Skoči na vsebino

AJGOR THE MAD DOG MED VAMI !!!


ajgor the mad dog

Priporočene objave

Končno sem se uspel pripeljati sem gor tudi jaz. Nekateri me že poznate ostali pa me še boste spoznali !!!!

lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislmmmmmmmmmm.... , da se taki kot ti tuki pojavjo.......

Ma zdej pa jest protestno zapuščam motosvet!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mogoče že poznava glede na to da te kar nekaj forumašev že pozna.

Če se ne se spoznava enkrat v bližnji prihodnosti (upam da še letos).

Sicer pa povzemam po lojziju: welcome to the jungle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa brisal?! :? saj zato se pa lahko najslajse smejem. :lol:

8)

A tako! Drugje pa si tako priden. kot bi imele čistilke bolše plače kot une deklice iz zadnjih strani salomonovega oglasnika. Skratka pucam čez kake po ure. Upam da ne bo prepozno. Veš nimam navade smetit po forumu. Saj bi ti poslal PM pa se mi ne ljubi ker je tako delo preslabo plačano. Bom rajši čistačica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje Mad Dog kot nore krave ali antibiotično mleko! :lol: :lol: :wink:

Hanzi, pazi, da ne postaneš Fato. :lol: :P

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa brisal?! :? saj zato se pa lahko najslajse smejem. :lol:

8)

A tako! Drugje pa si tako priden. kot bi imele čistilke bolše plače kot une deklice iz zadnjih strani salomonovega oglasnika. Skratka pucam čez kake po ure. Upam da ne bo prepozno. Veš nimam navade smetit po forumu. Saj bi ti poslal PM pa se mi ne ljubi ker je tako delo preslabo plačano. Bom rajši čistačica.

ma klanfaj stari,klanfaj.ce bo prevec bodi brez skrbi,da te bomo "prisrcno" spomnili. :lol: ce imas cas in voljo........rini,kaj cakas. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne grem se več. Je GPRS še vedno predrag sploh ker ni Maksi. Zgleda da bo treba iti res na simobil po unlimited. Potem pa porinem - odrinem toliko postov na dan kot ko je včeraj vode tanker tam nekje pred španijo.

lep dan še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne grem se več. Je GPRS še vedno predrag sploh ker ni Maksi. Zgleda da bo treba iti res na simobil po unlimited. Potem pa porinem - odrinem toliko postov na dan kot ko je včeraj vode tanker tam nekje pred španijo.

lep dan še naprej pa sorry ajgor ker sem smetil v tvoji temi in delal džunglo. Me je malo zaneslo!

Čao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,Ajgor-

nick pa sem ti dal pa jaz,letos na grških počitnicah,ki smo jih preživeli skupaj-celotni nick pa se glasi takole

Ajgor the Mad dog-Schultz !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,Ajgor-

nick pa sem ti dal pa jaz,letos na grških počitnicah,ki smo jih preživeli skupaj-celotni nick pa se glasi takole

Ajgor the Mad dog-Schultz !

hahahahahahah pa si ga izdal vsaj mislim da si ga in imam pravega v mislih. Ampak tistega motorja(cbr) ki ga je preganjal ga pa nima več.

Skratka Ajgor: En lep (bolnišnični) pozdrav tudi z moje strani.

BTW kako je s tvojim novim motorjem že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!