Skoči na vsebino

Beg pred policisti


Cartman

Priporočene objave

1x kot mulec pobegnil na frčotu (pa še to sem prej ustavil, ko je pa prišel policaj ven iz avta mi je pa mimoidoči zakričal "kva čakaš, zbejž mu!" pa sm mu res...po parku dol in gor....burleska indeed.

1x pa sta mi hotla policaja naprtiti pobeg s quadom. Ampak rahlo okajen (skratka dobre volje :grim ) ob 02:00AM res nisem slišal, ne videl, niti pričakoval, da vozita za mano z lučkami. No, da pojasnim - vozil sem po omejitvah v enosmerni ulici in dokler se ni razširila me nista mogla prehitet. To sem pozjal, ko sta sunkovito pred mano zapeljala, me zablokirala in preden sm sploh ustavu quada sta se že skočila ven iz avta in se drla: pobeeeg, pobeeg zdej boš pa plaču... :fight2:

No iz nekih prvo obljubljenih +1200€ smo se po eni uri zmenl za 250€. Lokalni policaji. Včasih pedri, včasih dušce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rekli, da ni bilo lepo ? Se že dolgo časa sprašujem, od kje ti takšna velika ušesa :hmm: .

 

Takrat, ko si mi dal pihat, si reku da zgledam pijan :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat, ko si mi dal pihat, si reku da zgledam pijan :)

 

Obstaja velika verjetnost zmote, ker jaz se tega ne spomnim. Ne prvega dela tvojega stavka, še manj pa drugega dela. Podrobnosti, prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni blo cist tako. Ustavil si me pa povedal da imate akcijo, poostren nadzor pa sem jaz vprasal ce zgledam pijan.

Potem sva pa se homologacijo pogledala in si zazelela dober dan se naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mladosti sem jim vsaj 30 x ušel. 9 let vožnje brez izpita po celi slo in nekaj hr, je pač prineslo svoje.Ponavadi sem prevozil 300-400 km dnevno, ko sem se vračal so me pa v domačem kraju ustavljali.....nekajkrat jim je uspelo, nabralo se je nekaj kazni, ki so jo nato zakonsko izbrisali, od tedaj dalje se vozim z izpitom.

Bili so tudi dogodki ,ko sem bil jaz lovec :yes: . Njah, ko pogledam zdaj nazaj ,sem bil pač cepec, a se je hvala bogu vse končalo ok, vsekakor pa je bila tista mizerna denarna kazen premalo ,da bi me takrat spametovala.

Lahk se pa pohvalim, da brez izpita nisem imel nikoli karambola itd, odkar imam izpit pa že 3x :jezen , ka pa vem,takrat sem bil še bolj pozoren, ker sem vedel da bom našpukal če kaj zagrešim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč bežatat pred policaji :nono: ... ker če ne udieš te dobijo ... ajnfok :krneki: ... cca 95 % možnosti je, da te dobijo

 

zgodb iz moje mladosti pa naum pisu, ker ni hvale vredno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krucymucy, dne 12 Nov 2013 - 20:01, pravi:krucymucy, dne 12 Nov 2013 - 20:01, pravi:

Sej ni blo cist tako. Ustavil si me pa povedal da imate akcijo, poostren nadzor pa sem jaz vprasal ce zgledam pijan.

Potem sva pa se homologacijo pogledala in si zazelela dober dan se naprej.

Kaj ti ni dal pihat? Zakaj nisi komandirju poročal da te ni komplet pregledal tale Boratt..

Popravljeno . Popravil yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel podoben primer, tako da sem moral celo dol s ceste, hvala bogu je bil nizek rob cestišča, tako da sem se lahko vrnil nazaj. Blebetanje o prilagojeni hitrosti je nonsens.

Pred desetimi dnevi mi je dol iz Toškega čela proti Podutiku, pri gostilni Kačji Log, na S ovinku po moji strani pridrvel star moder MAN, mislim da doma iz Šujice, čez par dni pa norel po sredini ceste Krajna vas-Toško čelo, prbl. ob 6.45h. Tip je pjan že navsezgodaj. Lokalni cajoti bodo že vedeli. Če bo kaj novih pretresov, vam poročam po 25. novembru. Če bom še živ. No, cajoti? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...l po sredini ceste Krajna vas-Toško čelo, prbl....   ... Lokalni cajoti bodo že vedeli. ... ... No, cajoti? 

Stranska vas misliš?

Na cajote pa tam kar pozab. Jih že dolgo nisem videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mladosti pobegnil 2x. Enkrat ker so zategnili ročno, obrnili in sirena + lučke za mano. Jaz pa prijatelj brez čelad (da si ne zj... frizure itak... ) in sem pomisil da če se naju tako želijo bo cena visoka. Uspelo je, kljub temu da sem z lučmi bežal ponoči in celo dajal žmigavce (pač moč navade).

Drugič pa ko sem še delal izpit za A kategorijo in sem alo vozil pred in po vožnji pa sta dva modra možiclja skočla na cesto. Nakar si rečem ene dva pešaka in jaz brez izpita pa ne bo šlo in zavijem proč in nato jo ucvrem proti garaži. Nakar mi kapne da imam registrsko zdaj in da je bilo to bolj jalovo početje... kolega pa: eh neč bat... le mojo številko čevlja so lahko prebrali... takoj ko sem pogruntal kaj nameravaš je bila teniska čez tablico.

Da bi bil ponosen na to niti ne, žal pa mi resnično ni in bi vse še enkrat ponovil čeprav se imam za dokaj vzornega državljana. Je bilo prav nedolžno in adrenalinsko zabavno. Edino kar bi naredil z zdajšnjo pametjo drugače takrat je da bi se vozil z boljšo opremo in zaščito. Na srečo sem jo vedno dobro odnesel... par zrezkov tu pa tam po nogah in to je to. Čelado pa smo večinoma pa crashu kar nazaj na glavo dali saj za novo denarja ni bilo.

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bega brez neupoštevanja predpisanih znakov, s katerimi vas nekdo ustavlja. Torej, prvo vas mora nekdo ustavljati (z roko, z loparčkom, modrimi lučmi in sireno, svetlobno tablo), da bi z neupoštevanjem teh znakov in neustavitvi tej osebi postali bežeča oseba. Je pa druga stvar, kako vas nekdo ustavlja. Uporabljati mora predpisane znake, kot je recimo modre luči in zvočni signal in ne samo modre luči in blendanje z dolgimi lučmi. Sto ljudi, sto čudi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to letelo name naj povem da je bilo v obeh primerih beg saj v prvem sirena + lučke in v drugem lizika. Če sem zato izpadel še bolj Al-kaida pa mi je vseeno. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to letelo name naj povem da je bilo v obeh primerih beg saj v prvem sirena + lučke in v drugem lizika. Če sem zato izpadel še bolj Al-kaida pa mi je vseeno. :P

 

Če bi s svojim pisanjem mislil nate, bi tako tudi napisal. Pač sem dal primer in nekaj obrazložil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, je pač zgledalo tako. Mea culpa mea maxima culpa. (tako je rad govoril profesor sloveščine v slovenski šoli v Trstu)

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred bežanjem mora morebitna bodoča bežeča oseba premisliti ali je odstotek uspešnosti zagotovo večji od odstotka neuspešnosti v smislu bežanja ali ne bežanja in s tem posledično zmanjšati morebitne posledice glede na trenutno stanje v katerem se nahaja v povezavi s stanjem v katerem se lahko in se bo znašla.

 

Glede na trenutno kitajsko obutev "najhitrejših" vozil ta plavih predlagam "sportsko lagano" vožnjo naprej. Uspeh zagotovljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tudi pri varnosti ta plavih so začeli šparat?

Jap! Za našo državo je pomembneje, da mečemo milijone za misije v tujini s katerimi lezemo v rit Američanom, kot pa varnost služb, ki skrbijo za državljane doma.

 

Pezdeti!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa veste da so gume zanič? a jih je kdo sprobu mogoče?

al so zaenkrat novinarji spet nabijal?

 

aja testi so pokazal...pa nben ni povedu kere gume  a ne......

 

aja novic za folk futrat je spet zmankal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa veste da so gume zanič? a jih je kdo sprobu mogoče?

al so zaenkrat novinarji spet nabijal?

 

aja testi so pokazal...pa nben ni povedu kere gume  a ne......

 

aja novic za folk futrat je spet zmankal :blush:

Testi ADAC so jih označili za najslabše in neprimerne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Testi ADAC so jih označili za najslabše in neprimerne.

aja test sej res ......mislim da na testu niso bili najslabši .... star test, verjetn niso kupli gum iz leta 2011... ampak pustmo, novinarji majo zmer prav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tko ... se strinjam, da so tele kitajske gume zanič (po testih sodeč), ampak to je problem javnega naročanja .... me prav zanima, kaj bi se zgodilo, če bi se izbrale najboljše gume in seveda temu primerno dražje .. potem bi novinarji nabijali o razsipnosti davkoplačevalskega denarja ...

 

toliko zaenkrat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!