Skoči na vsebino

VELIKI brat 2010


Priporočene objave

Kokokokokokodak kokodak kokodak...!!! Z violinskim ključem spredaj...

Ej družba. Tele blondinke... Ampak tale Auerca, me je pa čisto stolkla... Pa sam' gledat' sem hotu... :yes:

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj bom pa jaz tudi gledal. Al' bo smeha.... Ga že vidim, kako se bosta z Auerco ''ujela''. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLAVNI!!(?)

Razen Roka Kosmača, ki je bil od začetka še nejbolj "čuden", nisem nikogar prej poznal, a sem ugotovil, da je bil po eni strani še najbolj normalen".

To so bolj podobni ladji norcev, s kapitanom na čelu - s famozno Auerco... Ampak je v začetku izgledala čist' normalna!

Malo gledam tale shov... Pa še takrat ko ga, mi je nerodno! :yes:

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLAVNI!!(?)

Razen Roka Kosmača, ki je bil od začetka še nejbolj "čuden", nisem nikogar prej poznal, a sem ugotovil, da je bil po eni strani še najbolj normalen".

To so bolj podobni ladji norcev, s kapitanom na čelu - s famozno Auerco... Ampak je v začetku izgledala čist' normalna!

Malo gledam tale shov... Pa še takrat ko ga, mi je nerodno! :yes:

.

Činč je legenda

:worship:
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLAVNI!!(?)

Razen Roka Kosmača, ki je bil od začetka še nejbolj "čuden", nisem nikogar prej poznal, a sem ugotovil, da je bil po eni strani še najbolj normalen".

To so bolj podobni ladji norcev, s kapitanom na čelu - s famozno Auerco... Ampak je v začetku izgledala čist' normalna!

Malo gledam tale shov... Pa še takrat ko ga, mi je nerodno! :yes:

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njavečja zmaga bo, če bodo to zavrtil v kakšnemu diskaču, v kateraga bo zašla Sandra po koncu šova :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njavečja zmaga bo, če bodo to zavrtil v kakšnemu diskaču, v kateraga bo zašla Sandra po koncu šova :D

Ja vendar bo potem kakšen živčni zlom in tožba od njenega očka. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vendar bo potem kakšen živčni zlom in tožba od njenega očka. :D

ja sam bo meu pa veliko dela s tožbami, k jo bo vsaj pol slovenije zajebaval u glavo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njavečja zmaga bo, če bodo to zavrtil v kakšnemu diskaču, v kateraga bo zašla Sandra po koncu šova :D

če se bo vrnila na staro delovno mesto kot kelnarca v kafiču pri nas bo verjetno dostikrat fasala to muziko :whistle:

ampak pomoje bo zdaj toliko dvignila ceno, da si je šef ne bo mogel več privoščit :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj že mora biti, babn'ca se smeji na ves glas v dnevni. Aja, BB gleda... A Auerca je šla ven? Sem mislil, da ima ata še kaj vpliva, pa bo ostala do konca in predzadnja šla ven...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že konec največjega poneumljanja v Sloveniji ???

ne, niso POP TV razstrelili. pa rtv še tudi stoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že konec največjega poneumljanja v Sloveniji ???

Močno upam,ker tut ne pogledam,da nebi imel zaj... večera!!! :angry: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama vsebina tega šova me niti ne moti, ker ne gledam takih stvari .... moti pa me, zakaj sploh dovolijo naziv Big Brother, kje so vsi tisti slovničarji, ki se za vsak jajc oglašajo in pluvajo, če kdo v časopisu ali v oddaji, uporablja tujke ... tukaj to ni pomembno ... zgleda, ker tudi oni pomoje tega ne gledajo ... me pa moti naslov ... mogoče je brezveze, ampak naj imajo merila za vse, čeprav je to komercialna televija, katera se spušča v vse kar je le malo odmevno in jim bo prineslo gledanost. Svoje umazano perilo ne vidijo ... slej ko prej ;)

sj je brezveze, ampak sem moral napisat :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!