Skoči na vsebino

Beg pred policisti


Cartman

Priporočene objave

Jaz sem enkrat sam proviciral, ker sem videl alfo da se iz postajališču lopata priklučuje na ac, teram...ker sem mislil ,da vozi Jošt (policaj-znanec)butl sem se motil, no čez nekaj časa sem moral ustavit na njihovo zahtevo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ,da vozi Jošt (policaj-znanec)butl sem se motil, no čez nekaj časa sem moral ustavit na njihovo zahtevo...

Čestitke in strinjanje z navedbo, da si butl!

Si me spomnil na tvoje nakladanje o policajih kot ljudeh. Res si butl!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke in strinjanje z navedbo, da si butl!

Si me spomnil na tvoje nakladanje o policajih kot ljudeh. Res si butl!

Hvala za čestitke. Končno se vsaj enkrat strinjaš z butlom.

Eni to pač realno priznamo, eni pač ne, v tem je razlika , ki pa ni zanemarljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je , da če si policist , moraš bit poseben človek. Reveža ,ki si je komaj kupil in registriral avto za 200-300€ kaznovat ,ker se ni pripasal za vožnjo dolgo 200m  je zame pokvarjenost. Če bi imel ne sprane možgane in vsaj kanček srca, bi ga samo opozoril.

Takšnih in podobnih zgodb je na miljone.

Tudi sam sem padel v družbo policistov (trening) in ja, da se čisto normalno pogovarjat o vsem mogočem, dokler tema na zaide v njihov poklic. Ga ni policaja in vojaka z katerim bi si želel prijateljevat. Takšno je pač moje razmišlanje, če komu paše družba "šerifov" nek izvoli.

Ni pa za mešat nekaterih miličnikov z policaji.

 

 

ja, razume se lahko tud tako, da bogatun mora plačat ..../(če tako hočeš razumet) Point moje objave je bil, da jaz nebi imel srca kaznovati nekoga za takšno malenkost.... Kar se prijateljstva tiče, res na nek način izbiram tudi po poklicu človeka, morda sem nor ,ampak v družbo moje družine res ne sprejmem ljudi ,ki opravljajo določene poklice, jih pa zato ne obsojam, le izognem se jih.

 

Ljudje smo si podobni samo v tem, da smo si različni !

 

 

Jaz sem enkrat sam proviciral, ker sem videl alfo da se iz postajališču lopata priklučuje na ac, teram...ker sem mislil ,da vozi Jošt (policaj-znanec)butl sem se motil, no čez nekaj časa sem moral ustavit na njihovo zahtevo...

 

Kaj zdaj Iso? :?  :P  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj Iso? :?  :P  

jah kaj, čeulat ga je mislo, pol je pa polcaj njega, k ni bu jošt..pa kaj ti ni jasno? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 
 
CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

V svojem poklicu sem spoznal veliko različnih ljudi, med njimi prometnike, carinike, kriminaliste,inšpektorje.....Tako, da sem se na nek način pač moral družiti z njimi. Vsekakor ne mečem vseh v isti koš, a kar sem jaz spoznal , ni za mojo družbo.

Omenjen g. Jošt pa je bil dolga leta moj sosed, pa tudi kamen sem mu polagal....

 

Teško je biti z nekom prijatelj, če se v večini ne strinjaš z njim in obratno.

Ne gre zato ,da sem proti zakonu, v svojih 40 letih nimam nobene kazenske ovadbe , nobenega prekrška  (razen prometnega,sploh v mladih letih), praktično nisem nikoli imel problemov in konfliktov z nikomur, le drugačene poglede imamo, zelo drugačne.

Svojega otroka rad vzgajam v pošteni , nevzvišani, neprivilegirani ,morda tajkunski in nasilni družbi, morda počnem napako, a tako se sproti učimo, na žalost.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Svojega otroka rad vzgajam v pošteni , nevzvišani, neprivilegirani ,morda tajkunski in nasilni družbi, morda počnem napako, a tako se sproti učimo, na žalost.

 

A si ti morda tako mimogrede ena taka razdvojena osebnost? Vse to kar si naštel kar ne gre v en koš. Polje vabi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Mogoče bo pa delovalo. Sedaj pošiljajo podatke svojih državljanov prekrškarjev samo še eni dve državi, ostale pač ne. Torej je domači voznik prekrškar "privilegiran", ker je takoj na vrsti za "porcijo". Ja, lepo skrbi naša država za svoje državljane. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo pa delovalo. Sedaj pošiljajo podatke svojih državljanov prekrškarjev samo še eni dve državi, ostale pač ne. Torej je domači voznik prekrškar "privilegiran", ker je takoj na vrsti za "porcijo". Ja, lepo skrbi naša država za svoje državljane. 

najlažje je domače okrast...(so najbližje, pa še zamerijo ti najmanj)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlažje je domače okrast...(so najbližje, pa še zamerijo ti najmanj)

 

Jaz temu rečem bolj davek na neumnost. Problem je v tem , da se tujec odpelje preko meje in ne "kasira" zaslužene porcije, domačini pa dobivajo pozdravčke v kuverti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ne bo dolgo tako....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo kdo mislil, da se tujci odpeljejo domov brez kazni za vse prekrške. Problem je samo pri ugotavljanju prekrška s tehničnimi sredstvi in ne ustavitvi prekrškarja. Torej se skoraj vse slike z radarjev "meče v rezalnik". Isto delajo redarji oziroma oni vse slike s tujimi tablicami "arhivirajo z rezalnikom". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo kdo mislil, da se tujci odpeljejo domov brez kazni za vse prekrške. Problem je samo pri ugotavljanju prekrška s tehničnimi sredstvi in ne ustavitvi prekrškarja. Torej se skoraj vse slike z radarjev "meče v rezalnik". Isto delajo redarji oziroma oni vse slike s tujimi tablicami "arhivirajo z rezalnikom". 

Ahaaa, torej rabim tujo tablico, pa gassaaaaaaaa! In da ne bo ponarejanja, jo samo obesim čez svojo. Kakšno arabsko recimo s tistimi grablcami pa kačami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kazni v rezalnik, pa bo mir!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem enkrat sam proviciral, ker sem videl alfo da se iz postajališču lopata priklučuje na ac, teram...ker sem mislil ,da vozi Jošt (policaj-znanec)butl sem se motil, no čez nekaj časa sem moral ustavit na njihovo zahtevo...

 

In kako velika je bila kazen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo in zakaj je, po vašem mišljenju, kriv za prometno nesrečo, v katero se zaplete bežeča oseba ? Tukaj me zanima tudi vaše mišljenje glede vseh prekrškov storjenih med bežanjem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo in zakaj je, po vašem mišljenju, kriv za prometno nesrečo, v katero se zaplete bežeča oseba ? Tukaj me zanima tudi vaše mišljenje glede vseh prekrškov storjenih med bežanjem. 

 

moj laični odgovor je, da je za vse kriva bežeča oseba, ker predvidevam, da če beži, ne upošteva prometnih predpisov ...

pač moje mnenje je tako, če govorimo na splošno

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo in zakaj je, po vašem mišljenju, kriv za prometno nesrečo, v katero se zaplete bežeča oseba ? Tukaj me zanima tudi vaše mišljenje glede vseh prekrškov storjenih med bežanjem. 

 

 

.... 90 % bežeči model zaradi njegove brezglave vožnje, in 10 % tisti, ki ga ponavadi najverjetneje tudi nekoliko preveč "brezglavo" in brez prave strategije lovijo ....  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo in zakaj je, po vašem mišljenju, kriv za prometno nesrečo, v katero se zaplete bežeča oseba ? Tukaj me zanima tudi vaše mišljenje glede vseh prekrškov storjenih med bežanjem. 

Bežeči, če jo on povzroči, ali če so prileteli zaradi njega.

 

Če jo pa povzroči policaj ko ga lovi, je pa on kriv. Isto velja za vozilo prve pomoči, četudi je na nujni vožnji ne sme (seveda tudi ni logično) brezglavo skozi rdečo.

 

Bom napisal enostaven šolski primer, v kolikor je bežeči že zbežal in so preganjalci, zaradi divje vožnje prileteli, je izključno njihova krivda , ker ne obvladajo svojega dela. Da se razumemo, bežeči je kriv za vse prekrške in bežanje, hkrati pa preganjalci za malomarnost pri svojem delu. Preganjalec je dolžen preganjati na tak način da po nepotrebnem ne ogroža tretje osebe. Matematika je zelo enostavna:

če beži eden, predstavlja grožnjo mimoidočim, če se za njim podijo v istem stilu še 2 patrulji se ta grožnja mimoidočim poveča za 200%

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje vprašanje se je nanašalo samo na bežečo osebo, katera se zaleti sama ali pa v nekoga. Bi do tega prišlo, če ne bi ta oseba bežala, če se ne bi nekdo vozil za to osebo, ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje vprašanje se je nanašalo samo na bežečo osebo, katera se zaleti sama ali pa v nekoga. Bi do tega prišlo, če ne bi ta oseba bežala, če se ne bi nekdo vozil za to osebo, ... ?

to je pa zihr triki queščn??!!    :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!