Skoči na vsebino

VELIKI brat 2010


sayo

Priporočene objave

Ja, hudič je ker pri taki oddaji cela SLOvenija čaka, da bo padu kakšen sex. In hudiča, noče pa noče, včasih se pokaže kaka rit, aja pa muco si kaka umije(no hvalabogu, a naj bo umazana?) in to ti je ves realiti šou.

Sprogramirano, zrežirano, na moč dolgočasno, ki verjetno komaj zadovolji podpovprečnega podalpskega prebivalca. Še bolj žalostno pa je, da v istem terminu na drugih programih predvajajo kakega Dudikofa, al Jackiea al pa Dolpha. Še dobro, da imam nacional georafic in travel chanal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, končno eden, ki vidi da je vse režirano. Pa poglejte si, ko je ona šipcova skup zlezla -celo minuto prej je kamera kar naprej skakala k njej, pa oni dve zraven sta jo skoz gledal ''a bo že zlezla skup al ne''. Samo ni mi pa še najbolj jasno, po čem je znana Sandra Auer...? A to, da je fotr znan enim uradom, je pa kar ona tudi znana.. Kam gre ta svet... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ni mi pa še najbolj jasno, po čem je znana Sandra Auer...?

dokler ni šla v Big brother je meni stregla pivo če ko sem včasih zavil v eno bufo/diskoteko tu. tako da pomoje so jo vzeli zato ker mene pozna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, končno eden, ki vidi da je vse režirano. Pa poglejte si, ko je ona šipcova skup zlezla -celo minuto prej je kamera kar naprej skakala k njej, pa oni dve zraven sta jo skoz gledal ''a bo že zlezla skup al ne''. Samo ni mi pa še najbolj jasno, po čem je znana Sandra Auer...? A to, da je fotr znan enim uradom, je pa kar ona tudi znana.. Kam gre ta svet... :whistle:

Sandra je pevka, nastopala po festivalih tako kot Rok Kosmač. Če njega poznaš oz. veš zanj potem si bil očitno bolj pozoren na moške kot na ženske :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sandra je pevka, nastopala po festivalih tako kot Rok Kosmač. Če njega poznaš oz. veš zanj potem si bil očitno bolj pozoren na moške kot na ženske :)

uhh dobra! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sandra je pevka, nastopala po festivalih tako kot Rok Kosmač. Če njega poznaš oz. veš zanj potem si bil očitno bolj pozoren na moške kot na ženske :)

če bi moj ata dinarčke mel, bi tudi jaz pevec brez posluha bil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn jih je gledat,slavne zaprte v zlato kletko. :yea2:

prvič, da sploh vidiš kdo je slaven v tej državi :whistle:

drugič,da vidiš kaj je potrebno, da si slaven (pamet zihr ne) :lol1:

tretjič,da če je že denar sveta vladar, da boljš da prodajaš svoje delo kot sebe

ejej :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa danes (drugič) gledal "brata" (pa še to na pol). Pa mi je žal! - Zaradi Godniča!

Naj bo kakorkoli. Ampak, da tako znana medijska osebnost, tako grdo ozmerja ubogega (pa naj bo kakršenkoli že - Rok), je pa višek nesramnosti, predvsem pa spodobnega okusa! Da ga tako nizkotno ozmerja pred vesoljno Slovenijo z "enojajčnikom, brezjajčnikom... in saj se sploh ne spomnim več njegovega sočnega, igralskega besednega zaklada. Nebi rekel, da mu to pove osebno. To kar mu je v mediju "izbruhal", pa je žalitev za sodišče! Pa Roka niti slučajno ne zagovarjam.

Dobro se spomnim, Rokovega prvega intervjua na radiu, ko je komaj nekaj izjecljal, a takšen je pač bil, kakršen je bil. Pa saj ni bil na radiu zaradi intervjua, ampak zaradi tega, ker je glasbenik in to je to. - Takšen pač je, in tudi omahljivost ni nikomur drugemu v škodo. Če pa Godniču ne odgovarja, naj bi mu to povedal na sekretu... bi mu bolj odgovarjalo, šušlja se, da je menda toplovodar. Pa če je, ali pa ne. To je njegova stvar. Tako, kot je Rokova omahljivost le njegova. Takšen je. In takšen naj ostane. Za glasbo delat, je kar dober.

Godniču pa zgleda ni všeč... No, potem pa kar verjamem, da ga prav zato ne mara... :O:P

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ta Godnič je taka presrana persona, da to ni za povedat. Mel v živo z njim opravka....ma srečo, da sva se srečala na mojem delovnem mestu in sem se moral zadrževat....

Pa tista stara baba.....mislim..podn od podna....Režiserji (ustvarjalci) oddaje,al kaj so že, bi se lahko malo vprašali ter si pogledali kako to delajo drugje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tudi drugje so te oddaje ena vaška veselica, samo mi ne poznamo teh ljudi, pa se nam mogoče zdi kaj bolj zanimivo. Vsi ti "reality showi" so ena zaigrana realnost, in interes oblikovalcev šova je, da se tam dogaja. Bolj ko je pikantno boljše je. In potem, ko se nič ne dogaja, pa začno pisati neumnosti kot npr: ta si jo je umila, una ma pobrito....Nasploh pa je interes snovalcev, da se igralci med seboj čimbolj skregajo in si gredo na živce.....pravzaprav, kam bi sploh prišla oddaja, če bi igralci skupaj potegnili in kot eno moštvo delovali? Saj potem sploh ne bi bilo zanimivo.

Komentatorji so pa tudi ena zgodba zase, pravzaprav so predstavniki časa, ki je že minil in jim ni jasno, da se drugače živi kot se je pred časom. Res da je "pevec" poženščeno bitje in da niti sam ne ve, kaj bi rad od sebe, ampak ga razumem. ko pa potem Likovičko poslušam ko komentira, da bi moral bit dedec in bla, bla bla, no potem je reklam na tv3 konec in obrnem program.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še moje mnenje o BB :

Kakršen narod-takšna televizija!Gledanje in naslajanje nad takšnimi oddajami kaže vsesplošno neizobraženost in primitivizem slovenskega naroda! To so oddaje za stare babe in "Harcfir" prejemnike ,ki od svojega življenja nimajo nič, pa gledajo kako drugi živijo!Skratka moje mnenje da kdor gleda takšne oddaje/ vključno z mehiškimi nadaljevankami),mislim :headbang::headbang: .Zato pa nas TV s takimi fopa, ker si boljšega očitno ne zaslužimo!! In s tega nivoja lahko to prenesemo v politiko in nasploh v odnos države do svojih državljanov.

Bog pomagaj narodu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še moje mnenje o BB :

Kakršen narod-takšna televizija!Gledanje in naslajanje nad takšnimi oddajami kaže vsesplošno neizobraženost in primitivizem slovenskega naroda! To so oddaje za stare babe in "Harcfir" prejemnike ,ki od svojega življenja nimajo nič, pa gledajo kako drugi živijo!Skratka moje mnenje da kdor gleda takšne oddaje/ vključno z mehiškimi nadaljevankami),mislim :headbang::headbang: .Zato pa nas TV s takimi fopa, ker si boljšega očitno ne zaslužimo!! In s tega nivoja lahko to prenesemo v politiko in nasploh v odnos države do svojih državljanov.

Bog pomagaj narodu !

Daj ne posplošuj!

A ti pa nisi del tega naroda?

A res misliš, da vesoljna Slovenija gleda BB?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ne posplošuj!

A ti pa nisi del tega naroda?

A res misliš, da vesoljna Slovenija gleda BB?

Ne posplošujem!Pišem tistim ,ki to gledajo ;in tega tako ne bodo razumeli. :naughty:

Da, na žalost sem del tega naroda.( kje sem napisal da nisem?)

Mislim da , sicer mi je pa vseeno.Jaz ne gledam!

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa dejansko ne počutim odgovornega za taka klobasanja, kot nam jih ponuja pop tv. Enostavno obrnem kanal, pa je. Vem pa da marsikdo nima te možnosti in je prisiljen gledati pop ali nacionalko. In če te na vsakem koraku, po radiu, po netu, po časopisih fopajo z BB, ja potem si vsekakor seznanjen z dogajanjem,(oziroma nedogajanjem) brez da bi gledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še zdajle se bom vpletel...

Ta oddaja je res samo za stare babe. Pa še to, ne za vsake. Ampak samo za "vaške" klepetulje! Res pa je, da je še vedno bolje gledati BB kot ves kriminal, ki se danes "suče" na Tv-ju. Ni pa fer, in tudi ni lepo, če tako slavna in "pametna - kar po eni strani tudi je!) medijska osebnost kot je Godnič, tako osladno pljuva čez človeka, samo zato, ker mu pač ni všeč.

Kako lahko človeka, ki je moda nekoliko poseben, (a verjamem dober dečko) in s tem ne dela nikomur škode, tako nagnusno zmerja v najbolj gledani oddaji na TV-ju? Rok je res malce neodločen, s tem pa ne vpliva negativno na okolico, še manj pa na mladino! Kar se glasbe tiče, pa tudi ni tako prekleto slab. Je pa nepokvarjen in to je tisto, kar slovenski družbi danes še kako primanjkuje! Potem ga pa Ivo zmerja z enojajčnikom, brezjajčnikom, enospolnikom, brezspolnikom itd... Ej, ljudje! Pa to je zadeva za sodišče! Če bi bil na Rokovem mestu, bi šel k urologu, vrgel svoja jajca na mizo, zahteval potrdilo (in verjamem, da jih ima) in osladnega "Titeja" povabiil na sodišče.

Angelca, prosvetna delavka in ženska, ki se je vse življenje posvečala otrokom, bi pa tudi lahko vsaj malo zavrla svoj izbruh in Roku, če jo že tako najeda jetra, svetovala kaj naj naredi, da bo lažje (po njeno) shajal v življenju. Ne pa, da vsi tije (komentatorji) planeja na fanta, kot na največjega zločinca in škodljivca naši družbi.

Sicer je pa brez veze, da se sedaj še jaz napenjam....

Se gremo raj' z motorjem vozit!!! :yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem gledal, sem pa na netu naletel na članek, kjer so bili citirane izjave komentatorjev..

Poden od podna in ne morem razumet kako se lahko neki kao ugledni ljudje spustijo na tak nivo. Rok je pač kakršen je, tudi meni se zdi preveč poženščen in neodločen, ampak to je njegova stvar, s tem ne dela nobenemu škode, predvsem pa deluje čist ok in pošten dečko.

Skratka veseli me, da je javnost tako ostro obsodila obnašanje komentatorjev in voditeljice, ker to pač ni za na televizijo. So pa po eni strani s tem Roku naredili še uslugo.. Prej je marsikomu s svojim obnašanjem šel kar malo na živce, po oddaji in teh bedastih komentarjih, pa se mi zdi, da je dobil v očeh gledalcev kar precej podpore, ker tako se pač ne dela.

Jaz bi zahteval javno opravičilo, drugače bi pač bedaka Godniča povabil na sodišče. Saj je prav, da pove svoje mnenje brez dlake na jeziku, sam zmerjanje in žaljenje na javni televiziji pa pač ne sme bit nekaj normalnega in sprejemljivega.

Kakorkoli, zgolj potrditev, da nič ne zamujam, če ne gledam tega sranja.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste smešni... Pa to je ja vse zrežirano, no. Od dogajanja notri, do samih komentatorjev. Če so tipa vsi skritizirali..kaj je tu čudnega? Večina gledalcev je bila mnenja, da gre ven, -da ne spada noter. Ja, dajmo gledalcem občutek, da tudi komentatorji ne mislijo nič drugače, kot oni. Če bi šla npr. Pia ven, bi jo pa Likovčka popljuvala do amena. No, saj jo je v prvi oddaji -ji je pač fouš, da je mlada in moškim poželjiva. Naj gre stara v penzijo in lupi krompir. Godnič je pač Godnič -res sem bil tudi sam malo presenečen nad njegovim izbruhom pri Kosmaču. Ampak, saj sem napisal zakaj je bilo tako. In verjamite, da bo vedno tako, da bodo popljuvali tistega, ki gre ven. Saj morajo, a ne..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu se ne gre za to ali je nekaj zrežirano ali ne (to itak je), oziroma ali morajo popluvat ali ne. Kar naj, me sploh ne moti, vsak ki je šel v BB je lahko pričakoval, da bo na udaru.

Gre se zgolj zato, da neka splošna pravila in nenazadnje tudi zakonodaja velja za vse. In zmerjanje in žaljenje v javnem mediju ne sme biti nekaj normalnega. Naj gre za predsednika republike, sosoedovega Lojza, Kosmača, Godniča ali kogarkoli tretjega. Nimam nič proti provokativnim in odkritim komentarjem. Samo tokrat so šli malo čez mejo, predvsem v tem smislu, da tako obnašanje na telefiziji ne sme postat nekaj običajnega. Dovolj je že, da moramo tepce iz DZ poslušat ko se javno blatijo. Pa še tam se občasno kdo spravi koga kdaj tožit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no ne bodimo bolj papeški od papeža!!!

Naj vsak pove kaj si misli zakaj bi se morali zadrževati.

Če jaz mislim da je Godnič ena navadna komunistična opranoglava pederčina pač tako tudi povem.

Pri nas bi pa vsi nekaj v celofan zavijali in se po FDVjevsko leporečili poglejte zdaj je pregrešno že pomisliti kaj še le reči ciganu cigan. Mislim da je cigan čisto lepa slovenska beseda pa bi se je morali vsi izogibati.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Zato ker tako pravi Kazenski zakonik RS. Simple as that. Poleg tega pa se tovrstno žaljenje preko javnih medijev enostavno ne spodobi.

Razžalitev

158. člen

(1) Kdor koga razžali, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do treh mesecev.

(2) Če je dejanje iz prejšnjega odstavka storjeno s tiskom, po radiu, televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja ali na javnem shodu, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do šestih mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!