Skoči na vsebino

Nakup Yamahe WR125 R


matolife10

Priporočene objave

zdej res nč nevem kaj se men potem čez pou leta splača DT50 prodat pa kupt DT125??? al je bolš da to DT50 obdržim?

aja js sm sam na yamahi druge firme zame neobstajajo :D

Popravljeno . Popravil matolife10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če bi js 3 leta furu 4t 125 bi čist penzjoner ratu hehe. Pol k bi močnej kupu bi biu vs uscan, morš se mal prštimat na večje kubike :P

Ja pa še pršparaš na bencini k se ne voziš tko divje z večjim motorom.mislim 35kw oz več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek odgovoru si mi na eno uprasanje k ga nism zastavu LOL :D to se prau te zobnike 12/47 so najbolši??? kok ti gre pa pol, pa bl potegne?

nene nism mislu za aprilio LOL to sm nasploh reku xD vem da ga nemorš dobt xD

In ti pravš d si majstr za 50cc. Mali nimaš pojma očitno. Ne more ti z drugimi zobniki bolš potegnt pa bolš it. Al ma bol pospeške al pa bol končno. To je v obratnem sorazmerju štekaš. škoda besed si še začetnik ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omfg.. lol sej vem da lahko gre samo eno več od drugega... mogoče sm biu nerazločen hotu sm uprašat a bo šu hitrej? al bo večje pospeške mu? (pa šu počasnej) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omfg.. lol sej vem da lahko gre samo eno več od drugega... mogoče sm biu nerazločen hotu sm uprašat a bo šu hitrej? al bo večje pospeške mu? (pa šu počasnej) :D

Oboje. Končna bo okol 90, pospeški pa bojo enaki al pa skor mau bolj, ker ti nebo treba na 3 km/h menjavat :D. Ga boš pa mau bl vrtet mogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js bom tko naredu... na tisti yamahi DT50 bom zobnike zamenou... pol bom enkrat marca mogoč prodou jo pa kupu DT125

sej js sm mislu prvo DT125 kupt sm sm pol zasledu da so jo že par let nazaj nehal delat, mislm da je 2005 zadnji letnik, nato so začel namest te DTjke delat WRko...

WRko bom pa itak kupu do 20. oktobra jo mam, večina časa bom tud imeu sopotnika :) tko da upam da bo bolš k DTjka... Hehe DTjko neb pa prodou sam še zarad tga razloga k sm se zalubu k je po klancu rilna gor pa pelal smo se trije gor, sicer smo se komaj zbasal, druge možnosti ni blo XD u klance je furala 30-40 odvisn če mi je uspelu do 3tje prestave obrate nabit je šla kamr čš :D...

zto sprasujem če se mi splača to DTjko prodat pa kupm 125 ccm DTjko? al je kr bolš da jo obdržim pa zobnike menam...??

Popravljeno . Popravil matolife10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oboje. Končna bo okol 90, pospeški pa bojo enaki al pa skor mau bolj, ker ti nebo treba na 3 km/h menjavat :D. Ga boš pa mau bl vrtet mogu.

hvala ti :) k dobim WRko bom te zobnike menou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ti :) k dobim WRko bom te zobnike menou.

na wr-ki boš zobnike menjaval? :blink:

če bi že tako rad ostal zvest yamahi vzemi dt125 ,to bo velika razlika proti dt50

sicer pa tak sam najbol veš kaj bi rad imel, sicer sem v enem od tvojih postov zasledil da še se nisi peljal z nobeno 125cc, zato ti priporočam da se pelješ z dt125 in wr125..boš takoj videl kaj bi raje imel (že vem kak odgovor bi bil :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na wr-ki boš zobnike menjaval? :blink:

če bi že tako rad ostal zvest yamahi vzemi dt125 ,to bo velika razlika proti dt50

sicer pa tak sam najbol veš kaj bi rad imel, sicer sem v enem od tvojih postov zasledil da še se nisi peljal z nobeno 125cc, zato ti priporočam da se pelješ z dt125 in wr125..boš takoj videl kaj bi raje imel (že vem kak odgovor bi bil :P )

spet sm biu nerazločn reku sm da bom zobnike na DTjki menu k dobim WRko...

aja z frendom sm se lpo zmenu da mi bo za 1800 kupu DTjko in pol si bom jz z tm dnarjem kupu eno pošteno yamaho DT125... tk da bom mu 2 motorja 125.. aja na WRko bom itak stvari gor nalimou, na feltne bom dau tiste nalepke k se ponoč vidjo...

za yamaho DT125 bom pa pol spraševal drugu letu v mescu februarju k se mi bo žep napolnil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet sm biu nerazločn reku sm da bom zobnike na DTjki menu k dobim WRko...

aja z frendom sm se lpo zmenu da mi bo za 1800 kupu DTjko in pol si bom jz z tm dnarjem kupu eno pošteno yamaho DT125... tk da bom mu 2 motorja 125.. aja na WRko bom itak stvari gor nalimou, na feltne bom dau tiste nalepke k se ponoč vidjo...

za yamaho DT125 bom pa pol spraševal drugu letu v mescu februarju k se mi bo žep napolnil :P

In kaj točno nameravaš delat z dvama motorjema ki skoraj (poudarek na skoraj) sodita v isto skupino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj točno nameravaš delat z dvama motorjema ki skoraj (poudarek na skoraj) sodita v isto skupino?

1. motor bom mu tako za izlete, če bomo kam šli, za usak danje vožnje

2. motor (DT125) ga bom mu pa če bomo šli kam tko dirkat mal z frendi, pelat se kam u gorovje (kar obožujem) pa take fore...

men je bolš da mal dnarja dodam pa mam DT125 kot da mi stoji DT50... nwm no.. 250ccm motor pa itak nebom meu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. motor bom mu tako za izlete, če bomo kam šli, za usak danje vožnje

2. motor (DT125) ga bom mu pa če bomo šli kam tko dirkat mal z frendi, pelat se kam u gorovje (kar obožujem) pa take fore...

men je bolš da mal dnarja dodam pa mam DT125 kot da mi stoji DT50... nwm no.. 250ccm motor pa itak nebom meu...

Najbol d pol naknadno še ene 3 kupš... 2 sta kr mal mal se mi zdi. nwm no :D bojo drugi isto povedal :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. motor bom mu tako za izlete, če bomo kam šli, za usak danje vožnje

2. motor (DT125) ga bom mu pa če bomo šli kam tko dirkat mal z frendi, pelat se kam u gorovje (kar obožujem) pa take fore...

men je bolš da mal dnarja dodam pa mam DT125 kot da mi stoji DT50... nwm no.. 250ccm motor pa itak nebom meu...

kakšne daljše izlete z WR, DT ali pa kakšnim drugim endurom dvomim da boš delal. Sam ravno velikih izkušenj nimam (razen dt50), sem pa od drugih slišal da se veliko kilometrov naenkrat ne da delat ker imajo grozljivo neudoben sedež. Sam se bi kar strinjal s tem glade na to kako ozke sedeže imajo takšni motorji.

Za kakšen resnejši enduro po gorah, čeprav mislm da bi bila ustreznejša beseda hribih, pa mislim da ti bo dt125 kmalu postala prešibka. Spet moje povsem subjektivno mnenje.

Moj nasvet odloči se kaj bi rad pa potem kupi motor ki bo najbolj primeren glede na tvoje želje in potrebe.

Aja pa bdw, moja dt-jka je samo z odstranjenim oblokadam letela 90. Res da si jo moral tiščat do 10k obratov ampak šla pa je le:naughty:

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je DT50 skoraj da dovolj :) več kot 125ccm nebom rabil... še DT50 sm u dvomih ali bi jo prodal al ne ker je hitr motor... (če primerjaš 50ccm motorje)

ja človek nevem a ti bi potem na tvojem mestu kar obrdžal motor al kaj? xD nwm no... pa še motor bi kolegu prodou tko da ni zapletov,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je DT50 skoraj da dovolj :) več kot 125ccm nebom rabil... še DT50 sm u dvomih ali bi jo prodal al ne ker je hitr motor... (če primerjaš 50ccm motorje)

ja človek nevem a ti bi potem na tvojem mestu kar obrdžal motor al kaj? xD nwm no... pa še motor bi kolegu prodou tko da ni zapletov,...

Vem da je dt50 dokaj hiter motor, ampak jaz sem ga prerastel. Kar se pa tebe tiče pa sam najbolj veš le potrebuješ nov motor. Vse je odvisno od tega koliko in kje se voziš, ter seveda od financ. Lažje ti bi svetovali če bi napisal koliko km si naredil v zadnji sezoni, ter kje si se večinoma vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozm se skoraj vsak dan iz Velikih Lašč v Ribnico (16km) ker imam tam prijatelje... potem se gremo pa kam furat zdej u nedeljo al soboto smo šli na voučje pa mal na SV. gregor, rad se tut furam po hribih (vendar ne sam na motorju, še z sopotnikom), ampak ker imajo moji prjatli ATX, apn... jih v vsakem primeru dohitim pa čeprau imam sopotnika oni pa ne xD. u četrtk al pa petk gremo pa mal u hribe (če nebo spet kej dž :(.). KM nwm točno... kok sm naredu, ker neštejem... če je lepo vreme naredim usak dan najmanj 40km, ponavadi še več, sploh pa če se gremo kam daleč pelat.

Popravljeno . Popravil matolife10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozm se skoraj vsak dan iz Velikih Lašč v Ribnico (16km) ker imam tam prijatelje... potem se gremo pa kam furat zdej u nedeljo al soboto smo šli na voučje pa mal na SV. gregor, rad se tut furam po hribih (vendar ne sam na motorju, še z sopotnikom), ampak ker imajo moji prjatli ATX, apn... jih v vsakem primeru dohitim pa čeprau imam sopotnika oni pa ne xD. u četrtk al pa petk gremo pa mal u hribe (če nebo spet kej dž :(.). KM nwm točno... kok sm naredu, ker neštejem... če je lepo vreme naredim usak dan najmanj 40km, ponavadi še več, sploh pa če se gremo kam daleč pelat.

če narediš malo več kot 40km ti priporočam dt125..to res gre fajn proti wr..samo potem si napisal da ti je skoraj dt50 preveč...nevem no :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če narediš malo več kot 40km ti priporočam dt125..to res gre fajn proti wr..samo potem si napisal da ti je skoraj dt50 preveč...nevem no :D

Js sm se čist zgubu, take nesmiselne piše, pa usak post ma drugačn mišljenje, k da bi se zajebavu, nwm no :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozm se skoraj vsak dan iz Velikih Lašč v Ribnico (16km) ker imam tam prijatelje... potem se gremo pa kam furat zdej u nedeljo al soboto smo šli na voučje pa mal na SV. gregor, rad se tut furam po hribih (vendar ne sam na motorju, še z sopotnikom), ampak ker imajo moji prjatli ATX, apn... jih v vsakem primeru dohitim pa čeprau imam sopotnika oni pa ne xD. u četrtk al pa petk gremo pa mal u hribe (če nebo spet kej dž :(.). KM nwm točno... kok sm naredu, ker neštejem... če je lepo vreme naredim usak dan najmanj 40km, ponavadi še več, sploh pa če se gremo kam daleč pelat.

Kaj pa če bi pogledal na števec? :hmm:

Ta vaša vožnja po hribih vlključuje tudi kaj več kot makadamske poti? Se preganjate tuidi kaj po hostah izven utrjenih poti?

Če ti je dt50 dovolj močan potem ti bosta tudi dt125 in wr125. Pozanimaj se raje kakšne so kaj cene in dobavljivost plastik in ostalih delov ki se hitro poškodujejo pri off road vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm se čist zgubu, take nesmiselne piše, pa usak post ma drugačn mišljenje, k da bi se zajebavu, nwm no :D

mogoče si to ti mislš k bl zmeden kot zdaj nism biu :P... DT125 js nočm sam zarad 1 ga razloga kupt, in to je da ma zračno hlajenje + novga se neda kupt (js nkol nekopujem ralbjeno stvar) ker sm pol doskat zasledu da se jim je potem še bl kvarla.... nwm.. no škoda da jamaha sam 4T še proizvaja.... pa tut moj fotr je prjatu od enga k dela na KMC in zna popuste zrihtat kar se mi splaca... zdej bom to yamaho dobu če šteješ 10% mn to gre cena takoj 3000€ potem pa še -20% (DDV) tk da bom za to yamaho use skm dau okol 2500€ (to sm prbližn reku neda se mi zj extra nek računat :P).

men se je sam zarad tga foruma zmešal k usi na 2T letijo XD

kaj pa glede aprilije??? aprilia RX125? sam me mal moti ker ma ful velke krampe (endura vrezije) sploh pa če z yamaho primerjaš.... pol pa nimam občutka da nebom kej padu po asvaltu k se bom pelou..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal me moti k ste mi kle rekl da bi mi ta WRka mal več kot DTjka poteglna... :S pol sm se pa tut dns z prjatli mal pogovarjou, pa so mi pol tut to APRILIJO priporočal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal me moti k ste mi kle rekl da bi mi ta WRka mal več kot DTjka poteglna... :S pol sm se pa tut dns z prjatli mal pogovarjou, pa so mi pol tut to APRILIJO priporočal.

ja končno si se z pametnimi pogovarjal :D

sx je supermoto verzija, rx pa enduro..kaj ti bol paše, dele pa itak dobiš kjer hočeš...

sicer pa so res tvoji posti malo čudno spresukani :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!