Skoči na vsebino

VELIKI brat 2010


sayo

Priporočene objave

Gledal z enim očesom, ampak to samo zato ker me je matral fibrec, če bo dejansko kakšen slaven prišel noter, glede na to, da je bilo toliko medijskega pompa o Big Brotherju SLAVNIH. Kot pričakovano, nisem skor nobenga poznal.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak nisi? Pio si pa menda poznal ? :P

Ej če po pravici povem sem jo prvič videl :D Poznal sem njeno ime, ker sem večkrat slišal Pia to, Pia ono in sem si predstavljal eno fejst hudo bejbo.. No ja, bom rekel samo to, da ni niti približno taka kot sem pričakoval.. :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem ful pozitivno presenečen ker celo poznam par teh "slavnih".

Pio itak :whistle: , Ines je tudi dobro polnila moj inbox pred časom, auerjeva pa mi je še pred 14 dnevi pir stregla v lolalni bufi.

za onega reperja sem že slišal, za činča tudi tako da celo poznam 5 ljudi, pričakoval sem da ne bom nobenega :evilgrin:

skratk videl sem 20 minut tako da sem informiran, zdaj pa hitro vklopim blokado TV-ja preden bi me začel ta BB nervirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem med obveznim sedenjem na školi - sranjem, prebiral tedenski wc cajtng žurnal sem opazil cenzuro novega nedeljskega Mariota kako ne štrajka in da je to zadnja nedelja ko ni imel konkurence na pop-u saj začenjajo z bratom naslednjo nedeljo.

pa pride ta nedelja in osma ura in spremljanje pop-a ! zaključek ! če ne bo med tem bratom toliko sexa da bodo morali izbirati samo najboljše posnetke potem so na POP-u za en kurac mojstri reality šovov!

Angelca je še zmeraj fukaželjna in razgeljna prodaja moralne nauke in ne gre drugače kot da se ji v faco režiš !

Čista 10 še za vrhunec uvodne serije z nezavestno "ženo" ! Super padec z zofe ! :yea1: gremo naprej ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem med obveznim sedenjem na školi - sranjem, prebiral tedenski wc cajtng žurnal sem opazil cenzuro novega nedeljskega Mariota kako ne štrajka in da je to zadnja nedelja ko ni imel konkurence na pop-u saj začenjajo z bratom naslednjo nedeljo.

pa pride ta nedelja in osma ura in spremljanje pop-a ! zaključek ! če ne bo med tem bratom toliko sexa da bodo morali izbirati samo najboljše posnetke potem so na POP-u za en kurac mojstri reality šovov!

Angelca je še zmeraj fukaželjna in razgeljna prodaja moralne nauke in ne gre drugače kot da se ji v faco režiš !

Čista 10 še za vrhunec uvodne serije z nezavestno "ženo" ! Super padec z zofe ! :yea1: gremo naprej ! :whistle:

menda so "kaskaderji" dobr plačani ......

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva profi striptizeta :worship:

oni šiptar pa niti slovensko ne zna :headbang:

2 minuti z desno oko na tv dovolj za celo leto....

wtf ki pa je damjan murko :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl k so glupe oddaje bl jih bulm :eek: Glupa država ma kar ma tku je :grim Ma sicer je pa kr kul sam k so vsi tku zaterjeval da :pos: pa ne bo nihče????Mislm pa kaj je kšn dec tam da bo kšno nabrisal al ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da neu nič...sami šalabajzeri....

1. poročen..ok ta bo svojo menda nabrisal

2. tut froci pa to, ta bo pridn

3. lapa

4. ma kao resno zvezo z starejšo (ok ta mi je mogoč mal sumljiv, sam je vseen šalabajzer)

5. reper? mah mi ne deluje da bo kaj znjega....

PS.: nekako mi stanovalci niso fukatibilni med seboj :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakte...usi govorite o enmu reperju, dejansko sta notri 2...Zlatko(legenda), pa un tadrug šalabajzar, k fura sončne špegle od medijskega blišča...

Notr pa sama sexstrada ups estrada pardon... :slap: No razn unga Roma iz Šukarja, ostalo pa vrjetn večkrat prežvečeno od večih... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

oni šiptar pa niti slovensko ne zna :headbang:

...

saj zna, samo bolj slabo zna kaj konkretnega povedat ! drugače pa ma druge atribute ! njegova zgodba gre baje tako: so ga v parku varnostniki vidli kako stoji za grmom ( je scal), pa ga vprašajo a vi ste z TV-ja ? ne je bil odgovor ! pa mu pravi varnostnik: potem pa pospravi kable pa domov ! :naughty:

kdo bo tombolski dobitnik ? Činč, Šukar al Kumer ? Zlatko bi mu ga prej odgriznil ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker prej ni bilo časa sem oddajo začel gledati šele okoli 22. ure in ugotovil, da sem poznal samo 4 od akterjev (Činč, Zlatko, Kosmač in seveda Pia :naughty: ), pa še ti so takšni "zvezdniki", da ostaneš brez besed :D .

Drugače mi je bil pa zanimiv le Činč, ki ima zmeraj nekaj povedati, pa tudi naglas je ubitačen :D . Oddaja najbrž ne bo dala takšnega odziva kot so pričakovali, pa še ko zagledam med komentatorji meni osebno zelo antipatično Angelco me kar mine :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo res -zakaj je povsod ta starka? Kaj sploh je? Kakšna psihologinja...

No Činč in Pia sta zakon. In edina dokaj normalna noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker prej ni bilo časa sem oddajo začel gledati šele okoli 22. ure in ugotovil, da sem poznal samo 4 od akterjev (Činč, Zlatko, Kosmač in seveda Pia :naughty: ), pa še ti so takšni "zvezdniki", da ostaneš brez besed :D .

Drugače mi je bil pa zanimiv le Činč, ki ima zmeraj nekaj povedati, pa tudi naglas je ubitačen :D . Oddaja najbrž ne bo dala takšnega odziva kot so pričakovali, pa še ko zagledam med komentatorji meni osebno zelo antipatično Angelco me kar mine :SS

kak te nene zaneli ne poznaš :whistle:

če pa jo je oni njen šipac mlato :worship: zaj pa se cartata :headbang:

še dobro da nimam časa ze tv :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!