Skoči na vsebino

navodila za vzdrževanje skuter


alesleva

Priporočene objave

Pred časom sem kupil rabljen skuter PEDA SPEED FIRE 50, letnik 2009 4 taktni. V priponki slika.post-29321-029113400 1283761038_thumb.jpg

Vse Ok če vrli lastnik ne bi izgubil navodila za uporabo/vzdrževanje (v slovenskem jeziku).

Probal sem tudi pri trgovcu kjer je bil kupljen pa je interes tak kot na tržnici: kupiš pol pa te ne poznajo več...

Če bi kdo vedel kako priti do teh navodil ga PROSIM za pomoč.

Hvala.

LP Aleš

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mam pedo...samo ne ta model pa 2t mam...tak da če ti kaj pomaga skopiram pa pošljem...saj nič ne piše takšnega..piše pri kolikih kilometrih bi naj menjo kakšen del pa takše brezvezne...tak da po mojem ne potrebuješ tega :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mam pedo...samo ne ta model pa 2t mam...tak da če ti kaj pomaga skopiram pa pošljem...saj nič ne piše takšnega..piše pri kolikih kilometrih bi naj menjo kakšen del pa takše brezvezne...tak da po mojem ne potrebuješ tega :rolleyes:

Hvala! ! ! Sem mislil da so kaj bolj obširna. Če pa ti ni preveč v breme te prosim zanje. Al pa jih skeniraš pa jih pripni zraven...

Mogoče pa vseeno kaj novega zvem.

Hvala

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!