Skoči na vsebino

yamaha tzr nizki obrati


madeslo

Priporočene objave

Imam yamaho tzr 50 :fight1:

Nima veliko kilometrov, ima pa eno okvarico:surrender:....ko se segreje mi jo na nizkih obratih (beri 5-6 tisoč) trokira....do toliko obratov gre...več pa ne :krneki:

Če ima kdor koli kakšno idejo, kaj bi lahko bilo...je dobrodošel:naughty:

LP madeslo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam yamaho tzr 50 :fight1:

Nima veliko kilometrov, ima pa eno okvarico:surrender:....ko se segreje mi jo na nizkih obratih (beri 5-6 tisoč) trokira....do toliko obratov gre...več pa ne :krneki:

Če ima kdor koli kakšno idejo, kaj bi lahko bilo...je dobrodošel:naughty:

LP madeslo

malo več moraš povedati ;)

blokade vuni;če so, menjana diza?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo več moraš povedati ;)

blokade vuni;če so, menjana diza?

OK....blokade so zuni, zobnik isti, pr karboratorju pa neč tikano

svečka je menjana

trokira pa sam ko se ogreje...mrzu potegne tud iz nizkih obratu brez kšne "lukne" v obratih....

če rabš še kej...povej :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK....blokade so zuni, zobnik isti, pr karboratorju pa neč tikano

svečka je menjana

trokira pa sam ko se ogreje...mrzu potegne tud iz nizkih obratu brez kšne "lukne" v obratih....

če rabš še kej...povej :blush:

Torej...blokade so vune (Računalnik prevrtan?, iz auspuha), dize nisi menju oz. je org, zobnik nima lih kej veze ;)...kolk kilometru ma zadeva? Če nisi menju dize lahk ribne :S

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba dizo menjat pa frgazer nastavit če je tak ko praviš :D

jap...pri men je prejšnji lastnik blokade vune pobrau, pa ni dize menju :slap::nono: ...Na servisu mi pa povejo, da bi skoro ribno, svečka je bla pa že čisto bela :angry:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

računalni se mi zdi da ni prevrtan....diza...:hmm:...nevem, sm kupu z drugo roke (se da pogledat?)

ma pa 3200 km...

Hm...glede računalnika je na levi strani motorja, snemi črn pokrov, ki je prišraufan, notri boš vidu črno škatlico...

glede fergazerja oz. dize, nebi vedu ti bo pa kdo drug znau povedat :lol:

računalni se mi zdi da ni prevrtan....diza...:hmm:...nevem, sm kupu z drugo roke (se da pogledat?)

ma pa 3200 km...

Hm...glede računalnika je na levi strani motorja, snemi črn pokrov, ki je prišraufan, notri boš vidu črno škatlico...

glede fergazerja oz. dize, nebi vedu ti bo pa kdo drug znau povedat :lol:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...glede računalnika je na levi strani motorja, snemi črn pokrov, ki je prišraufan, notri boš vidu črno škatlico...

glede fergazerja oz. dize, nebi vedu ti bo pa kdo drug znau povedat :lol:

Hm...glede računalnika je na levi strani motorja, snemi črn pokrov, ki je prišraufan, notri boš vidu črno škatlico...

glede fergazerja oz. dize, nebi vedu ti bo pa kdo drug znau povedat :lol:

ni škatlice...:surrender:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če je samo mešanico zraka in bencina treba poštimat?

p.s. sam tega ne znam narediti. :glare:

mah ne najdcem cdi-ja več :D ... na youtube mal pobrskaj če je še en video...glede mešanice pa nebi vedu...piši 666, ki se bol spozna glede teh stvari!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo kak prvo tzr-ka nima nobenega računalnika nobenega cdi-ja... če si samo odblokiral pa nič delal okrog frgazerja kupi set diz med 75-98 kak maš jih na cilindru za 15,90e. pa probavaj z kero bo najbolše šel.. čepa tega sam ne znaš pa pelaj enemu majstru al pa na servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo kak prvo tzr-ka nima nobenega računalnika nobenega cdi-ja... če si samo odblokiral pa nič delal okrog frgazerja kupi set diz med 75-98 kak maš jih na cilindru za 15,90e. pa probavaj z kero bo najbolše šel.. čepa tega sam ne znaš pa pelaj enemu majstru al pa na servis

drugo, kot drugo, mi pa povej ka je pol tista črna škatlica, ki jo prevrtaš, da odblokiraš iz 67kmh ? :whistle:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo, kot drugo, mi pa povej ka je pol tista črna škatlica, ki jo prevrtaš, da odblokiraš iz 67kmh ? :whistle:

slikaj da vidim ker na moji tega ni blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slikaj da vidim ker na moji tega ni blo

če ne najdem xD to mi je prejšn lastnik razlagu na dolgo pa široko, pa nisem našu...je pa ziher, k od frenda je šla 67 in nječ več, isto, ko sm šou h prodajalcu bodočga motorja 67, pa sm pitu, če je kaka blokada, pa je reku da je in jo je do naslednič dau ven/prevrtu, pa sm pozabu vprašat. Na enem videu na youtubu sem pa vidu, da se to na levi strani naredi!

ZANIMA ME PA, KATERI OBRATOMER PAŠE NA TZR-KO oz. če ima veze kateri, k se ne spoznam glih! :surrender:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne najdem xD to mi je prejšn lastnik razlagu na dolgo pa široko, pa nisem našu...je pa ziher, k od frenda je šla 67 in nječ več, isto, ko sm šou h prodajalcu bodočga motorja 67, pa sm pitu, če je kaka blokada, pa je reku da je in jo je do naslednič dau ven/prevrtu, pa sm pozabu vprašat. Na enem videu na youtubu sem pa vidu, da se to na levi strani naredi!

ZANIMA ME PA, KATERI OBRATOMER PAŠE NA TZR-KO oz. če ima veze kateri, k se ne spoznam glih! :surrender:

ja lahko pa je ta prevrtana blokada bla diza :P zakaj pa bi obratomer menjal ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha tzr 50 in aprilia rs 50 nima el. blokade;)

vredu, če tak trdita ok? seprav ma 2 mehanske blokade, ena za 45, druga za 67 ok? in to točno na 8k začne trokirat...fajn ok!

zej pa nehi minuse devat pa povej če gre gor omejevalc ;P

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za el. blokado ne vem...vem pa da ma prjatu neko navitje, da mu gre do 15000 obratov....:notworthy:

666....bom raj h kšnemo majstru pelu....:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za el. blokado ne vem...vem pa da ma prjatu neko navitje, da mu gre do 15000 obratov....:notworthy:

666....bom raj h kšnemo majstru pelu....:closedeyes:

ja z elektriko se da dosti dobit ja :D maš na cilindru tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!