Skoči na vsebino

Beg pred policisti


Cartman

Priporočene objave

Dej napiši ali mi pa pošlji na zs. Čisto tko iz firbca me zanima. :)

Dvignit davke, opremiti policijo z wireless hi-tech snemalno in drugo opremo (cirka 10.000 evrov po avtu x 2000 avtov = 200 milijonov €), + cirka 500 mio € za IT rešitev pri strežnikih, ki omogoča instant komunikacije, + cirka 500 milijonov evrov za nekaj novih vozil, vzpostavitev programov rehabilitacije in specializirane psihologe za obravnavo cestnih prekrškarjev v krožkih s poškodovanci.

Jebiga, pa smo na 1,5 miljarde, kar je cirka 10-15 procentov letnega budžeta države ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvignit davke, opremiti policijo z wireless hi-tech snemalno in drugo opremo (cirka 10.000 evrov po avtu x 2000 avtov = 200 milijonov €), + cirka 500 mio € za IT rešitev pri strežnikih, ki omogoča instant komunikacije, + cirka 500 milijonov evrov za nekaj novih vozil, vzpostavitev programov rehabilitacije in specializirane psihologe za obravnavo cestnih prekrškarjev v krožkih s poškodovanci.

Jebiga, pa smo na 1,5 miljarde, kar je cirka 10-15 procentov letnega budžeta države ...

kar naj jih 'streljajo' še naprej... :krneki:

lp

P.S. I am just kidding. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvignit davke, opremiti policijo z wireless hi-tech snemalno in drugo opremo (cirka 10.000 evrov po avtu x 2000 avtov = 200 milijonov €), + cirka 500 mio € za IT rešitev pri strežnikih, ki omogoča instant komunikacije, + cirka 500 milijonov evrov za nekaj novih vozil, vzpostavitev programov rehabilitacije in specializirane psihologe za obravnavo cestnih prekrškarjev v krožkih s poškodovanci.

Jebiga, pa smo na 1,5 miljarde, kar je cirka 10-15 procentov letnega budžeta države ...

dej ti se boš enkt sam zbudu s prstom u riti no..( skrajni čas da bi se že ) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvignit davke, opremiti policijo z wireless hi-tech snemalno in drugo opremo (cirka 10.000 evrov po avtu x 2000 avtov = 200 milijonov €), + cirka 500 mio € za IT rešitev pri strežnikih, ki omogoča instant komunikacije, + cirka 500 milijonov evrov za nekaj novih vozil, vzpostavitev programov rehabilitacije in specializirane psihologe za obravnavo cestnih prekrškarjev v krožkih s poškodovanci.

Jebiga, pa smo na 1,5 miljarde, kar je cirka 10-15 procentov letnega budžeta države ...

a ni ceneje zakonsko predpisati vgradnjo GPS naprav z limiterji hitrosti?....potem nihče več ne bi mogel bežati...

Le kaj je potem z demokracijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni ceneje zakonsko predpisati vgradnjo GPS naprav z limiterji hitrosti?....potem nihče več ne bi mogel bežati...

Le kaj je potem z demokracijo?

Mojster, saj veš da večina še ni zrela za demokracijo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni ceneje zakonsko predpisati vgradnjo GPS naprav z limiterji hitrosti?....potem nihče več ne bi mogel bežati...

Le kaj je potem z demokracijo?

Demokracija je to, da lahko, ko se nam zljubi, kršimo zakone, my dear friend? :-)

dej ti se boš enkt sam zbudu s prstom u riti no..( skrajni čas da bi se že ) :krneki:

Sori, raje ne bi. Če pa imate pri vas doma take prakse, pa kar - nihče vam ne brani (**************************************).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa policiji ne bi kupili enih par Hayabus (ali kateri so pač med bolj hitrimi), pa bi jih pohopsali? No, pa smo spet pri lovu na prekrškarje. Eh, še bolj bi skakali v jarke, ko bi bežali... :whistle:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvignit davke, opremiti policijo z wireless hi-tech snemalno in drugo opremo (cirka 10.000 evrov po avtu x 2000 avtov = 200 milijonov €), + cirka 500 mio € za IT rešitev pri strežnikih, ki omogoča instant komunikacije, + cirka 500 milijonov evrov za nekaj novih vozil, vzpostavitev programov rehabilitacije in specializirane psihologe za obravnavo cestnih prekrškarjev v krožkih s poškodovanci.

Jebiga, pa smo na 1,5 miljarde, kar je cirka 10-15 procentov letnega budžeta države ...

Že samo spet smo pri tistemu, ko ti nihče ne more nič dokazat če te dejansko ne ustavi. Lahko se bi šli postavljat zasede, kar je dokaj komplicirano ne pa nemogoče. Se pa strinjam da bi morali definitivno več vlagati v izobraževanje.

a ni ceneje zakonsko predpisati vgradnjo GPS naprav z limiterji hitrosti?....potem nihče več ne bi mogel bežati...

Le kaj je potem z demokracijo?

Proti v vsaki obliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster, saj veš da večina še ni zrela za demokracijo ;)

demokracija mlada dama je kot analni sex....oba ga imata v riti, zavisi le na kateri strani si....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za dvojni post.

Ampak ali je dejansko na cesta toliko norcev, (vem še eden je preveč) ki bežijo policiji in posledično toliko zasledovanj da je to izjemno pereč problem? Sam moram potrkat, da letos nisem opazil nobene snete sekire (je pa res da sem naredil le 6k km). Pomoje bi lahko to energijo ki jo nekateri vlagajo to debato bolj koristno porabili za reševanje kakšnega bolj perečega problema. Recimo stanja regionalnih cest. Ne me linčat samo sprašujem tiste ki delate veliko več kilometrine, če je še vedno opaziti toliko norcev kot v prejšnjih sezonah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arriba in Nejcn, žal jim ne potegne in jim ne bo. Z vsako našo izjavo bo napisano - "opravičuješ divjanje". Pa četudi človeku pojasniš kdaj nastane divjanje na cesti, kdaj se poveča divjanje in vse možne posledice bo gonil eno te isto.

Dragi moji Fritz, Kramp, Alla in ostali: do sedaj ni prav nihče od vas podal niti enega načina možnega reševanje teh problemov. Za vas je najbolje, da se policija takoj zapodi za vsakim: ki jim je sumljiv

vsakim: ki stori prekršek

vsakim: ki pobegne, ker noče ustavit. Toliko o reševanju problema.

Nadalje, obstaja tudi možnost neupravičenih pregonov (kajti tudi policija je zmotljiva, med njimi so pokvarjenci, (včasih le ti dobijo tudi zasluženo kazen in letijo ven iz policije)), ki so plod razgretih strasti človeka v modrem, ali pa osebnega maščevanja...

In na koncu, sama državica je brez denarja, tako da pošilja razno razne službe (tržna, sanitarna, druge inšpekcije), pa tudi policijo samo še kasirati. Le ti se pa postavijo na neumna mesta, kjer je moč kaj iztržiti in kjer so znaki in omejitve skregani z vso logiko in izvajajo svojo nabirko. Potem se pa človek vpraša: pa kdo sem jaz, da bom hranil tole državico (ki jo sicer imam zelo rad), ti prasci zgoraj pa jo samo ožemajo in lupijo na 101 način.

Ja takrat se pa vprašam, ali ne bi bilo bolje pobegniti. Zakaj je takrat moj odgovor NE sem pojasnil v prejšnjih postih, ampak vseeno se mi zdi žalostno, ker imate nekateri tako veeeeliko zaupanje v sistem in ljudi ki nas vodijo, oziroma predstavljajo. Ja saj živeti v pravljici je res še najboljše. Pa kaj vam res ni jasno, da pravila veljajo za vse, da kršimo jih vsi, da nekateri plačamo za svoje napake, da pa največji grešniki vedno lepo udejo skozi sito? A vam to še ni jasno? Najbrž ne, kajti mulca ki jepobegnil je treba loviti po cesti do nezavesti, pa neglede na posledice. Zakaj bi zapravljali denar za cestno zaporo, al pa bognedaj za preventivo, ne to pa ne.

No zdaj pa kar nabijajte minuse, ker drugače itak ne gre. Pa vsak moj stavek 100obrnite in napišite zakaj.

Mucek, izseli se....aja, pa Arribo in Nejca zravn vzami.. :notworthy:  

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni ceneje zakonsko predpisati vgradnjo GPS naprav z limiterji hitrosti?....potem nihče več ne bi mogel bežati...

Le kaj je potem z demokracijo?

Tu na Motosvetu bi se seveda takoj pojavila tema z naslovom "Ponastavitev GPS,da vam kaže 50% manjšo hitrost od dejanske". Avtorji so itak že znani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvignit davke, opremiti policijo z wireless hi-tech snemalno in drugo opremo (cirka 10.000 evrov po avtu x 2000 avtov = 200 milijonov €), + cirka 500 mio € za IT rešitev pri strežnikih, ki omogoča instant komunikacije, + cirka 500 milijonov evrov za nekaj novih vozil, vzpostavitev programov rehabilitacije in specializirane psihologe za obravnavo cestnih prekrškarjev v krožkih s poškodovanci.

Jebiga, pa smo na 1,5 miljarde, kar je cirka 10-15 procentov letnega budžeta države ...

Ja, saj zato ker se tako delajo proračuni smo tudi tam, kjer smo.

Vse kar si napisal se da nafrediti za 10% omenjene cene.

Pa še kakšne bolj enostavne metode za umirjanje prometa po eni strani in povečanje pretočnosti na drugi be lahko od kje pokopirali.

Od kje ?

Recimo, da se začne ene 13 km severno od Maribora.

Samo policija bi morala smiselno in vestno opravljati svoje delo vsak dan, na pa neke akcije in nabirke ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mucek, izseli se....aja, pa Arribo in Nejca zravn vzami.. :notworthy:

Srček, zarad tebe se pa res ne bom, mogoče bi raje tebe deportirali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, saj sčasoma bi tako zima poskrbela za umirjanje hitrosti. Spomladi bodo ceste dopuščale kvečjemu 60-70/uro... Luknja pri luknji..... :naughty:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne......sam ne rabim revolucije zarad pobegov pred policijo... :naughty:

Očitno, da jo rabiš, ker v nasprotnem se ne bi toliko nabijal z menoj.:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope.....ni mi želja tebe nabijat....to pa res ne... :grrr

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvignit davke, opremiti policijo z wireless hi-tech snemalno in drugo opremo (cirka 10.000 evrov po avtu x 2000 avtov = 200 milijonov €), + cirka 500 mio € za IT rešitev pri strežnikih, ki omogoča instant komunikacije, + cirka 500 milijonov evrov za nekaj novih vozil, vzpostavitev programov rehabilitacije in specializirane psihologe za obravnavo cestnih prekrškarjev v krožkih s poškodovanci.

Jebiga, pa smo na 1,5 miljarde, kar je cirka 10-15 procentov letnega budžeta države ...

Glede na tvojo vsesplošno razgledanost, bi pričakoval malce boljšo rešitev, da o izračunu ne govorim. 500 mio evrov za IT? 500 miljonov za nova vozila? Mi lahko razložiš,kaj točno bi policaji delali z 33.300 vozili( v primeru da eden stane 15.000?)

niti ne......sam ne rabim revolucije zarad pobegov pred policijo... :naughty:

Grumf zavidam ti tvoje mentalno stanje... Kako lepo mora biti živeti ter čisto nič misliti. Če bi vsi ljudje bili kot ti, bi bili danes nekje v srednjem veku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tvojo vsesplošno razgledanost, bi pričakoval malce boljšo rešitev, da o izračunu ne govorim. 500 mio evrov za IT? 500 miljonov za nova vozila? Mi lahko razložiš,kaj točno bi policaji delali z 33.300 vozili( v primeru da eden stane 15.000?)

Grumf zavidam ti tvoje mentalno stanje... Kako lepo mora biti živeti ter čisto nič misliti. Če bi vsi ljudje bili kot ti, bi bili danes nekje v srednjem veku...

Upravičeno mi lahko zavidaš....BTW vsaj brat se nauči...pa ne boš imel težav z imeni....next.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko razložiš,kaj točno bi policaji delali z 33.300 vozili( v primeru da eden stane 15.000?)

Ja da bi lahko zasede postavljali vsakemu mulčku, da ne bi bilo treba lovit ... ker lovit se ne sme ... aja, pa avti bi bili mal dražji, ne take poceni rajngle, + treba je zagotoviti registracijo, dodatno opremo, štrihanje, itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa se ne beži samo prd policisit, ker tud policisti zbežijo.... :wallbash:

na mal drugačen način, no men so spet zbežal u soboto zjutri ... in to zgleda tko da te kr pustijo sred ceste, brez pozdrava in spizdijo ..... :surrender:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!