Skoči na vsebino

WSBK 2011


Cartman

Priporočene objave

Biaggi je bil tiho celi dve sezoni. Po moje je to rekord!! :D Kje gledaš italjane? kateri program?

Ga pa je lepo Melandri naredil živčnega na dirki :)

Še v drugo je prehitro štartal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga pa je lepo Melandri naredil živčnega na dirki :)

Še v drugo je prehitro štartal :)

jes. ne vem kaj mu je blo, de se ni umiril cel vikend. Za tega nergača je res težko navijat. Jez nism fan od nobenga, ampak sm še najbližje da bi bil njegov. biaggijev stil dirkanja mi je bil od vedno :worship: Supersmooth! Je en od samo treh ljudi ki so magali z Yamaho M1!! druga dva sta Rossi in Lorenzo. in ja. zdej (meni) u MotoGP spet najlepše vozi največji nergač in najbol antipatičen prvalk zadnjih XY let :wallbash: No, glede na videno u nedelo, ko jebe motogp :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi je bil tiho celi dve sezoni. Po moje je to rekord!! :D Kje gledaš italjane? kateri program?

Dirko gledam ponavadi na LA7 tam je tudi nekaj komentarjev.Čene tudi italija1,RAI SPORT...tako malo mešano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej (meni) u MotoGP spet najlepše vozi največji nergač in najbol antipatičen prvalk zadnjih XY let :wallbash:

lorenzo je nekaj malega negal samo 1x po dirki v motegiju... drugače se pa nikoli ni pritoževal, jokal, grozil, kot je to počel njegov bivši moštveni kolega...

nevem kdo je zdej tle nergač...

antipatičen pa ja no vsakemu svoje, samo eni pretiravajo... tip je skoraj kopija rossija, pa je antipatičen, rossi pa ni...

drugače pa ja... max je res zoprn, ampak je pa treba priznat da je dober in to še vedno kljub 39 letom... pri aprilii se očitno spet dobro znajde, ni se skregal že 2 leti in mogoče se celo 3. leto nebo... samo da se ne skrega z vodvstom prvenstva pa bo xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto z gumo,pa je res nekaj ne normalno.Italijanski komentator je reku,da kaj takega ni še vidu.

Pol pa ne spremla prou doug motociklizma :D

Robert Dunlop ( brat Joyea Dunlopa ) Isle of Man 1994. Feltna pa Marvic Magnezij na Hondi RC 45.

http://www.youtube.com/watch?v=B6T6dTIOZ2c

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ne spremla prou doug motociklizma :D

Robert Dunlop ( brat Joyea Dunlopa ) Isle of Man 1994. Feltna pa Marvic Magnezij na Hondi RC 45.

http://www.youtube.com/watch?v=B6T6dTIOZ2c

samo po moje je mislu v WSBK da ni še vidu kaj takega. Ja ta posnetek je znan ja,res hudo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zanimiv superpole2 - Aprilie + haga, obe yamahi, smrz, corser, rea, sykes in checa nadaljujejo....upam da bojo nažgali Checo in Biaggija, kdorkoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerman na warm-upu spodobno popravil čas... če dobr štarta se zna blizu točk prpelat s takimi časi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa je dobil Mare par minut na Eurosportu, lepo da sta se komentatorja spomnila Igorja pa njegovih precej stalnih uvrstitev v točke v Superbike-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerman na warm-upu spodobno popravil čas... če dobr štarta se zna blizu točk prpelat s takimi časi.

Dobr mu je šlo do prekinitve... Pa še lepo ga je pokazal v boksih. Lepa reklama in pohvalno od eurosport komentatorjev, da so ga mal pokomentiral.

Djmo šenkrat med PIKE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je s Samom Lowesom?

Je baje že pri zavesti, s pretresom možganov....Zgledal je precej grdo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.fromsportcom.com/v-2/4/44/v-244404.html

stream, pa jerman na tleh in še ena prekinitiev :(

zakaj prek neta lahko gledam na eurosport2, po tv je pa snooker??

ker je na netu british eurosport...

drugače pa okej sej če je snooker nimam nič proti... ampak mam pa proti, če je POSNETEK snookra :S:S

razume človek če bi hoteli v živo prenašat, ampak posnetek pa res lahko dajo kadar čjo :S jaoo... brezveze... no sej niso veliko zamudili... zdej je kr konec dirke al kako? :O :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler njegov PR ne objavi kaj uradnega samo tole:

"Only 19 riders crossed the line from a field of 30, with three riders injured in two separate accidents that brought out the red flags. Sam Lowes (Parkalgar Honda) suffered concussion and an injured shoulder, while Alex Lundh (Cresto Guide Honda) broke his wrist in a fall involving Marko Jerman (MD Team Jerman), who suffered many contusions and abrasions."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!