Skoči na vsebino

yamaha DT50 zablokiralo zadnje kolo


matolife10

Priporočene objave

pred 1 tednom sm dobu js yamahco z popravila (šla je činšpula) in seveda ta serviser je biu na viču (takrat so ble pa glih poplave in je tam poplavlo tud njegovo delavnico) tako da je biu moj motor (mašina) mal pod vodo :S

sicer vem da naj nebi bilo to nič narobe ampak ko sem ga prvič pelou... sem naredil 2 kilometra, kr naenkrat mi motor crkne in začne blokirat zadnje kolo, pol sm prtisnu kuplengo pa zapelou ob robu cestišča in počakou 10 minut... nato sm ga užgau in ola, motor mi je normaln delou... in zdej nimam probleme.

zdej moje uprašanje je (KAR MI NI ČIST NČ JASN) zkaj se je to zgodilu?

brau sm že ene teme in sm zaslediu da bi v tem primeru lahko tudi zaribau, sam ni... a mogoč ni zaribou zarad kvalitete?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Skoraj sigurno je zaribal. Možno, da je bila mešanica prerevna in se je motor pregreval. treba bo brusiti cilinder in menjati bat če hočeš orng zrihtati. lahko pa pač delaš 2km fure, voziš se lahko tudi z zaribanim, samo slabše gre

to da je bil po vodo sigurno ni dobro za motor, moral bi ga takoj potem vžgati da se voda ven spravi, če se to ni naredilo se je lahko pojavila rja

Popravljeno . Popravil lostid
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Se je že komu zgodilo, da je pri menjavi cilindra odtrgal iz bloka palčko??

Popravljeno . Popravil ninjaxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš stojni vijak? Če je to nikakor nisi prvi :)-starega vn (levi sveder oz. previdno z izvlekačem/levim vijakom/repom) pa drug vijak not.

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!