Skoči na vsebino

Nakup Yamahe WR125 R


matolife10

Priporočene objave

Jaz sem tud začel na husqvarni?

Olje pijejo samo yzfr125 modeli zaradi nevem česa (: vsi drugi so skoraj neuničljivi ;)

vsi 4t pijejo olje...eni manj eni več, tako kot pri avtih..vem pa samo to da 4t 125cc nebi nikoli kupil rablenega..kupil bi novega in ga sigurno pred koncem garancije prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi 4t pijejo olje...eni manj eni več, tako kot pri avtih..vem pa samo to da 4t 125cc nebi nikoli kupil rablenega..kupil bi novega in ga sigurno pred koncem garancije prodal.

moja še zaenkrat nič ne pije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je jasno da pije nekaj olja sj zaradi tega kr ga zmanka tudi yzfr rada riba. Je pa izjema, al pijejo drugi tudi olje? Razn kake zgonjene 125 z 30000km..?

Jaz pa sem lih bolj pr 4t samozavesten... Če se vidi da je ohranjeno pa ima servisno potrjeno... Pa se naredi pregled za 50€ pred nakupom pa te nima bit kaj strah ;)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je jasno da pije nekaj olja sj zaradi tega kr ga zmanka tudi yzfr rada riba. Je pa izjema, al pijejo drugi tudi olje? Razn kake zgonjene 125 z 30000km..?

Jaz pa sem lih bolj pr 4t samozavesten... Če se vidi da je ohranjeno pa ima servisno potrjeno... Pa se naredi pregled za 50€ pred nakupom pa te nima bit kaj strah ;)

ja ali pa je možno da ma motor v servisni poštemplan servis na 12000km pa ma na števcu 14000km pred nekaj časa pa je bil števec gonjen iz 30000km dol...čist možno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!