Skoči na vsebino

Kako in s čim "okoli sveta"


suhi

Priporočene objave

Za pot okoli sveta je vsak motor, če je le volja in denar. Se spomnite tipa na R1...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pot okoli sveta je vsak motor, če je le volja in denar. Se spomnite tipa na R1...?

so dragstarke dovolj dobre?...KLJIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo glih zato sem napisal za TDM-ko ker je ni noben nikjer omenil pa me je zanimalo če je kaj z njo narobe(ne me narobe zastopit glede tistih xtxz...)nisem nič slabega mislil :rolleyes: ,samo res sem kupil TDM 850,pa je fajn, če kdo kaj pove glede potovanja z njo,ker se pa verjetno odpraviva letos proti Romuniji,Črnemu morju,Moldaviji,Ukrajini(če bo čas in denar) še proti Belorusiji pa čez Poljsko ali Slovaško in seveda Mađarsko proti domu.Eto to je to. :D

ps. Ali je še kaka caka glede TDM-ke?

Ali bi bila za tako pot-bolj ko ne v in blizu EU?

lp

goldmax

Če imata letos res namen opraviti tole pot s TDM-ko najbrž ne bo problema izberi le prave gume lahko te kje doleti sneg :whistle:. Pa toplo se oblecita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Labašev Darko je pa itak izven konkurence. Sicer ne v enem šusu, ampak... tip je vagabund, mašina pa vzdržljiva do amena.

Pa Benka s svojim F650..., se pravi da je tudi mali BMW za okoli sveta čisto O.K..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj "tapravih!" sem srečal, ki so vozili motrje do 650 ccm. - Pa je vsak prispel do konca svoje poti!

Imam pa le eno vprašanje...?

Kako (sam) pobrati motor, ki je (s prtljago vred) težek pol tone?? :hmm: Je že kdo probu? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa le eno vprašanje...?

Kako (sam) pobrati motor, ki je (s prtljago vred) težek pol tone?? :hmm: Je že kdo probu? :unsure:

Ti sm razmišlu, da 500kg max ma moped ko sta dva gor, ko pade po tleh jih ni več na njem :P tak da tehta "samo" še 300kg, kar pa menda že gre. Sam sem pobral 2x R1150GS, ki je sicer tehtal takrat okoli 270kg recimo. Ma se da, te pa potem kak dan roke bolijo, hehe.

Goldmaxu - to pot bo TDM po mojem z lahkoto naredu, edino kakšen liter ali 3 olja še vzemi na pot, ker so kar znani po precejšnjem pitju le-tega. Pa objavi kaj ko kreneta!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj "tapravih!" sem srečal, ki so vozili motrje do 650 ccm. - Pa je vsak prispel do konca svoje poti!

Imam pa le eno vprašanje...?

Kako (sam) pobrati motor, ki je (s prtljago vred) težek pol tone?? :hmm: Je že kdo probu? :unsure:

Nekaj let nazaj sem vozil K1200LT-ja in sem imel rahlo smolo, da sem se na mestu zvrnil. Motor brez prtljage je tam okoli 400kg in še prtljage je bilo recimo za kakšnih 10 do 15 kg. Motor sem pobral preden je prijatelj za mano zlezel iz svojega. Še danes ne vem kako mi je to ratalo kar v prvo. Verjetno zaradi jeze in ipike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo glih zato sem napisal za TDM-ko ker je ni noben nikjer omenil pa me je zanimalo če je kaj z njo narobe(ne me narobe zastopit glede tistih xtxz...)nisem nič slabega mislil :rolleyes: ,samo res sem kupil TDM 850,pa je fajn, če kdo kaj pove glede potovanja z njo,ker se pa verjetno odpraviva letos proti Romuniji,Črnemu morju,Moldaviji,Ukrajini(če bo čas in denar) še proti Belorusiji pa čez Poljsko ali Slovaško in seveda Mađarsko proti domu.Eto to je to. :D

ps. Ali je še kaka caka glede TDM-ke?

Ali bi bila za tako pot-bolj ko ne v in blizu EU?

lp

goldmax

Imam podobno TDM-ko ,a gremo skupaj??

post-12747-060953500 1288614239_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V učk mi je padla Yamaha TT 600 re. Resda bi moral urediti še za sopotnika nogice, dati preobleči zic (na udobneje) in jasno krepko povečati tank, a je ena všečnejših in trpežnejših kobilic na trgu, pa še za normalno ceno se dobi - je morda kdo s tem kam kdaj šel, da bi podal svoje mnenje?

Hvala

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam podobno TDM-ko ,a gremo skupaj??

Ma dete že nehat s tem TDMkam. Pa če je do Slovaške okol sveta, potem sem bil jaz na luni.

Res je da lahko greš okrog sveta tudi z Ducatijem 1198 R toda tu je debata kateri motor bi bil najprimernejši:

udoben, ne pretežak, ne preveč požrešen, zelo zanesljiv, nepredrag za vzdrževanje, dobro blaži udarce lukenj v slabih cestah, sposoben vožnje po vsakaršnem terenu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V učk mi je padla Yamaha TT 600 re. Resda bi moral urediti še za sopotnika nogice, dati preobleči zic (na udobneje) in jasno krepko povečati tank, a je ena všečnejših in trpežnejših kobilic na trgu, pa še za normalno ceno se dobi - je morda kdo s tem kam kdaj šel, da bi podal svoje mnenje?

Hvala

ajd

Ne vem zakaj bi kupil TT in iz nje delal Tenere, če pa že Tenere dobiš za dokaj ugoden denar. Tisto razliko v ceni boš s predelavami hitro presegel ( sedež, tank, povečanje nosilnosti,... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

udoben, ne pretežak, ne preveč požrešen, zelo zanesljiv, nepredrag za vzdrževanje, dobro blaži udarce lukenj v slabih cestah, sposoben vožnje po vsakaršnem terenu...

Tole bi moralo it v podpis Teme!!!

Ne vem zakaj bi kupil TT in iz nje delal Tenere, če pa že Tenere dobiš za dokaj ugoden denar. Tisto razliko v ceni boš s predelavami hitro presegel ( sedež, tank, povečanje nosilnosti,... )

Tudi jz razmišljam v to smer, samo zanimalo me je, če je kdo sposoben podat kak (proti)argument več. Hvala

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerim od teh dveh,bi se raje odpravli na Ruske ceste :?ktm.bmp z nasledno opremo--

-Akrapovič - homologiran in vpisan v homologaciji

- Renthal 110mm visoko krmilo OS, poviški 18 mm, Progrip Rally Foam gripi

- Powerparts zadnji zobnik 42T, DID veriga sprenji 15 - 16T

- roadbook nosilec, možno kupit tudi z Touratech nosilcem in Garmin CSX 60

- zaščita luči Touratech

- Nosilci kovčkov Touratech + alu kovčki z nosilci

- plošča prtljažnika Touratec + torbica Touratech 8 l

- Stranska noga SW-motech

- visok rally blatnik + enojni disk + zaščita vilic

- zložljiva KTM ogledala

- KTM powerparts pokrov airboxa

ALI AFRICA TWIN.bmp,katera je za 2000€ cenejša,ampak je potrebno večino opreme dokupit.Z motorjem bi potoval sam,brez sopotnika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerim od teh dveh,bi se raje odpravli na Ruske ceste :?ktm.bmp z nasledno opremo--

-Akrapovič - homologiran in vpisan v homologaciji

- Renthal 110mm visoko krmilo OS, poviški 18 mm, Progrip Rally Foam gripi

- Powerparts zadnji zobnik 42T, DID veriga sprenji 15 - 16T

- roadbook nosilec, možno kupit tudi z Touratech nosilcem in Garmin CSX 60

- zaščita luči Touratech

- Nosilci kovčkov Touratech + alu kovčki z nosilci

- plošča prtljažnika Touratec + torbica Touratech 8 l

- Stranska noga SW-motech

- visok rally blatnik + enojni disk + zaščita vilic

- zložljiva KTM ogledala

- KTM powerparts pokrov airboxa

ALI AFRICA TWIN.bmp,katera je za 2000€ cenejša,ampak je potrebno večino opreme dokupit.Z motorjem bi potoval sam,brez sopotnika!

Zame težka dilema.

Če bi bila oba nova iz trgovine in če bi vedel da me čaka mnogo terena, naprimer prečkanje Afrike, bi vzel 640ADV. V primeru da sta oba rabljena bi predvsem zaradi manj obremenjenega agregata izbral Africo Twin. Afrikin V motor naredi mnogoooo kilometrov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kaj ti več pomeni ali agregat ali ciklistika oz vzmetenje.

Ta mali advenčer pa je resnično v nulo poštiman, če te vsaj malo mika si ga idi pogledat :boobies:

Zložljiva ogledala kot pogoj nakupa mopeda? Cca 50€ komplet zložljivih ogledal je 1% vrednosti ktm-a, no pri akriki malo več ampak še vedno nepomembno, sploh če takoj ugotoviš da v njih ne vidiš druga kot svoje komolce :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerim od teh dveh,bi se raje odpravli na Ruske ceste :?ktm.bmp z nasledno opremo--

-Akrapovič - homologiran in vpisan v homologaciji

- Renthal 110mm visoko krmilo OS, poviški 18 mm, Progrip Rally Foam gripi

- Powerparts zadnji zobnik 42T, DID veriga sprenji 15 - 16T

- roadbook nosilec, možno kupit tudi z Touratech nosilcem in Garmin CSX 60

- zaščita luči Touratech

- Nosilci kovčkov Touratech + alu kovčki z nosilci

- plošča prtljažnika Touratec + torbica Touratech 8 l

- Stranska noga SW-motech

- visok rally blatnik + enojni disk + zaščita vilic

- zložljiva KTM ogledala

- KTM powerparts pokrov airboxa

ALI AFRICA TWIN.bmp,katera je za 2000€ cenejša,ampak je potrebno večino opreme dokupit.Z motorjem bi potoval sam,brez sopotnika!

Po moje je 640 prešvoh za Rusijo.Problem je v tem da za takšne razdalje pač enocilindraši niso najbolj primerni.Katerekoli znamke!Za "miljone" kilometrov je dvocilindraš pač boljši,beri vzdržljivejši!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak je dober, samo da ni pretežek in da laufa!... To je pokazalo življenje v sedlu motocikla!

Jaz sem z enocelindašem prevozil 20 jurejv po avstralskih "kamnolomih", pa je bil prekleto dober... ker me je izvlekel iz vsake (krokodilje) pizdarije.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!