Skoči na vsebino

VELIKI brat 2010


Priporočene objave

Nihče od "igralcev" v BB ne bo nobenega tožil ker:

-so podpisali eno tako lepo pogodbo

-ta pogodba vsebuje nešteto klavzul

-veliko teh klavzul vsebuje še drobni tisk, ki je komaj berljiv

tako, da lahko popo tv in lastnik licence (mednaroni) počnejo z njimi karkoli hočejo, pa jim ti slavneži ne morejo nič. Verjetno ima vsak od njih (ali pa vsaj nekateri) v šovu tudi že obljubljeno in podpisano nagadico (beri honorar), kar jim ponovno preprečuje kakršnekoli tožbe, izjave...

Pa da ne bo kdo mislu, da se mi smilijo. Sami so hoteli, pa naj se zabavajo. Jaz vem, da verjetno ne bi zdržal niti en dan v tisti škatli kričečih barv in namontiranih kamer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk, pa od kod vam ideja ,da je vse zrežirano ??????

kaj je za vas zrežirano ???

samo dogajanje in besedičenje v big bratherju, nikakor ni zrežirano, niti nominacije niso.

vsak tekmovalec ,dobi 1000€ tedenske nagrade in zavarovanje, to pa je tudi vse.

Vsak si naj po svoje razlaga, toda jaz vem ,da ni tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk, pa od kod vam ideja ,da je vse zrežirano ??????

kaj je za vas zrežirano ???

samo dogajanje in besedičenje v big bratherju, nikakor ni zrežirano, niti nominacije niso.

vsak tekmovalec ,dobi 1000€ tedenske nagrade in zavarovanje, to pa je tudi vse.

Vsak si naj po svoje razlaga, toda jaz vem ,da ni tako.

Nekateri dobijo parkrat več kot 1000€ na teden, preverjeno. Pogodbe so podpisali grozne ampak vsak jo je prebral in se sam odločil, da jo podpiše, zavedal se je v kaj se podaja, denar jih je premamil.

Komentatorji, zakon so, ker so direktni.

Rok je bil v hiši zaradi denarja, v tujih BB je v navadi zmagal fant, ki je bil karakterno podoben njemu. Ampak Roku se ni izšlo, to ga je uničilo, ob nominacijah je bil šokiran, ko je dobil priložnost, da odide iz hiše pa se je lepo pokazalo zaradi česa je v hiši, če bi odšel pred zaključenim glasovanjem ne bi dobil honorarja.

Dogajanje v hiši sigurno ni zrežirano, če bi bilo, danes ne bi prišlo do "incidenta". V hiši sta dva bregova, na eni strani zakonca s Činčem, na drugi pa ostali razen Sandre, ki bega med njimi in ne ve kaj bi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Če jaz mislim da je Godnič ena navadna komunistična opranoglava pederčina pač tako tudi povem.

..

če bi ti kaj mislil se ti ne bi taki kretenizmi zapisali ! :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri dobijo parkrat več kot 1000€ na teden, preverjeno. Pogodbe so podpisali grozne ampak vsak jo je prebral in se sam odločil, da jo podpiše, zavedal se je v kaj se podaja, denar jih je premamil.

Komentatorji, zakon so, ker so direktni.

Rok je bil v hiši zaradi denarja, v tujih BB je v navadi zmagal fant, ki je bil karakterno podoben njemu. Ampak Roku se ni izšlo, to ga je uničilo, ob nominacijah je bil šokiran, ko je dobil priložnost, da odide iz hiše pa se je lepo pokazalo zaradi česa je v hiši, če bi odšel pred zaključenim glasovanjem ne bi dobil honorarja.

Dogajanje v hiši sigurno ni zrežirano, če bi bilo, danes ne bi prišlo do "incidenta". V hiši sta dva bregova, na eni strani zakonca s Činčem, na drugi pa ostali razen Sandre, ki bega med njimi in ne ve kaj bi.

nope, če bi rok zapustil hišo pred zaključenim glasovanjem ,bi dobil plačilo za pretekla tedna,pozabit bi moral na denar zadnjega tedna.

kolikor sem jaz seznanjen, so vsi dobili iste pogodbe v katerih je naveden znesek 100€ tedensko...

komentatorji so iskreni in direktni, kar je pravilno.Vsi ,ki so šli v hišo, so šli zaradi denarja, saj če nebi bilo nagrade ,nebi šel nihče.

na jetra mi rine le osenarca z svojim afnanjem, ampak tako želijo nadrejeni.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in vi to vse veste iz prve roke ... (v tej prvi roki pa katera revija že? Lady? Lea? Nova? :-))

La toya. winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN vstopila je: MISS VELIKI ŽNABL alias Urška Čepin :SS

Hahaha, s satelitsko anteno jo nebi .... katera pošast od babe :surrender::wacko::blink::slap::SS

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem pogledal res je Grozna. (SLAVNI) :?

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča, 2 dni me ni in sm zgleda zamudil vse zaplete.:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, s satelitsko anteno jo nebi .... katera pošast od babe :surrender::wacko::blink::slap::SS

Zgleda prbližn tko, kt če bi na 125ccm3 moped našraufal "ferklajdngo" od RT-ja. :whistle:

Pa še tist bi menda bolj zgledal :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!