Skoči na vsebino

Beg pred policisti


Cartman

Priporočene objave

:wacko: ne nism, ustavl so me, pa so se sred postopka premislil, pa brez besed odšli.... :hmm: tud men nč jasn...

tolikokrat kot imaš ti opravka s policijo mi normalni ne moremo lota vplačati.... ti pa kar zadetek v polno... lepo da si ustavila ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če šteje pod bežanje tudi sledeči primer.

Peljem se jaz v naselju okoli 70,80 km/h za avtom nakar zagledam 70 metrov naprej policaja.Zabremzam na 50 avto pa še kr z isto hitrostjo dalje.Videl sem da si je izbral mene in ko avto odpelje mimo policaja začne policaj meni mahat z liziko.Jaz pa 10 metrov pred njim zavijem desno v ulico in se odpeljem naprej, kot da se nič ni zgodilo.

To je pobeg ali ni, ker jaz nisem odpeljal mimo njega?Ampak sem pač pred njim zavil v ulico in se lepo skril nekam...ziher je ziher =)

Popravljeno . Popravil ShAArK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če šteje pod bežanje tudi sledeči primer.

Peljem se jaz v naselju okoli 70,80 km/h za avtom nakar zagledam 70 metrov naprej policaja.Zabremzam na 50 avto pa še kr z isto hitrostjo dalje.Videl sem da si je izbral mene in ko avto odpelje mimo policaja začne policaj meni mahat z liziko.Jaz pa 10 metrov pred njim zavijem desno v ulico in se odpeljem naprej, kot da se nič ni zgodilo.

To je pobeg ali ni, ker jaz nisem odpeljal mimo njega?Ampak sem pač pred njim zavil v ulico in se lepo skril nekam...ziher je ziher =)

Ne, to ni pobeg ampak nerazumevanje znaka policista zaradi inteligenčnega primanjkljaja. Uradno pa seveda velja, da gre za pobeg, če ti policist ukaže da ustaviš, ti pa odpelješ naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če šteje pod bežanje tudi sledeči primer.

Peljem se jaz v naselju okoli 70,80 km/h za avtom nakar zagledam 70 metrov naprej policaja.Zabremzam na 50 avto pa še kr z isto hitrostjo dalje.Videl sem da si je izbral mene in ko avto odpelje mimo policaja začne policaj meni mahat z liziko.Jaz pa 10 metrov pred njim zavijem desno v ulico in se odpeljem naprej, kot da se nič ni zgodilo.

To je pobeg ali ni, ker jaz nisem odpeljal mimo njega?Ampak sem pač pred njim zavil v ulico in se lepo skril nekam...ziher je ziher =)

DA, to je pobeg... amen

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to ni pobeg ampak nerazumevanje znaka policista zaradi inteligenčnega primanjkljaja. Uradno pa seveda velja, da gre za pobeg, če ti policist ukaže da ustaviš, ti pa odpelješ naprej.

saj se ni odpeljal naprej,ampak desno :wallbash:

Popravljeno . Popravil eraser70
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti hudiča, kjub vsej naši neskončno dolgi debati dolgi ene 30 strani jim je ušel. Pa kjub temu so ga ujeli. Se pravi, jih je možno uloviti tudi kasneje, mar ne. Ail pa so samo hrvati dovolj pametni, da ga znajo poiskati in kaznovati tudi kasneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če šteje pod bežanje tudi sledeči primer.

Peljem se jaz v naselju okoli 70,80 km/h za avtom nakar zagledam 70 metrov naprej policaja.Zabremzam na 50 avto pa še kr z isto hitrostjo dalje.Videl sem da si je izbral mene in ko avto odpelje mimo policaja začne policaj meni mahat z liziko.Jaz pa 10 metrov pred njim zavijem desno v ulico in se odpeljem naprej, kot da se nič ni zgodilo.

To je pobeg ali ni, ker jaz nisem odpeljal mimo njega?Ampak sem pač pred njim zavil v ulico in se lepo skril nekam...ziher je ziher =)

To ni pobeg, ker ni šel mimo njega. To je kvečjemu ignoriranje policaja, oziroma predbeg. sicer pa kaj se sekiraš, če si vozil po pravilih in pravilno zavil, ti lahko policaj čez 100 m ali 1km maha z liziko, pa se še zmeraj lahko narediš neumnega in poveš, da nisi vedel, da je tebe hotel ustaviti. Naj pojasnim za vse, ki se bodo sedaj razživeli v debati:

"če do mesta ustavljanja sploh nisem prispel, me policaj ne more ustaviti, ker tam sploh nisem bil. pika amen. Lahko pa prižge lučke pa me lovi in si zmisli karkoli, da me bo preganjal, kajti to je njegova pravica, kot je moja pravica, da zavijem desno in me sploh ne zanima kaj policaji počnejo 100 metrov naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se sploh ne sekiram...bil sem pa glih z skuterjem ko sem ga nazaj dobil(ker so me dobili da mi je preveč šel) in sem bil brez njega 5 mesecev.Skuter sem ponovno registriral in ga bom začel prodajat zato sem se šel pelat da probam kak gre predn ga začnem prodajat.Seveda vidim policaja...ni šans 2x mi nebojo skutera bek vzeli(prvič nisem mogel nič, ker se mi je za rit pripeljal z motorom)In lepo grem jaz svojo pot.Pridem domov in me začne mama po ovinkih spraševat, če so me že kdaj z skuterjom policaji vstavli pa ji rečem da ne.En policaj ko pa dela na isti postaji pa lepo moji mami vse po ovinkih pove...začne če je že pubec dobil skutera nazaj...reče da ga je dobil...potem če se vozim kaj reče da se je glih včere neke vozo....potem pa vpraša če so me že policaji kaj vstavli...pa reče mislim da ne...pa reče sej ga niso mogli, ker jim je pobegno.Pridem jaz domu in izpadem največji kriminalec.Sej toti škif je vredi pa vse...samo zmotlo me je ker je reko da sem pobegno.Zaj pa gre skuter bek od hiše in pride predelava za RS-ko.Ker mam same problema z skuterom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti hudiča, kjub vsej naši neskončno dolgi debati dolgi ene 30 strani jim je ušel. Pa kjub temu so ga ujeli. Se pravi, jih je možno uloviti tudi kasneje, mar ne. Ail pa so samo hrvati dovolj pametni, da ga znajo poiskati in kaznovati tudi kasneje.

Druga država, drugi zakoni. Dvomim da bi pri nas takšen način kot so ga uporabili pri sosedih uspel. Če pa kdo pozna kakšen primer ali pa celo zakon ki omogoča takno iskanje osumljencev v praksi pa z veseljem priznam napako, ker mislim da je pri nas večiko preveč zakonov napisanih milorečeno butasto. Škoda da me živlenska pot ne pelje v takšno smer da slahko kaj konkretnega ukrenil glede tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne kot v ameriških videoposnetkih, ko zraven uničijo vsaj deset civilnih avtov, tri svoje, na koncu se pa prekrškar skanta v šleperja na križišču... Če bo enkrat pri nas tako, se bo pa treba temeljito zamisliti nad vsem skupaj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons čez Medvode plavi angeli lovil nekoga na zeleni ninji smer proti Lj :doze:

A ne štrajkajo? A za take neumnosti se jim da delat? No ja, sej se jim da delat tudi kolone na mejnih prehodih. Ni kaj vestno in odgovorno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, nisem bral cele teme...

Lahko policist lovi motorista? Ter ali je to pobeg če vidiš da te bo ustavil pa pred njim zaviješ na neko drugo cesto.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, nisem bral cele teme...

Lahko policist lovi motorista? Ter ali je to pobeg če vidiš da te bo ustavil pa pred njim zaviješ na neko drugo cesto.. :unsure:

Da, lahko te lovi vedno in povsod če pobegneš, pa tudi brezveze če se mu zahoče. To mu omogoča zakonodaja. Ali pa je potrebno, da si jasnovidec in predvidevaš da te bo ustavil, no to je druga pesem.

Jasno je če 10 metrov pred tabo maha z loparčkom, da maha tebi, če pa to dela 100m pred tabo in da je vmes še nekaj avtomobilov? Ne vem, lahko se zapelješ do njega in ga vprašaš, če tebe ustavlja. Lahko se zapelješ celo od Gorice do Maribora in vprašaš vse patrulje, če so te imele namen zaustaviti. Lahko pa čisto mirno po pravilih zaviješ v prvem križišču desno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če šteje pod bežanje tudi sledeči primer.

Peljem se jaz v naselju okoli 70,80 km/h za avtom nakar zagledam 70 metrov naprej policaja.Zabremzam na 50 avto pa še kr z isto hitrostjo dalje.Videl sem da si je izbral mene in ko avto odpelje mimo policaja začne policaj meni mahat z liziko.Jaz pa 10 metrov pred njim zavijem desno v ulico in se odpeljem naprej, kot da se nič ni zgodilo.

To je pobeg ali ni, ker jaz nisem odpeljal mimo njega?Ampak sem pač pred njim zavil v ulico in se lepo skril nekam...ziher je ziher =)

Moje mnenje, navadnega občana je, da to ni pobeg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons čez Medvode plavi angeli lovil nekoga na zeleni ninji smer proti Lj :doze:

saj ga niso dobil ker štrajkajo, če pa ga bi, bi ga samo opozorili zaradi prehitre vožnje ( ti ti prehitri motoristek ) !!!!!!!!!!!!!!!

HAHAHAHA !!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!