvalno. Predlagam ti študij zgodovine ali politologije, ker te ta področja očitno zelo zanimajo in boš z veseljem študiral. Ampak to je samo moje mnenje.

Schumy je punčka, tko, mimgrede. B)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumy je punčka, tko, mimgrede. B)

ja res je :D sam preprosto se mi ne da več tukaj folku skoz isto govort ker očitno nekateri tega res ne dojamejo

se zna zgodit,da kakšno črko pozabim čist do kraja napisat,ker pač hitr tipkam vendar 100-krat sem že povedala,da sem bejba ampak mi tukaj folk še vedno odgovarja k da sm dec :rolleyes:

eh saj je brezveze tko,da dost je glede tega no vsaj z moje strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je :D sam preprosto se mi ne da več tukaj folku skoz isto govort ker očitno nekateri tega res ne dojamejo

se zna zgodit,da kakšno črko pozabim čist do kraja napisat,ker pač hitr tipkam vendar 100-krat sem že povedala,da sem bejba ampak mi tukaj folk še vedno odgovarja k da sm dec :rolleyes:

eh saj je brezveze tko,da dost je glede tega no vsaj z moje strani...

ma mačka,....boli te kurac..... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja,boli te kurac za te smrdljive Žide!!!! :SS

kdo kle omenja žide?.....mišljeno je bilo glede na to, da jo imajo vsi za moškega.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm kere flance. Itak bo kmalu 3WW in nas bo ostalo samo še kakšnih 15%. Pol bo pa vseen kurc (ne Šumijev/in) a si židov ali ne židov.

Bemtiš, moram u Lidl po paleto sardin u piksnah. :kva1:

saj moski tud smrdimo. obcasno. poleti. na motorju. recimo. kaj pa jaz vem......... :whistle:

Jaz menda takrat, ko "golobčka spustim". Si ne predstavljam jutranjega prebujanja brez tega. :blush:

Je pa to super pomagalo, da se lady hitreje spoka u kopalnico. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Itak bo kmalu 3WW in nas bo ostalo samo še kakšnih 15%...

. . . kej več veš?...

Kje pa. Kramp je še relativno mlad in se naivno vdaja optimizmu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se preveč obirate se moram sam basati s čevapi, kajmakom, urnebesom itn. in pivom. Še dobro, da je druga ekipa priskočila na pomoč trance_06_beer2.gif

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se preveč obirate se moram sam basati s čevapi, kajmakom, urnebesom itn. in pivom. Še dobro, da je druga ekipa priskočila na pomoč trance_06_beer2.gif

Drug teden, ombre, drug teden ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se preveč obirate se moram sam basati s čevapi, kajmakom, urnebesom itn. in pivom. Še dobro, da je druga ekipa priskočila na pomoč trance_06_beer2.gif

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se preveč obirate se moram sam basati s čevapi, kajmakom, urnebesom itn. in pivom. Še dobro, da je druga ekipa priskočila na pomoč trance_06_beer2.gif

Drug teden, ombre, drug teden ... :)

Hrana?? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!