Skoči na vsebino

Cagiva sp525


T0xiic

Priporočene objave

Pozdravljeni mene zanima če kdo ve kaj o motorju Cagive Mito SP525, sem gledal malo po straneh in sem najdel 25, 26, 34, 29, 39 hp -.-" . Vem samo da 39 ne more bit.

Pa ima kdo v Sloveniji ta motor in se ga nasplošno splača kupit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Impulz vem da ima veliko ljudi starejšega Mitota ampak me zanima če ma kdo tega novejšega ker nisem nobenega videl in niti slišal da ga ima kdo. Drugače je ta nov baje bol "švoh" od starega in me zanima koliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Impulz vem da ima veliko ljudi starejšega Mitota ampak me zanima če ma kdo tega novejšega ker nisem nobenega videl in niti slišal da ga ima kdo. Drugače je ta nov baje bol "švoh" od starega in me zanima koliko.

nevem kako bol švoh ne more biti ker nasplošno znano je da na cagivah lažejo števci v 3pm :BUA: ..en dan prej kot mi je bat zgrabilo sva šla z kolegom drag ki ma mitoja ,pa sem ga prehitel verjetno za 10kmh (ne bi šel draga samo je bil non-stop pameten kako so rs slabše in kako njemu gre 195km...) no ko sva se ustavila je mel vse mogoče izgovore ko sem ga vprašal kolko sva se pelajala je rekel da 190kmh meni pa je števec kazal 172 zako da po mojem števcu se je pelal okrog 165 :yes: (naj omenim še to da je za navitje čakal 1 leto in da je 7 speed z 34 mikuni fergazarjem in ni edini mito driver ki sva šla drag in ki sem ga prehitel )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Impulz vem da ima veliko ljudi starejšega Mitota ampak me zanima če ma kdo tega novejšega ker nisem nobenega videl in niti slišal da ga ima kdo. Drugače je ta nov baje bol "švoh" od starega in me zanima koliko.

na avto net se prodaja en :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je tastar mito prav p0rno boobies.gif ducati style :D

žal star ducati style :closedeyes:

škoda da niso novega modela naredili takega kot je desmosedici :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu ga mislim kupit, zaenkrat še delam izpit. Drugače starejši Mito mi je najlepša 125ka, ampak nebi rad kupil 10 let starega Mitota, ki majo zelo navito mašino in se zelo rad kvari. Ta nov model pa tudi ni slab.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu ga mislim kupit, zaenkrat še delam izpit. Drugače starejši Mito mi je najlepša 125ka, ampak nebi rad kupil 10 let starega Mitota, ki majo zelo navito mašino in se zelo rad kvari. Ta nov model pa tudi ni slab.

to da ma navito mašino..sej majo vse 2t 125cc..ko kupiš kaj takega moraš biti mehanik in ne kak Polde ki neve nič o motorjih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kva boš kupoval mitiota, pa še posebej tega tanovega. Sej jih sploh nikjer za vidt ni. Kupš rs-ko, delov pun kufer, pa če jo redno vzdržuješ bo zdržala tudi ulala dolg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da majo vse 125ke navito mašino ampak npr. Rska če ma 30 konjev in Mito 125 34 je to ogromna razlika pri tej kubikaži in se posledično dosti bolj kvari.

edit: Sej RSka je tudi možnost, ampak Mitota bi vzel točno zaradi tega ker ga dobesdno noben nima (tega novga).

Popravljeno . Popravil T0xiic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas si tudi nebi želel motoja pri hiši..si že razmišlal kje boš dele dobil? kolega je tudi prvo šel na motocenter pa je čakal več kot eno leto za eno jebeno navitje..če bi šel naročit za rs bi v enem tednu ali pa še prej mel dele .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da majo vse 125ke navito mašino ampak npr. Rska če ma 30 konjev in Mito 125 34 je to ogromna razlika pri tej kubikaži in se posledično dosti bolj kvari.

edit: Sej RSka je tudi možnost, ampak Mitota bi vzel točno zaradi tega ker ga dobesdno noben nima (tega novga).

teoretično razmišlaš pravilno vendar v praksi zgleda to čisto drugače... ajde, če ima 15 konjev razlike se vidi, pri 4ih konjih pa so druge stvari ki vplivajo na kondicijo motorja dosti bolj odločilne kot pa to kar ti pravš

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas si tudi nebi želel motoja pri hiši..si že razmišlal kje boš dele dobil? kolega je tudi prvo šel na motocenter pa je čakal več kot eno leto za eno jebeno navitje..če bi šel naročit za rs bi v enem tednu ali pa še prej mel dele .

Ali pa meni pošlješ PM pa ti ga takoj naslednji dam pošljem po pošti :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da majo vse 125ke navito mašino ampak npr. Rska če ma 30 konjev in Mito 125 34 je to ogromna razlika pri tej kubikaži in se posledično dosti bolj kvari.

edit: Sej RSka je tudi možnost, ampak Mitota bi vzel točno zaradi tega ker ga dobesdno noben nima (tega novga).

ma kaj te papire gledaš? če pa vem kako gredo mitoji..misliš če ma 7 brzin da je hitrejši? rs gre v prvi 60kmh mito pa 40kmh ,že po tem vidiš da ma samo prestavno razmerje malo spremenjeno,,grejo pa tak enko kot rs če še ne manj...

ne želi si nikoli motorja ki bosta v državi samo 2 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo zakaj so pri nas RSke nov model tako drage? Sem gledal malo italjanske oglase pa so definitivno cenejše kot tle (pa cena je ista ne mislit da je tam kaj manj). Nov model se dobi že od 2000 naprej (pa ni samo 1 za 2000). A tukaj pri nas pod 3000 je ne dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo zakaj so pri nas RSke nov model tako drage? Sem gledal malo italjanske oglase pa so definitivno cenejše kot tle (pa cena je ista ne mislit da je tam kaj manj). Nov model se dobi že od 2000 naprej (pa ni samo 1 za 2000). A tukaj pri nas pod 3000 je ne dobiš.

najbolj smešno je pa to da maš večina starih rs-k od 1300e pa do 2000e :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom svojo prodajal čez zimo, če te zanima. Poprskana na levi strani (maš slike v temi Raceland) in to je to, drugo vse zamenjano, pravtako tudi bat. Prodam za .... heh če te zanima PM :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!