Skoči na vsebino

piaggio fly 50 2t - nenormalna poraba?


momus

Priporočene objave

Halo, kupil sem omenjeni skuter in rečeno mi je bilo, naj bi z enim tankom (dobrih 7L) nardil cca 170km. Meni cager za benz upada skoraj pred očmi, zdaj sem naredil 85km, benza pa je še slaba četrtinka, torej o 170 lahko le sanjam.

Vsakič ko ga prižgem kaže za osminko manj benza kot, ko sem ga ugasnil.

Ima kaj veze, da je še čisto nova mašina (kot npr. pri novih avtih ki na začetku pijejo do 20% več) ali je to očitno neka anomalija, okvara?

S prvim tankom bom od oka naredil dobrih 100km, kar pomeni skoraj 7L porabe. To pa je nenormalno za 50 cmm 2t skuter, mar ne?

Prosim za mnenja in vaše izkušnje.

hvala in lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še to, blokada je še notri, tako da gre slabih 50km/h. Kaj bo šele potem, ko bo šel cca 70. Bom naredil 60km z enim tankom? Od pumpe do pumpe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne ppoznam teh mašin,...Ampak morda ti dela prebogato mešanico? Odvij svečko-če je črna in mastna vplinjač dobi preveč bencina (malo spusti iglo vplinjača). Svečka mora biti čokoladno rjave barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na servis pojdi...če si novega kupo..ker meni je kitajec ki so znani da dosti pijejo dosti pil nov 4litre..zdaj predelan malo manj :naughty:

Popravljeno . Popravil leocek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!