Skoči na vsebino

kateri motor?


Oky

Priporočene objave

živjo. kupujem motor pa me zanima kater je po vašem mnenju najboljši--- honda cbr 125, hyusong comet 125 gt ali yamaha ybr 125. slišal sem da pri yamahi ful agregati crkujejo. je too res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od motorja pričakujem da bo dolgo časa delal, imel malo porabo, in malo okvar. končna hitrost mi niti ni tako pomembna le da se normalno furaš po cest kjer je 90 km/h omejitev. sm pa ke pa bi potegnu mal čez 100 :D

za hyusonga je pa problem ker ga nikjer ne najdem... zelo malo se prodaja. ga ti imaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je to tvoj prvi motor potem bi ti predlagal hyosunga.

moje subjektivno mnenje o hyosungu...najboljši motor za začetnika

jaz ga rabim za vsakdan (mala poraba, zelo lep zvok motorja, hitro se segreje, zelo je stabilen na cesti zaradi njegove teže).

če rad voziš koga zadaj bo on tudi zelo srečen saj je sedež zelo širok in prijeten. brez problema se da gor zavezat kakšn 6pack, če slučajno tačas nimaš ruksaka pr sebi ;)

kaj se tiče kvarljivosti ja... z motorom samim težav ni, moraš se pa zavedat da to ni motor narejen iz najbolj kvalitetnih delov... tako da ne bit razočaran če ti lučka za osvetlitev števca crkne al kaj podobnega... to pač ni husqvarna al pa aprilia ;)

evo še video mojega hyosunga:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je to tvoj prvi motor potem bi ti predlagal hyosunga.

moje subjektivno mnenje o hyosungu...najboljši motor za začetnika

jaz ga rabim za vsakdan (mala poraba, zelo lep zvok motorja, hitro se segreje, zelo je stabilen na cesti zaradi njegove teže).

če rad voziš koga zadaj bo on tudi zelo srečen saj je sedež zelo širok in prijeten. brez problema se da gor zavezat kakšn 6pack, če slučajno tačas nimaš ruksaka pr sebi ;)

kaj se tiče kvarljivosti ja... z motorom samim težav ni, moraš se pa zavedat da to ni motor narejen iz najbolj kvalitetnih delov... tako da ne bit razočaran če ti lučka za osvetlitev števca crkne al kaj podobnega... to pač ni husqvarna al pa aprilia ;)

evo še video mojega hyosunga:

imaš namen prodajati? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti lahku povem za hondo cbr125r da je zelu uredi motor...majhna poraba lepu se pelaš na njem...sm pa naredu z nijm 28200km in brez težav sm redni servisi pa potrošen material(gume,ploščice) drgač pa končna hitrost motojra je 120km/h taku da je kr fajn motorček za ta dnar pa da si nabereš izkušne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti lahku povem za hondo cbr125r da je zelu uredi motor...majhna poraba lepu se pelaš na njem...sm pa naredu z nijm 28200km in brez težav sm redni servisi pa potrošen material(gume,ploščice) drgač pa končna hitrost motojra je 120km/h taku da je kr fajn motorček za ta dnar pa da si nabereš izkušne :D

kakšna je pa kej drža na motorju. a lepo sediš, a tko na pol ležiš gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna je pa kej drža na motorju. a lepo sediš, a tko na pol ležiš gor?

isto kot naked ima pozicijo sedenja cbr125, zlo pokonci... nič kaj pretirano težka drža :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti lahku povem za hondo cbr125r da je zelu uredi motor...majhna poraba lepu se pelaš na njem...sm pa naredu z nijm 28200km in brez težav sm redni servisi pa potrošen material(gume,ploščice) drgač pa končna hitrost motojra je 120km/h taku da je kr fajn motorček za ta dnar pa da si nabereš izkušne :D

se strinjam s tabo :D jas prodajam cbr-ko če koga zanima je pa 09 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drža je bul neked bike varjanta .) jo pa tut prodajam če kupeš edinu kr je treba je zadno gumo zamenat :D so pa gume širše gor (od spredeh 100 zadej pa 130 širina)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!