Skoči na vsebino

Nakup Yamahe WR125 R


matolife10

Priporočene objave

čakej mal na youtubu sm pogledou

YAMAHA DT125 -6 sekund do 60km/h, 11sekund do 80km/h

http://www.youtube.com/watch?v=lsiWZl9kr4M YAMAHA WR125 -5 sekund do 60km/h

YAMAHA WR125 -10 sekund do 80km/h

a mi lahkoo kdo potem razliži, k tok praute da ta WRka slabo potegne....?

aprilije js itak nemislm kupovat zdej, mogoč pol k yamaho prodam (DT)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakej mal na youtubu sm pogledou

YAMAHA DT125 -6 sekund do 60km/h, 11sekund do 80km/h

http://www.youtube.com/watch?v=lsiWZl9kr4M YAMAHA WR125 -5 sekund do 60km/h

YAMAHA WR125 -10 sekund do 80km/h

a mi lahkoo kdo potem razliži, k tok praute da ta WRka slabo potegne....?

aprilije js itak nemislm kupovat zdej, mogoč pol k yamaho prodam (DT)

pa kaj maš to neko čudno dt??????

jebote pa dt mora meti od 0-100 6-7 sekund ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilijo si bom pol mal kasneje lahko nabavu xD huso ma pa moj frend, pa nočm za njim ponavljat XD

motorja pa itak nerabm hitrejšga k 100km/h že 90 je dost ampak ajde :P po ravnici mal več stisneš :)

Popravljeno . Popravil matolife10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilijo si bom pol mal kasneje lahko nabavu xD huso ma pa moj frend, pa nočm za njim ponavljat XD

jooj ej..kaj pa bi potem mogli rečti vozniki rs? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno si to ti?joke :P

bi rad videl eno sliko? trance_17_emot-angel.gif

yamaha 26 sekund do 100tke

husqvarna 6 sekund

xinling 3,56 sekund

ok zdaj pa brez zajebancije, človk tu hoče kupit motor vi pa se delate norcatrance_17_emot-angel.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi rad videl eno sliko? trance_17_emot-angel.gif

yamaha 26 sekund do 100tke

husqvarna 6 sekund

xinling 3,56 sekund

ok zdaj pa brez zajebancije, človk tu hoče kupit motor vi pa se delate norcatrance_17_emot-angel.gif

beno ne seri :P

če pa še sam neve kaj bi mel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi rad videl eno sliko? trance_17_emot-angel.gif

yamaha 26 sekund do 100tke

husqvarna 6 sekund

xinling 3,56 sekund

ok zdaj pa brez zajebancije, človk tu hoče kupit motor vi pa se delate norcatrance_17_emot-angel.gif

xinling hm... tok js nkol neb rabu... k se nočm fentat..

husqvarna sledeč po videou je blo 8 sekund.... sam husqvarno za noben dnar nep kupu k je men tok grd ta motor :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 ljudi 100 čudi :wacko:

OK, kot prvo sem nekje med tvojimi posti zasledil da te moti ker ima DT-jka zračno hlajenje. No morm ti povedat da majo čist use DT-jke vodno hlajenje ter da ni težav s segrevanjem. Kot drugo 2t bolj potegne (sploh če je odblokeran) kot pa 4t zato ima DT-jka BOLJŠE pospeške kot pa wr-ka. Nevem kakšne videe si geledal na youtubu, vendar je tako kot je napisal rs125black da mora imeti DT-jka od 0-100 6-7s.

Pol naprej pa itak nism več razumeu, ker sm se tud jst zgubu, tko kot je kvasko napisu eno stran nazaj.

Veliko sreče pri nakupu, jo boš kr potreboval. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 ljudi 100 čudi :wacko:

OK, kot prvo sem nekje med tvojimi posti zasledil da te moti ker ima DT-jka zračno hlajenje. No morm ti povedat da majo čist use DT-jke vodno hlajenje ter da ni težav s segrevanjem. Kot drugo 2t bolj potegne (sploh če je odblokeran) kot pa 4t zato ima DT-jka BOLJŠE pospeške kot pa wr-ka. Nevem kakšne videe si geledal na youtubu, vendar je tako kot je napisal rs125black da mora imeti DT-jka od 0-100 6-7s.

Pol naprej pa itak nism več razumeu, ker sm se tud jst zgubu, tko kot je kvasko napisu eno stran nazaj.

Veliko sreče pri nakupu, jo boš kr potreboval. :grim

xD... fotr mi bo probou zrihtat eno testno WRko da jo bom mal zapelou...

aha lpo da ma pol tut 125DT vodno, nism vedu. tko da tnx za info... važn da mi bo ta WRka več k DT50 poteglna :).. no sej nebom več govoru... bom pol vidu k jo bom sprobou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja za to aprilijo, a mi lahko kdo kakšne podatke da, mislm kako je z njo ko jo odblokiraš, kaj se ti hitr lahko pokvari, kaj moram paziti, kolk kuri na 100km/h itd...

se tut za to aprilijo odločujem...

use nasvete bi rad.

aja pa enduro verzija... a je dobra sploh za po cesti? zto k vidm da ma kr velke krampe v primerjavi z to yamaho WR125 endura verzija..

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_43_wavetowel2.gif fuj fuj... husqvarna

najgrša je pa itq 09 letnik črno bela z belimi acerbisovimi ščitniki za roke in na črno pobarvanim hgs izpuhom, mislim da se tu strinjava... haha

Ta je grda ko smrt, spoh ne vem kako lahko kdo kup tak sekret. :SS Pa še nikamor ne gre. :BUA: Raj mam kitajca :OK:

:boobies:

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_43_wavetowel2.gif fuj fuj... husqvarna

najgrša je pa itq 09 letnik črno bela z belimi acerbisovimi ščitniki za roke in na črno pobarvanim hgs izpuhom, mislim da se tu strinjava... haha

ta je pa res ogabna :SS vstran od teh jajc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal me moti k ste mi kle rekl da bi mi ta WRka mal več kot DTjka poteglna... :S pol sm se pa tut dns z prjatli mal pogovarjou, pa so mi pol tut to APRILIJO priporočal.

Dej mal prespi, k se boš pa odloču kaj bi pol pa napiš kej pametnega. Še sam neveš kaj bi rd. kup si enga fajn gorca, k se tok rd po hribih vozš. Pa še gre, kokr mu sam daš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja za to aprilijo, a mi lahko kdo kakšne podatke da, mislm kako je z njo ko jo odblokiraš, kaj se ti hitr lahko pokvari, kaj moram paziti, kolk kuri na 100km/h itd...

se tut za to aprilijo odločujem...

use nasvete bi rad.

aja pa enduro verzija... a je dobra sploh za po cesti? zto k vidm da ma kr velke krampe v primerjavi z to yamaho WR125 endura verzija..

Lp.

Lej js mam to aprilio. Odlokacija + arrow ozpuh, rave ventil, flat top vertex bat, vhm glava, dellorto vhsb 34 uplinjač. vforce3 lamele. Motor ma 15000 pokvarl se ni nč. Teb bi pomojem škripnla drug dan k nimaš blage veze. Kako lahko rečš d wr potegne k dt. Res nimaš pojma. Najprej si preber VELIK o motorznanstvu na 2t motorjih, ker to zate ni. Na ti dam še link od moje aprilie d te mal zdražm, sam kokr sm reku pejt stran od 2t motorju k vidm d nimaš pojma o pojmu sploh. (zračno hlajenje na dt pa take fore)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej js mam to aprilio. Odlokacija + arrow ozpuh, rave ventil, flat top vertex bat, vhm glava, dellorto vhsb 34 uplinjač. vforce3 lamele. Motor ma 15000 pokvarl se ni nč. Teb bi pomojem škripnla drug dan k nimaš blage veze. Kako lahko rečš d wr potegne k dt. Res nimaš pojma. Najprej si preber VELIK o motorznanstvu na 2t motorjih, ker to zate ni. Na ti dam še link od moje aprilie d te mal zdražm, sam kokr sm reku pejt stran od 2t motorju k vidm d nimaš pojma o pojmu sploh. (zračno hlajenje na dt pa take fore)

sej tut nimam nwm kaj pojma... sm mal nazaj u postih reku da se bom še to šel učit... xD + mehankarju, raztavt motor itd...

sorry da nism tak profi k ti...

aja k maš že to aprilijo... če jo js odblokiram... a morm na kaj pazt

na kok KM morš bate menat al pa še kej druzga itd....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tut nimam nwm kaj pojma... sm mal nazaj u postih reku da se bom še to šel učit... xD + mehankarju, raztavt motor itd...

sorry da nism tak profi k ti...

aja k maš že to aprilijo... če jo js odblokiram... a morm na kaj pazt

na kok KM morš bate menat al pa še kej druzga itd....?

Mašine ni problem razstavt. Usega skupi to drži par šraufov, ne rabš mehankarja, pa tut če boš en tedn tm visu, na koncu še vedno neboš velik vedu, verjem. To se ne morš naučit kokr zgodovine en dan pred testom.

Ja seveda je treba merkat pri 2 taktnem, ne sam pr aprilii. Na 15000 je treba menjat original bat. Pol boš mogu pr ene 25000 verjetno cilinder obnovit, ležaje, uprašanje kaj bo z ojnico. Taki 2t motorji res potrebujejo en znanje, tut kako furat zadevo. Ti raj kr 4t uzam za pru motor, loh delaš z njemu kar hočš pa nč ni treba menjat (zelooo dolg časa ne). Res pa je d je 3-4x počasnej k 2t. Aja una dt na youtubu. Al je zablokerana al pa je neki narobe, ker negre nikamor. Ponavad rabš okol 7 sekund do 100 če use špila kokr mote. Ti kr 4t kup za pru motor, k ti povem d se boš joku k ti bo 2t zaribu...

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašine ni problem razstavt. Usega skupi to drži par šraufov, ne rabš mehankarja, pa tut če boš en tedn tm visu, na koncu še vedno neboš velik vedu, verjem. To se ne morš naučit kokr zgodovine en dan pred testom.

Ja seveda je treba merkat pri 2 taktnem, ne sam pr aprilii. Na 15000 je treba menjat original bat. Pol boš mogu pr ene 25000 verjetno cilinder obnovit, ležaje, uprašanje kaj bo z ojnico. Taki 2t motorji res potrebujejo en znanje, tut kako furat zadevo. Ti raj kr 4t uzam za pru motor, loh delaš z njemu kar hočš pa nč ni treba menjat (zelooo dolg časa ne). Res pa je d je 3-4x počasnej k 2t. Aja una dt na youtubu. Al je zablokerana al pa je neki narobe, ker negre nikamor. Ponavad rabš okol 7 sekund do 100 če use špila kokr mote. Ti kr 4t kup za pru motor, k ti povem d se boš joku k ti bo 2t zaribu...

lol 2T motor mi nebo zaribu če mi DTjka ni pa je 2 pa pou let stara mi tut aprilija nebo... XD

zate je to lahko reč da mašino sam kup šraufou drži... sej kot sm reku enkrat bom knjigo u roke uzeu pa se mal začeu učit, kako pa kaj... raztavt me bo pa itak mehankar navadu... vem da se nemorš kaj dosti v 1 tednu naučt vendar se pa usaj nekaj :)

sej jaz bom mu (če jo bom kupu) aprilijo zablokirano ene 1 mesc oz. drugo sezono jo bom odblokirou... da se bom še mal navadu...

Popravljeno . Popravil matolife10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol po tvojm razmišljanju bi blo dobr da si zdejle 4T yamaho nabavm, in se v tm cajtu mal z DTjko ukvarjam (šraufanje) itd, se učim od 2T potem si pa mal kasneje (ko mi bo ta WRka že preslaba xD kupm pa aprilijo al pa ker drug 2T?

Popravljeno . Popravil matolife10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol po tvojm razmišljanju bi blo dobr da si zdejle 4T yamaho nabavm, in se v tm cajtu mal z DTjko ukvarjam (šraufanje) itd, se učim od 2T potem si pa mal kasneje (ko mi bo ta WRka že preslaba xD kupm pa aprilijo al pa ker drug 2T?

Če boš znau skrbet za 2t pol ni problem, sam je 100x bolj sigurna izbira 4t motor. Tankaš in vozš, druzga skor ne rabš. No sej sm ti že napisu na privat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kakšna možnost dobit yamaho DT125 :S al se da sam še rabljene dobivat...?

al pa če kdo kakšnga pozna da jo prodaja pa da nima nwm kok dost kilometru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam da kupiš res 4t ampak boš sploh gledal na merici če ti bo kaj olja spila? ne neboš pri 15000km se pritoževal da ti je ribnila...sicer pa takim kot si ti edino priporočam apn-ko da sploh dobijo občutek za motor/moped ker je vsakega motorja škoda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!