Skoči na vsebino

Nakup Yamahe WR125 R


matolife10

Priporočene objave

pa dejte no da bi se vozil z 4t :wallbash:

pa sploh neveste kaj zamujate z vožnjo 2t..pa stvar zategneš pa se nekam premakneš ne pa z kako yzf k daš gas pa ti en kurac cukne...bolje da ne govorimo o kakem 4t supermoto...pa to 100kmh skor ne nabere..zej če pogledate od kvaska sx-a..to je mašina! štel, vilce visualno dodelan motor...pa daš gas pa takoj na zadnega potegne če gledamo med supermoto..

eh bv pisat tak ali tako bo vsak kupil kaj bo hotel samo povem pač da bi raje mel rs50 kot pa kak 125cc 4t bog nedaj superomoto...UŽAS :zzz:

Se popolnoma stirnjam :P. Usi pravjo brez veze bote raj pol kupil močnej. Sam velik folka se s 125 fura tut po 3 leta al pa še več. Pa dam raj mal več dnarja pa že tkt uživam. Zdj se bojo kšni z močnej motorji smejal, sam sm meu prej 4t in ni šlo nikamor, čeprou je bla mašina navita kokr na DP za supermoto. 2t pa popolnoma druga pesm. Pospeški do 100, ki prekašajo mnogo avtomobilov in pa odzivnost, res užitk vozt, čeprov več košta :D aja pa hvala rs125black, čeprov so ble men vedno rs-ke ušeč :P sam k sm meu prej tomosa supermoto sm avtomatsko naprej na sm šou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko je,če mate dnara pa adrenalin pol si kupte rsko,če se pa hočete varčno pelat pa mal pršparat na bencinu pa 4t,pa manj bo treba tut za servis dat,aja pa kolk daš za servise našparaš za 25kw oz zdj že 35kw.

Vem k en moj prjatu si ni mogu nč kupt men je pa še ata mal pomagu pa sm si lepo XTjko z akrapoti nabavu,k sm mel 4t,on je pa mel 2t.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko je,če mate dnara pa adrenalin pol si kupte rsko,če se pa hočete varčno pelat pa mal pršparat na bencinu pa 4t,pa manj bo treba tut za servis dat,aja pa kolk daš za servise našparaš za 25kw oz zdj že 35kw.

Vem k en moj prjatu si ni mogu nč kupt men je pa še ata mal pomagu pa sm si lepo XTjko z akrapoti nabavu,k sm mel 4t,on je pa mel 2t.

Ma če bi js 3 leta furu 4t 125 bi čist penzjoner ratu hehe. Pol k bi močnej kupu bi biu vs uscan, morš se mal prštimat na večje kubike :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti bi mogu bit politik... ne morm verjet kake mate eni, zrd takih k si ti kvaliteta pada ja, sicr pa obrazlož kaj je zate na forumu kvaliteta?? Debata teče, vsi zadovoljni, čeprov ne gre ravno po temi ampak kdo se sekira? Zgleda noben razn tebe... katastrofa res x)

Kvasko kva se sekiraš, imamo tudi "picajzle" na tem svetu in jih vsaka stvar moti :).

matolife10 kupi to Yamahco, sej za začetek ti bo več kot dovolj. Če ti bo pa prešvoh pa jo prodaj, pa kupi 2t ;).

CVIČKAR1 tko ti bom reku mam 2t-drugi, prva je bila isto RS-ka :worship: in sem vse, ampak VSE sam plaču od izpita, motorja, registracije, servisov, novega izpita, novega motorja itd. Pa pazi, zdej jo bom prodal pa grem na 600. Tko, da jaz sem našparal, če pa drugi ne morejo, pol pa naj se mal zamislijo nad sabo ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvasko kva se sekiraš, imamo tudi "picajzle" na tem svetu in jih vsaka stvar moti :).

matolife10 kupi to Yamahco, sej za začetek ti bo več kot dovolj. Če ti bo pa prešvoh pa jo prodaj, pa kupi 2t ;).

CVIČKAR1 tko ti bom reku mam 2t-drugi, prva je bila isto RS-ka :worship: in sem vse, ampak VSE sam plaču od izpita, motorja, registracije, servisov, novega izpita, novega motorja itd. Pa pazi, zdej jo bom prodal pa grem na 600. Tko, da jaz sem našparal, če pa drugi ne morejo, pol pa naj se mal zamislijo nad sabo ;).

:worship::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če bi js 3 leta furu 4t 125 bi čist penzjoner ratu hehe. Pol k bi močnej kupu bi biu vs uscan, morš se mal prštimat na večje kubike :P

haha se popolnoma strinjam evo js sm na 2T pa če bi še enkat kupvou vem da bi isto smska me je čis presenetla gre tko k je treba pije pa max 7 pa nevem če tok sam problem je k je tank mejhn drugač pa stroj 2t rulsss usaj za 125 motorčke ker saj kam gre :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tem primeru zagovarjam 4t :D

macak če ti je uspelo našparat za 600, pol bi si z 4t lahko kupil 1000 + avto :P

meni je pr husi skoraj vse šlo za bencin in olje, sicer priznam da sem se vozil ogromno, zdaj ko pa mam motor za vsakdan 4t pa lahko še konkretno feštam čez vikend :OK:

pač ni 2t za vsakogar, niso vsi pahnjeni na adrenalin, enim je pač bolj pomembno da se vozijo ekonomično in da imajo zanesljivo mašino za vsakdan .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kar je najbl res je to da prhaja doba 4T use firme bodo pocas zacele delat 4T motorje... sam za ta leta kot smo mi 16-18 logično najbolša mašina pa da ga razgonš pa da ga razfukaš hehe :D sam tko pravm... sej 2T motorji so sam še 50ccm pa 125ccm popularni, mogoče še 250ccm pol naprej se pa že počas bl splača uzet 4T motorje ker so več valjni in je razlika med 2T in 4T manjša :)

zame je važn da bo ta WRka 2x več poteglna k moja DTjka...

Drgač pa razmišlam da bom js to DTjko potem prodal in si kupu 125DT (vem da jo nedelajo več, sam si bom useen kupu k mi je Črna 125DT legendarna)

a mogoče kdo ve? za kolk dnarja bi to DTjko js lahko prodou? stara je sicer 2 leti ampak se 1 leto sploh furou nism, mogoče sm naredu kakšnih 200km več ne (ker nisem mel izpita) a mislte da bi jo za 1800€ prodou? al je predraga.

aja BDW nism kakšn psicho al pa razštelanc da bi rad noru k svinja xD... tale 125ccm je moj zadnji motor oz.. nwm če bom šu še na kaj večjega... mogoče do 34KW (po tanovm) izpit delat več naprej pa itak nerabm...

o motorjih js trenutno skoraj nimam pojma... se je pa fotr zmenu da me bo poslou za 1 tedn enmu mehankarju da mi bo use pokazou, pol bom pa bl obvladou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mate večina prav..samo sem že videl preveč primerou da yzf r-125 pije olje kot svinja in ponavadi še zariba na koncu..pa da bi si ja človek mislil :sej to je yamaha pa to gre..ma kurca ker bo ga non-stop teral do konca tako kot vsi ženemo svoje 2t rakete bo prej 4t pocrkal ,razen kak virago..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kar je najbl res je to da prhaja doba 4T use firme bodo pocas zacele delat 4T motorje... sam za ta leta kot smo mi 16-18 logično najbolša mašina pa da ga razgonš pa da ga razfukaš hehe :D sam tko pravm... sej 2T motorji so sam še 50ccm pa 125ccm popularni, mogoče še 250ccm pol naprej se pa že počas bl splača uzet 4T motorje ker so več valjni in je razlika med 2T in 4T manjša :)

zame je važn da bo ta WRka 2x več poteglna k moja DTjka...

Drgač pa razmišlam da bom js to DTjko potem prodal in si kupu 125DT (vem da jo nedelajo več, sam si bom useen kupu k mi je Črna 125DT legendarna)

a mogoče kdo ve? za kolk dnarja bi to DTjko js lahko prodou? stara je sicer 2 leti ampak se 1 leto sploh furou nism, mogoče sm naredu kakšnih 200km več ne (ker nisem mel izpita) a mislte da bi jo za 1800€ prodou? al je predraga.

aja BDW nism kakšn psicho al pa razštelanc da bi rad noru k svinja xD... tale 125ccm je moj zadnji motor oz.. nwm če bom šu še na kaj večjega... mogoče do 34KW (po tanovm) izpit delat več naprej pa itak nerabm...

o motorjih js trenutno skoraj nimam pojma... se je pa fotr zmenu da me bo poslou za 1 tedn enmu mehankarju da mi bo use pokazou, pol bom pa bl obvladou.

Kr sanji ja, če je odlblokerana bo razlika, sam newem kaka ne. skuter z mid race 70cc je hitrejš. Preverjeno.

Smehi :worship: hahaha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kar je najbl res je to da prhaja doba 4T use firme bodo pocas zacele delat 4T motorje... sam za ta leta kot smo mi 16-18 logično najbolša mašina pa da ga razgonš pa da ga razfukaš hehe :D sam tko pravm... sej 2T motorji so sam še 50ccm pa 125ccm popularni, mogoče še 250ccm pol naprej se pa že počas bl splača uzet 4T motorje ker so več valjni in je razlika med 2T in 4T manjša :)

zame je važn da bo ta WRka 2x več poteglna k moja DTjka...

Drgač pa razmišlam da bom js to DTjko potem prodal in si kupu 125DT (vem da jo nedelajo več, sam si bom useen kupu k mi je Črna 125DT legendarna)

a mogoče kdo ve? za kolk dnarja bi to DTjko js lahko prodou? stara je sicer 2 leti ampak se 1 leto sploh furou nism, mogoče sm naredu kakšnih 200km več ne (ker nisem mel izpita) a mislte da bi jo za 1800€ prodou? al je predraga.

aja BDW nism kakšn psicho al pa razštelanc da bi rad noru k svinja xD... tale 125ccm je moj zadnji motor oz.. nwm če bom šu še na kaj večjega... mogoče do 34KW (po tanovm) izpit delat več naprej pa itak nerabm...

o motorjih js trenutno skoraj nimam pojma... se je pa fotr zmenu da me bo poslou za 1 tedn enmu mehankarju da mi bo use pokazou, pol bom pa bl obvladou.

če maš dt odblokirano računaj na to da boš zelo razočaran ko se boš pelajl z wr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš dt odblokirano računaj na to da boš zelo razočaran ko se boš pelajl z wr...

am čak mal.... a mi hočte rečt da mi bo 15KW mašina 4 taktna z auspuhom Leo Vince isto potegnila kot yamaha DT???

primer če jaz yamaho DT50 po klancu do konca tiščim največ v 2 prestavi 30(hitrost sem zato povedou da si predstaulate prbližn kakšn klanc) mislš da bi ta WRka šla po takm klancu 50km/h - 60km/h??

upam da sm biu dokaj jasn :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni vejo :D

sem se vozil z kolegovo xt125...ma to je drek...pa pelal sem se nekje 98kmh (to bi blo po rs50 novem modelu enih 93..) pa je šla moja rs50 100 komot (sicer bi giannelli pa te fore..) ampak jas sem mel 50cc on pa 125cc pa je šla rs lepše v ovinek mel bolše pospeške seveda tudi končno...nevem zakaj bi potem delal ispit za 800e če mam malo predelano 50cc pa prehitim vsako 4t 125 ...

am čak mal.... a mi hočte rečt da mi bo 15KW mašina 4 taktna z auspuhom Leo Vince isto potegnila kot yamaha DT???

primer če jaz yamaho DT50 po klancu do konca tiščim največ v 2 prestavi 30(hitrost sem zato povedou da si predstaulate prbližn kakšn klanc) mislš da bi ta WRka šla po takm klancu 50km/h - 60km/h??

upam da sm biu dokaj jasn :S

kaj maš predelano na dt prvo povej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am čak mal.... a mi hočte rečt da mi bo 15KW mašina 4 taktna z auspuhom Leo Vince isto potegnila kot yamaha DT???

primer če jaz yamaho DT50 po klancu do konca tiščim največ v 2 prestavi 30(hitrost sem zato povedou da si predstaulate prbližn kakšn klanc) mislš da bi ta WRka šla po takm klancu 50km/h - 60km/h??

upam da sm biu dokaj jasn :S

Ei majstr, leovince da samo zvok, in popolnoma nč druzga hehe jaoo. Lhko 3 gor daš. Lhko prašaš mojga sošolca, ti dam tlefonsko. Ma arrow gor, in negre nč bolš :D To ni 1000 k da 5 konjev haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se vozil z kolegovo xt125...ma to je drek...pa pelal sem se nekje 98kmh (to bi blo po rs50 novem modelu enih 93..) pa je šla moja rs50 100 komot (sicer bi giannelli pa te fore..) ampak jas sem mel 50cc on pa 125cc pa je šla rs lepše v ovinek mel bolše pospeške seveda tudi končno...nevem zakaj bi potem delal ispit za 800e če mam malo predelano 50cc pa prehitim vsako 4t 125 ...

kaj maš predelano na dt prvo povej :D

glede izpita mam na srečo da ma moj fotr avtošolo da mam zastoj XD +1!, drgač si še pou leta WRke neb mogu kupt

pr DTjki mam sam blokade vn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei majstr, leovince da samo zvok, in popolnoma nč druzga hehe jaoo. Lhko 3 gor daš. Lhko prašaš mojga sošolca, ti dam tlefonsko. Ma arrow gor, in negre nč bolš :D To ni 1000 k da 5 konjev haha

kokr sm js spraševau ti da 1KW xD sam se to skor ne občuti oz. nwm če se lol... ja sej Leo vince sm dau po večini samo zarad glasa gor... da me bodo ljudje prepoznal xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede izpita mam na srečo da ma moj fotr avtošolo da mam zastoj XD +1!, drgač si še pou leta WRke neb mogu kupt

pr DTjki mam sam blokade vn :)

če maš ven blokade gre okoli 90kmh..wr pa nevem če gre 105kmh..pospeški bojo bolši vendar boš vseeno negativno presenečen :D

priporočam MHR team pa yasuni r3 24 fergazer pa še par malenkosti...boš 100x bol zadovolen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morate vsiljevat te 2t mašine totalnemo noob-u, aj to res potrebno?trance_45_withstupid.gif

ko vidim da kdo poka take vprašanja (brez zamere) pol nič druga ne morem rečt kot pa 4T!

prosm te da se umakneš z te teme, ker vidm da ti ni nč kle ušeč, prebrau bi mal nazaj pa bi vidu da sam nism nkol furou 125ccm motor da bi biu vs happy k bi dobu 125ccm motor...

drgač se pa z mojo DTjko intenzivno furam... tk da sm že profi (u 50ccm kategoriji XD, to so mi tut moji frendi rekl)

če ti še u glavo ni padlo js sm še bl začetnik, če gledaš da se nekateri že z 600ccm krosami furajo, a morjo bit usi pametni pa zajebani na tm forumu k da so celo ljubljano prefukal al kaj?? pa same aprilije pa akrapoviči gor pa nwm kaj še use... take dobrodošljice pa še ne. hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš ven blokade gre okoli 90kmh..wr pa nevem če gre 105kmh..pospeški bojo bolši vendar boš vseeno negativno presenečen :D

priporočam MHR team pa yasuni r3 24 fergazer pa še par malenkosti...boš 100x bol zadovolen :OK:

AH KJE MARIJA POMAGAJ DTjka gre po ravnici 75 max 80 xD...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosm te da se umakneš z te teme, ker vidm da ti ni nč kle ušeč, prebrau bi mal nazaj pa bi vidu da sam nism nkol furou 125ccm motor da bi biu vs happy k bi dobu 125ccm motor...

drgač se pa z mojo DTjko intenzivno furam... tk da sm že profi (u 50ccm kategoriji XD, to so mi tut moji frendi rekl)

če ti še u glavo ni padlo js sm še bl začetnik, če gledaš da se nekateri že z 600ccm krosami furajo, a morjo bit usi pametni pa zajebani na tm forumu k da so celo ljubljano prefukal al kaj?? pa same aprilije pa akrapoviči gor pa nwm kaj še use... take dobrodošljice pa še ne. hehe

nebi rad prekinjal tega pogovora samo če misliš na aprilio 2t 125cc dat akrapoviča gor pa si res mal čuden :lol1:

kje boš dobil akrapoviča za rs razen po naročilu?

AH KJE MARIJA POMAGAJ DTjka gre po ravnici 75 max 80 xD...

aja

12/47 prenose pa trga :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr sm js spraševau ti da 1KW xD sam se to skor ne občuti oz. nwm če se lol... ja sej Leo vince sm dau po večini samo zarad glasa gor... da me bodo ljudje prepoznal xD

1kw ja u štantgasu. K boš pa na ene 8000 obratov zavrtu se bo pa to kr ene 7kw poznal. Motorju se bo trgal :boobies:

Na tomosu je AKRAPOVIČ poveču za 0,4 kw. Računi. S tem da ma vsaj arrow manjši premer cevi kokr akrapo. nevem kako je z leotom. U praksi se nebo poznal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi rad prekinjal tega pogovora samo če misliš na aprilio 2t 125cc dat akrapoviča gor pa si res mal čuden :lol1:

kje boš dobil akrapoviča za rs razen po naročilu?

aja

12/47 prenose pa trga :winkiss:

človek odgovoru si mi na eno uprasanje k ga nism zastavu LOL :D to se prau te zobnike 12/47 so najbolši??? kok ti gre pa pol, pa bl potegne?

nene nism mislu za aprilio LOL to sm nasploh reku xD vem da ga nemorš dobt xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!