Skoči na vsebino

Motoristi - kdo so ?


Priporočene objave

Kdo so motoristi ?

Forumska debata o pogovorih z bogom ter debata kaj motoristi jedo, pa tudi druge debate, mi daje misliti,

da smo motoristi le mal drugačen izsek družbe v smisli da smo :

- praktični ljudje;

- racionalni;

- ne obremenjujemo se z dogmami;

- radi o nekterih stvareh v življenju mal drugače mislimo;

- ne kompliciramo po nepotrebnem;

- za svoje užitke smo pripravljeni mal več reskirati;

in pa seveda da ne bo Pervy mislil da sex-a tle ni :

Smo sexualni ubrisanci.

Skratka nismo sralci, pa kakorkoli si že to tolmačite.

Kaj menite ?

:D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo so motoristi ?

Kdo so samski moški, težki 100 kilogramov in visoki 190 cm?

Skratka nismo sralci, pa kakorkoli si že to tolmačite.

Marsikdo bi rekel, da jaz s svojo pojavo to tvojo teorijo popolnoma izpodbijam. :twisted:

Tole sem mal popravil, da ni preveč dlakocepsko :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo čudaki ki skoz mislmio na plehovje (beri: motor) :D

vsaj jest, ker že dva dni ne morem spat ker mi skoz ena CBR-a hod po glavi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo čudaki ki skoz mislmio na plehovje (beri: motor) :D  

vsaj jest, ker že dva dni ne morem spat ker mi skoz ena CBR-a hod po glavi :?

V moji glavi pa pred spanjem V-max lovi fazerko 1000 :twisted: pol se pa jaz čisto zadovoljen zadaj na fazer 600 pripeljem :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN je napisal :

Smo sexualni ubrisanci.

Manuela je šokirana :arrow:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

in se hkrati čudi in obupuje nad sabo :arrow:

Nič ne vem o tem :roll: :? :cry:

In se odloči, da na odgovor (če bo SPLOH) počaka lepo zavita v dekci na kavču :arrow:

:sleeping:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym,pocasi si pridobivas naziv DEZURNI TEZILEC na FORUMU. :P :lol: lahko tudi poljubno zamenjas z dlakocepec ali pedantnez^2; ce bi bil zloben bi rekel dolgocasnez s patoloskim nagnjenjem h kontradikciji...... pa nisem in ne bom rekel. :twisted: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym,pocasi si pridobivas naziv DEZURNI TEZILEC na FORUMU. :P  :lol: lahko tudi poljubno zamenjas z dlakocepec ali pedantnez^2; ce bi bil zloben bi rekel dolgocasnez s patoloskim nagnjenjem h kontradikciji...... pa nisem in ne bom rekel. :twisted:  8)

mislim, da si je ta naziv že pridobil....

Dokaži? Kdo so kolesarji? Pa boli me kurac kdo so kolesarji, pa kva vem kdo še! To je motosvet in ne fegetsvet...

Lep vikend vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da si je ta naziv že pridobil....

Dokaži? Kdo so kolesarji? Pa boli me kurac kdo so kolesarji, pa kva vem kdo še! To je motosvet in ne fegetsvet...

Lep vikend vsem!

Verjetno nekatere kolesarje boli kurac tudi za mopedfana :twisted:

Mopedfan - z vprašanji nisem hotel povedati, da so kolesarji bolj kul od motoristvo, ampak sem probal ilustrirat dejstvo - da gre zgolj za prevozno sredstvo in da lahko enake trditve, kot jih je RAN dal za motoriste, postavimo tudi za druge skupine udeležencev v prometu. Ali kakšne druge verske, ... skupine. Smo pa čisto tako raznoliki, kot so znotraj posameznih skupin raznoliki belci, pa indijanci, pa računalnikarji, pa samski moški, pa tako naprej...

Pa da se še priključim razpravi: res nam je skupnega zgolj to, da vozimo enosledna motorna vozila ali tricikle in da nas ogrožajo skupni sovražniki (nepazljivi vozniki, policist.... ), vse drugo je optional, tako kot povsod drugod. - :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SSKJ pravi........

motorist -a m (i)

1. kdor vozi motorno kolo: pri nesreči se je

motorist poškodoval; prehiteti motorista /

prvenstvo motoristov

2. žarg. delavec, ki upravlja stroj na motor z

notranjim zgorevanjem; strojnik: zaposlen je kot

motorist

* navt. (ladijski) motorist kdor upravlja motor na

manjši plovni enoti v trgovski mornarici

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SSKJ pravi........  

motorist -a m (i)

1. kdor vozi motorno kolo: pri nesreči se je  

motorist poškodoval; prehiteti motorista /  

prvenstvo motoristov  

[Alla

evo že v definiciji smo "potegnili krajši konec" :evil: :x :? zakaj pa ne piše/ po vožnji je motorist šel na pivo;???? :wink:

sexualni ubrisanci????? no mogoče nekateri :twisted: ampak prevsem bi rekel: "ljudje, ki si v skladu s svojo filozofijo svobodnega življenja upajo tudi svobodno demonstrirati svojo spolnost brez privzgojenih zadržkov, ki jih vceplja katoliška cerkev" ali če rečemo po domače, "saj vsi mislijo na seks in ga tudi (bolj ali manj) redno prakticirajo, le da si tega ne upajo priznati in se tega sramujejo"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi smo ljudje, ki smo za prevozno sredstvo izbrali motorno kolo. To je tudi edino dejstvo, ki ga lahko pripišemo vsem motoristom. Iskanje skupnih lastnosti ali mogoče celo skupnega kromosoma je po mojem nesmiselno.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morš verjet kolk je en folk zategnen........

A si tu mislil motoriste ali one druge na naslovu www.fegetsvet.si? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi smo ljudje, ki smo za prevozno sredstvo izbrali motorno kolo. To je tudi edino dejstvo, ki ga lahko pripišemo vsem motoristom. Iskanje skupnih lastnosti ali mogoče celo skupnega kromosoma je po mojem nesmiselno.

Dave the Wave - imaš moj glas! :twisted:

Pa si zih'r, da nimamo skupnega gena? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sexualni ubrisanci????? no mogoče nekateri :twisted:  ampak prevsem bi rekel: "ljudje, ki si v skladu s svojo filozofijo svobodnega življenja upajo tudi svobodno demonstrirati svojo spolnost brez privzgojenih zadržkov, ki jih vceplja katoliška cerkev" ali če rečemo po domače, "saj vsi mislijo na seks in ga tudi (bolj ali manj) redno prakticirajo, le da si tega ne upajo priznati in se tega sramujejo"

Lepo da si me dopolnil, nekaj takega sem imel v mislih.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšenkrat se človek vpraša zakaj jaz ?

Zakaj nas je tako malo ?

Zakaj nismo vsi ?

Potem mal opazuješ in ugotavljaš : Če hočeš ugotoviti kdo si, moraš ugotoviti kdo so vsi ostali.

Ti si tisto kar ostane.

V skladu z goraj opisanim se ne strinjam, da je edini skupni imenovalec zgolj motor.

Z začetnim postom sem zgolj Gaussovo krivuljo normalne porazdelitve premaknil bolj k strani določenih karakteristik, ali drugače povedano :

tudi pri nas je vse sorte ljudi, vendar je porazdelitev ali pričakovana vrednost v prid navedenih lastnosti.

Tako da ne zanikam ničesar, kar je sicer SymRu pametno pripomnil.

Sicer je pa to samo moje mnenje, ki ga ne morem z ničemer podkrepiti razen z lastnim opažanjem.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se 100% strinjam z dave the wave in Symru-jem (v kolikor gledamo solo motoriste). Če pa primerjaš motoriste znotraj enega kluba...pa so vsakršne primerave totalno nesmiselne, ker je logično da prej ali slej skozi druženje pride do podobnih interesov in načina mišljenja, vsaj navzven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se 100% strinjam z dave the wave in Symru-jem (v kolikor gledamo solo motoriste)...

Yep ... Soloriders ... "Vsak zase - vsi za enega"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi smo ljudje, ki smo za prevozno sredstvo izbrali motorno kolo. To je tudi edino dejstvo, ki ga lahko pripišemo vsem motoristom. Iskanje skupnih lastnosti ali mogoče celo skupnega kromosoma je po mojem nesmiselno.

lp DTW

Se popolnoma strinjam :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* navt. (ladijski) motorist kdor upravlja motor na  

manjši plovni enoti v trgovski mornarici

Alla

Pa kaj sem šel izpit za motor delat, saj sem že bil motorist pa še ladijski.

E nevednost pa taka.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!