Skoči na vsebino

70 ccm registracija 125 ccm


fico182

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Nekaj časa sem tuhtal kaj bi naredil z mojo areo 51 70 ccm, da nebi imel problemov z varuhi zakona. Prišel sem do zaključka da tudi omejevalci kaj dosti ne pomagajo ker jih lahko kajkmalu odkrijejo, seveda pa tudi če je skuter registriran pod 125 ccm, se lahko Mirno voziš tudi preko 45. tako da bi vas vse skupaj vprašal kaj vi menite glede tega da bi jas moj skuter ( aprilia area 51) ki je dosedaj registriran pod 50 ccm registriral na 125 ccm. ker grem spomladi opravljati izpit za 125 se mi zdi to smiselno in zdaj sprašujem vas če se vam to zdi izvedljivo.

LP

Popravljeno . Popravil fico182
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi jaz sem razmišljal o tem, da bi nabavil neko našpanano petardo in se zapletel pri istem vprašanju. Nekdo mi je rekel, da bi moral to zadevo homologirati, vendar naj bi potem bile za takšno moč preslabe zavore in okvir (takšne podatke sem dobil od popolnoma nepotrjenih virov), zato bi potreboval neko potrjeno informacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to da je potrebno opraviti homologacijo je 100& samo za zavore se stvar da uredit da se dajo večji diski, za okvir pa nebi reko da je preslab, zaraji tega ker če pogledaš kitajčke 125 pa pogledaš njihov okvir pa bremze ti bo vse jasno.

LP

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to da je potrebno opraviti homologacijo je 100& samo za zavore se stvar da uredit da se dajo večji diski, za okvir pa nebi reko da je preslab, zaraji tega ker če pogledaš kitajčke 125 pa pogledaš njihov okvir pa bremze ti bo vse jasno.

LP

samo homoligacija je potrebna, je pa res da je draga. priporočam nakup 125cc se bol splača in bol gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej cena zaj tolko ni važna, mene zanima samo kake standarde mora izpolnjevat da lahko opravim homologacijo.

Ker če bi homologacijo šlo tak na izi narejit, bi dandanes to vsak naredo

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idi tja kak delajo tehnične tam ti bojo najbolj znali razložit kak pa kaj

res je, samo je forum za koristna vprašanja tudi :P

pelješ ga tja in razložiš zadevo in ti bojo razložili če je možno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, samo je forum za koristna vprašanja tudi :P

pelješ ga tja in razložiš zadevo in ti bojo razložili če je možno

vem ja samo itak noben neve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je proizvajalec predvidel kit 70ccm potem bo še šlo. Ampak ker so ti kiti večinoma aftermarket oz. niso na nekaterih celo piše da niso za cestno uporabo bo z homologacijo zelo težko. KO opraviš izpit prodaj tega in kupi 125ccm, bol bo šlo, manj okvar, če bo 4T tud manjša poraba in stroški vzdrževanja, poleg tega pa nobenih problemov z birokracijo in taplavimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res ja, samo kurba ne, ko sem to ko vsi pravijo da bol gre ne, čez poletje ko sem dragal z gillero runner 125 '09 sem jo gladko šibno, sej nerečem da 125 4 t ajnšpric mašine ne grejo dobro samo vseeno ne navita 2t bo vedno zakon

Gre pa za kit malossi sport 70 ccm minarelli horizontal LC, Avspuh pa je prav tako homologiran LaserXpro.

LP

Popravljeno . Popravil fico182
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

To je res ja, samo kurba ne, ko sem to ko vsi pravijo da bol gre ne, čez poletje ko sem dragal z gillero runner 125 '09 sem jo gladko šibno, sej nerečem da 125 4 t ajnšpric mašine ne grejo dobro samo vseeno ne navita 2t bo vedno zakon

Gre pa za kit malossi sport 70 ccm minarelli horizontal LC, Avspuh pa je prav tako homologiran LaserXpro.

LP

UUUUUU, kaj ti nabijaš človek, lažeš da sam sebi verjameš!!! Da si ti s sport predelavo, ki ima od 7-9km nažgal runnerja ki ima 14.5km in končno hitros 73mp/h = (117,5km/h), ta je pa dobra! :headbang: - kdor ne verjame podatkom naj v google odtipka "Gilera Runner 125 (2009-current)" točno tak motor in isti letnik kot ta ki si ga ti "nažgal" :lol1: A so se mogoče trije peljali na runnerju??? Čudak! :fight1:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUUU, kaj ti nabijaš človek, lažeš da sam sebi verjameš!!! Da si ti s sport predelavo, ki ima od 7-9km nažgal runnerja ki ima 14.5km in končno hitros 73mp/h = (117,5km/h), ta je pa dobra! :headbang: - kdor ne verjame podatkom naj v google odtipka "Gilera Runner 125 (2009-current)" točno tak motor in isti letnik kot ta ki si ga ti "nažgal" :lol1: A so se mogoče trije peljali na runnerju??? Čudak! :fight1:

Glej, daj mi tvoj mail, pa ti videoposnetek pošljem OK? pa se boš prepričal na lastne oči pametnjakovič.

Ne pametuj če nisi pameten!

LP

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, daj mi tvoj mail, pa ti v roku enega dneva pošljem celotn posnetek. tu ga nebom lepo ker je sneman v HD kvaliteti.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, daj mi tvoj mail, pa ti v roku enega dneva pošljem celotn posnetek. tu ga nebom lepo ker je sneman v HD kvaliteti.

LP

čist ti verjamem da si ga prehitel, ker ma eden na šoli 125cc runnerco 4t pa ga je kolega z 70cc keewayem prehiteval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist ti verjamem da si ga prehitel, ker ma eden na šoli 125cc runnerco 4t pa ga je kolega z 70cc keewayem prehiteval :D

Sej je jasno, ker jas se ne lažem za razliko od "drjaneza"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Ne, priznal pa ne boš. :lol1:

Včeraj sem s svojim pony expresom nažgal 250 cc gilero.

Pedal nisem uporabljal, prisežem.

:lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

Samo stari, smisel za humor pa maš neee :D

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ste smešni, greš ma tehničnega kjer rečeš da imaš odstranjene blokade in boš dobil gor drugo tablico. In je toto.

Prej ko so meli še rumene tablice. Si dobil na moped malo belo tablico. To so jo dobili oltiji prinas ki so jim stari trobrzinci leteli 50,55. Vseeno je pa priporočljivo da ko boš šau na tehničnega da ti bo skuter letel okrog 75. Da neboš tja vozo hige end predelave.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ste smešni, greš ma tehničnega kjer rečeš da imaš odstranjene blokade in boš dobil gor drugo tablico. In je toto.

Prej ko so meli še rumene tablice. Si dobil na moped malo belo tablico. To so jo dobili oltiji prinas ki so jim stari trobrzinci leteli 50,55. Vseeno je pa priporočljivo da ko boš šau na tehničnega da ti bo skuter letel okrog 75. Da neboš tja vozo hige end predelave.

Si 100%? ker zaj majo vsi skuterji bele tablice. pa vse ko sem vprašo dozaj so rekli da baje morš it homologacijo opravit.

Tak da res nevem ne.

LP

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si 100%? ker zaj majo vsi skuterji bele tablice. pa vse ko sem vprašo dozaj so rekli da baje morš it homologacijo opravit.

Tak da res nevem ne.

LP

Zapelji se do tehničnega in vprašaj, pa boš najboljše vedel. No če pa zdja že imajo vsi bele boš pa dobil gor od pravih motorjev tablico sepravi neke vrste zračno uporo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!