Skoči na vsebino

Pritožba za nepravilno parkiranje?


Priporočene objave

neeee.. avto je bil na isti lokaciji 3 dni.. in 2 kazni za isti prekršek gor nalimani... če lastnik ne ve da je bil prvič kaznovan.. kako ga lahko še 1x .. ??

jah, nevednost baje ni opravičilo ... lahk pa uradn orazlago zahtevaš, da bodo vsaj delali za tista dva plačilna listka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajaja sej bi zahteval... ampak veš kako so prijazni... piše da če plačaš v kratkem je celih 50% popusta!!! :fredy:

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič ko parkiraš avto na kakšnem takem območju, kjer to ni dovoljeno, si tisto vrečko od kazni(rdeče ali modre barve- odvisno kateri ti jo je gor dau) sam gor za brisalc zatakn, pa upej da bo kkšn zabite redar oz. policist okol hodu, pa da bo mislu da si svojo dnevno dozo že porabu :D

tko en pred našo šolo dela, pa do zdej mu kr uspeva :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@grcar

pa sej je bla že prej kazen gor.... pol je pa naslednji dan kr čes še eno nalepil....

aja.. kaj se pa zgodi če se najde nekdo in ti to vrčko dol strga.... pol pa domov dobiš plačilni nalog.. o prekršku pa nič ne veš in še polovičnega popusta ni...

a ve kdo kako je s tem.. ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.. kaj se pa zgodi če se najde nekdo in ti to vrčko dol strga.... pol pa domov dobiš plačilni nalog.. o prekršku pa nič ne veš in še polovičnega popusta ni...

a ve kdo kako je s tem.. ???

Če se ne motim, ti zadnjih par let vozilce tudi pofotkajo (vsaj meni so ga, ko sem dobesedno za 3 minute ustavil pred hotelom Union, da bi vanj iztovoril nebogljenega Švicarja, našega poslovnega partnerja).

Torej imaš bolj klavrne šanse.

Pa tudi sicer se možiclji potrudijo izterjat svoje. Se mi je dobrih 10 let nazaj zgodilo, da so elegantno poslali v službo nalog, da mi trgajo od mizerne plače (službeni avto, vozil sem ga pa samo yst).

Hec je v tem, da naj bi parkiral na ulici 10 metrov od garažne hiše, kjer sem imel tako ali tako plačano parkirno mesto. Torej:

- po kateri logiki naj bi puščal avto zunaj???

- kako to, da nisem dobil pildka??? (itaq da ga nisem mogel dobit, če nisem parkiral zunaj... )

Fotoaparat (v redarske namene) tedaj bojda še ni bil izumljen.

Možiclji so trdili svoje (za kako logiko še niso slišali).

Ugovori niso pomagali.

Kura, ki je obračunavala mezde, je elegantno plačala.

In odpujsal sem domov, ves strašen v svojem gnevu... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to... dve ulici stran je na "legalnem" parkirnem mestu parkiran razbit neregistriran avto že nekaj mescev...

torej redarji kršijo 244 člen zvcp

Odstranitev zapuščenega vozila

244. člen

(1) V primeru, da policist, občinski redar ali inšpektor, pristojen za nadzor cest, najde zapuščeno vozilo, namesti nanj pisno odredbo, s katero naloži lastniku vozila, da ga odstrani v roku treh dni od dneva izdaje odredbe.

(2) Če lastnik ne odstrani zapuščenega vozila v treh dneh, ga na njegove stroške odstrani pristojni izvajalec rednega vzdrževanja cest. Po treh mesecih se zapuščeno vozilo lahko uniči.

(3) Z globo 60.000 tolarjev se kaznuje za prekršek lastnik zapuščenega vozila, ki vozila ne odstrani, kljub temu, da je bila odrejena odstranitev v skladu s prvim odstavkom tega člena.

in in pločnik kjer sem imal avto parkiran je še vedno zasnežen in neprehoden, pa še grmičevje iz nekega visi gor.. torej redarji spet kršijo drugi odstavek 16.člena zvcp

16. člen

(1) Občina lahko na občinskih cestah:

– predpiše dodatne pogoje in ukrepe, ki jih je treba upoštevati pri izvajanju del na cestah;

– uredi način gonjenja in vodenja živine;

– odredi postavitev in vzdrževanje zaščitnih ograj za pešce;

– odredi dodatne tehnične in druge ukrepe za varnost otrok, pešcev in kolesarjev, zlasti v bližini vrtcev, šol, zdravstvenih zavodov, igrišč, stanovanjskih naselij in drugih območij, kjer se ti udeleženci cestnega prometa pojavljajo v večjem številu;

– odredi pogoje in načine odvoza bivalnih priklopnikov in zapuščenih vozil;

– omeji poučevanje kandidatov za voznike v vožnji motornega vozila v času prometnih konic.

(2) Kadar na občinski cesti ali njenem delu ni mogoč varen promet vozil zaradi zimskih razmer, močnega vetra, naravne ali druge nesreče ali drugih podobnih okoliščin, varnosti cestnega prometa pa ni mogoče zagotoviti na drug način, lahko pristojni občinski organ začasno prepove promet vseh ali posameznih vrst vozil ali skupin vozil, oziroma dovoli vožnjo samo tistih vozil, ki so ustrezno opremljena. O prepovedi prometa mora nemudoma na primeren način obvestiti javnost, pristojno policijsko postajo in regijski center za obveščanje, del ceste, na katerem velja prepoved, pa označiti s predpisano prometno signalizacijo.

zaradi njihove nesposobnosti moram jaz parkirat na pločnik ker parkirna mesta že 3 tedne po sneženju niso očiščena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš dve možnosti:

1.) nam tukaj jamraš, v upanju, da je kdo od nas redar za tist rajon in lahko ukrepamo

2.) si vzameš največ četrt urice in prijaviš zadevo pristojnim

Ne vem, zakaj si izbral prvo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš dve možnosti:

1.) nam tukaj jamraš, v upanju, da je kdo od nas redar za tist rajon in lahko ukrepamo

2.) si vzameš največ četrt urice in prijaviš zadevo pristojnim

Ne vem, zakaj si izbral prvo?

zanima me samo kakšna so pravila za lepljenje teh kurčevih vrečk na vetrobransko steklo.... ali je določen časovni razmik ali pa ti jih flikajo lahko kr vsako uro....

in če nimaš konkretnega odgovora ni treba nič pisat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pred parimi meseci sem na avtu našo listek (obvestilo o napačnem parkiranju). Avto ki sem ga takrat vozil ni bil moj, sedaj je lastnik avta dobo plačilni nalog, ki ga je seveda prineso meni (evo plačaj :blush: ). Ma gdo kakšen predlog ali kakšno pritožbo :( :( :blush: .)

Lahko tudi na PM

PS: NUJNO, jutre je zadnji dan :eek:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!